180-ту річницю від дня народження Івана Семеновича Нечуя-Левицького відзначили учні Уплатнівської ЗОШ І-ІІІ ст.

Самобутній, оригінальний, неповторний письменник

180-ту річницю від дня народження славного представника української культури, великого гуманіста Івана Семеновича Нечуя-Левицького відзначили учні Уплатнівської ЗОШ І-ІІІ ст.

Усе своє життя Левицький відстоював інтереси пригнобленого народу, вболіваючи за рідну мову, широку культуру, людську гідність. Письменник завжди прагнув допомогти покривдженим, захистити їх. Саме Нечуй-Левицький вперше в українській літературі показав реальне життя фактично всіх верств населення: селян, робітників, поміщиків, духовенства, інтелігенції. І.Франко називав його "колосальним, всеобіймаючим оком".

Глибоко знав побут українського народу, його звичаї, працелюбність, любов до гумору, та не залишався байдужим і до змалювання темних сторін життя, з ними й бореться на сторінках своїх творів.