Учні 10 класу Олексіївської ЗОШ І-ІІІ ступенів провели в школі інсценізоване свято "Свято Андрія"

З усіх дат річного календарного циклу день Андрія Первозданного є одним із таємніших, найцікавіших з зимових свят, яке відзначається 13 грудня.

Педагог-організатор Дурноколенко Н.В., вчитель української мови та літератури Юринок В.П., учні 10 класу Олексіївської ЗОШ І-ІІІ ступенів провели в школі інсценізоване свято "Свято Андрія".

Господиня свята (Глушенко Денис) пригощала глядачів калитою, яблуками, ворожила дівчатам на професії їх майбутніх чоловіків.

Ведучі (Тищенко В. та Дурноколенко Н.) розповіли про звичаї святкування дня Андрія Первозданного. Свято пройшло весело та цікаво.