В Близнюківському Будинку дитячої та юнацької творчості проведено ІІ спільну районну конференцію переможців

Дата: 21.11.2018 21:35

21 листопада 2018 року в Близнюківському Будинку дитячої та юнацької творчості проведено ІІ спільну районну конференцію переможців районних і учасників обласних етапів Всеукраїнської краєзнавчої експедиції учнівської молоді «Моя Батьківщина – Україна» та військово-патріотичної акції «Слобожанські дзвони Перемоги», присвячену Дню Гі?дності та Свобо?ди.

В роботі конференції були представлені презентації, по 5 напрямках, які підготували: Сукова Анна, учениця КЗ «Близнюківський ліцей», керівник: Куряченко Володимир Володимирович, керівник гуртка «Історичне краєзнавство» Близнюківського БДЮТ, вчитель історії КЗ « Близнюківський ліцей»,

Пономарь Владислав, учень Добровільської ЗОШ І-ІІІ ст., керівник: Ковалевська Наталія Володимирівна, вчитель історії Добровільської ЗОШ І-ІІІ ст., Фартух Ірина , учениця КЗ « Близнюківський ліцей»., керівник: Куряченко Володимир Володимирович, керівник гуртка «Історичне краєзнавство» Близнюківського БДЮТ , вчитель історії КЗ «Близнюківський ліцей», Гнатко Артем, учень КЗ «Криштопівський ліцей», керівник: Щербак Наталія федорівна, вчитель КЗ «Криштопівський ліцей»

Сопронюк Всеволод, учень Садовської ЗОШ І-ІІІ ст., керівник: Сопронюк Наталія Володимирівна, вчитель історії Садовської ЗОШ І-ІІІ ст., Самойленко Анастасія , учениця Верхньосамарської ЗОШ І-ІІІ ст., керівник: Мороз Марина Вікторівна, вчитель Верхньосамарської ЗОШ І-ІІІ ст., Жук Яна, учениця Верхньосамарської ЗОШ І-ІІІ ст., керівник: Жук Оксана Миколаївна, вчитель Верхньосамарської ЗОШ І-ІІІ ст., Пасьович Наталія , учениця Добровільської ЗОШ І-ІІІ ст., керівник: Карнаух Наталія Олексіївна, вчитель Добровільської ЗОШ І-ІІІ ст., Гулько Карина, учениця Добровільської ЗОШ І-ІІІ ст., керівник: Равлик Наталія Михайлівна, вчитель Добровільської ЗОШ І-ІІІ ст.