Гей, на наших вечорницях Хто сумний – розвеселиться!”

Дата: 17.12.2018 21:59

З-поміж найбільших зимових свят чи не найвеселішим та найочікуванішим був день Андрія, 13 грудня, коли, за українським звичаєм, сільська молодь збиралася в одній хаті на так званих «великих» вечорницях, влаштовуючи там усілякі забави.

14 грудня у Добровільській  загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів  педагогом – організатором Калашник Т.В. вчителем української мови та літератури Карнаух Н.О., вчителем початкових класів Курінною О.О. та  учнями 10, 11 класів були проведені українські вечорниці.
    Це було свято народної мудрості та свято української народної пісні, бо які ж вечорниці без неї – милої, веселої, дорогої нам з дитинства.

Веселі конкурси, чарівне ворожіння, запальний український танець, смачна калита - все дарувало радість. Але особливо були до смаку гарячі варенички та калита, які для учасників свята приготували кухарі.

Учні мають велике бажання відроджувати і оберігати народні звичаї, робити добре і мудре.