Відділ освіти, молоді та спорту Близнюківської Районної Державної Адміністрації

Новини з КЗ "Криштопівський ліцей"

    Здобувачі освіти КЗ "Криштопівський ліцей" взяли участь у районному  конкурсі "Новорічна різдвяна писанка" та виставці "Зимовий вернісаж".

Закінчення Благодійної акції «Діти-дітям»

Дарувати свято дітям легко та приємно! От і учні КЗ «Криштопівський ліцей» вирішили подарувати дітям свято, і долучилися до акції «Діти-дітям».

 Благодійність – це не тільки «поклик серця», а й обов’язок кожного. Це те, що робить нас ЛЮДЬМИ. Під час проведення акції,я зрозуміла ,що на світі живе багато не байдужих людей. До акції долучилися не тільки учні ліцею, а й вчителі, батьки та просто мешканці сел Криштопівка, Миколаївка Друга та Андріївка.

Всі подарунки було зібрано в посилки та відправлено до Обласного будинку дитини№2 міста Харкова.

Хочеться   висловити подяку всім батькам, вчителям, дітям та просто жителям села за участь у акції «Діти-дітям».

  Благодійні справи завжди повертаються до людини сторицею, адже добрий вчинок уособлює в собі любов, турботу, добро.

Я дуже сподіваюся, що для нас це стане – доброю традицією – саме на передодні дня святого Миколая опікуватись сиротами та знедоленими дітьми, адресуючи їм подарунки. Мабуть, немає такої дитини, яка б з нетерпінням не чекала зими. Й не дивно, бо саме взимку приходять Святий Миколай з гостинцями, з довгоочікуваними подарунками, зимові канікули з колядою, розвагами, щедрівками, святий вечір у колі великої родини.

Дуже хочеться, щоб радість Свят  увійшла у кожен дім, кожну родину, наповнила  душі і серця  любов’ю, спокоєм та надією.

Нехай чисті думки та мир будуть з вами в серці! Слава Україні!« повернутися до списку новин