У Садовській загальноосвітній школі відбулися урочисті заходи з нагоди 73-ї річниці Перемоги над нацизмом у Другій Світовій війні.

Дата: 10.05.2018 21:41

8 травня 2018 року у Садовській загальноосвітній школі відбулися урочисті заходи з нагоди 73-ї річниці Перемоги над нацизмом у Другій Світовій війні.

Заходи розпочалися біля пам’ятника загиблим у роки війни жителям с. Садове. З промовою перед присутніми виступили голова Близнюківської районної ради Володимир Бреус та Близнюківський селищний голова Геннадій Король. Вчителі, учні школи, вихованці дитячого дошкільного закладу «Веселка», місцеві мешканці поклали квіти до пам’ятника.

По завершенні урочистої частини на шкільному подвір’ї відбувся святковий концерт підготовлений учнями школи та вихованцями ДНЗ «Веселка» с. Садове.