В Добровільській ЗОШ І-ІІІ ступенів відбувся традиційний вечір зустрічі випускників минулих років

Дата: 17.02.2018 21:41

16 лютого 2018 року в Добровільській ЗОШ І-ІІІ ступенів відбувся традиційний вечір зустрічі випускників минулих років.

На святі були присутні почесні гості, голова Близнюківської РДА, Калашник А.Ф., який постійно опікується проблемами рідної школи,  голова Близнюківської РДА 2005-2008р, Воронкін В.І., начальник відділу освіти, молоді та спорту Близнюківської РДА Бондаренко Л.В., депутат районної ради, Савісько Л.І., генеральний директор СТОВ «Лан», Іщенко С.М., сільський голова, Калашник Ю.М.

Зі словами привітання до гостей звернувся голова Близнюківської РДА Калашник А.Ф, у своєму виступі він повідомив про перспективи розвитку громади на території Добровільської сільської ради. Про оновлення школи в 2018 - 2019 навчальному році розповів Бондаренко Л.В. Від 50 річних ювілярів мав слово Глєбов Г.І.

Концертна програма підготовлена вчителями та учнями школи зачаровувала гостей піснями, гумористичними сценками та колоритними танцями.