Відділ освіти, молоді та спорту Близнюківської Районної Державної Адміністрації

Районний етап Всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Молодь обирає здоров’я»

10 листопада 2017 року в Близнюківському Будинку дитячої та юнацької творчості відбувся районний етап Всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Молодь обирає здоров’я». 

Фестиваль-конкурс проводився з метою популяризації та пропаганди серед молоді здорового способу життя, запобігання негативним проявам у молодіжному середовищі, виявлення та підтримки талановитої молоді.

Завдання фестивалю:

активізація молодіжного руху за здоровий cпociб життя;

набуття та засвоєння дітьми i молоддю нових знань про здоровий cпociб життя;

підвищення рівня інформованості молоді з питань профілактики негативних явищ та шкідливих звичок у молодіжному середовищі;

популяризація технологій навчання щодо формування здорового способу життя;

виявлення, обмін i розповсюдження кращого досвіду із запобігання негативним проявам серед дітей i молоді засобами мистецтва, використовуючи їх вокальні, хореографічні, художньо-спортивні здібності;

упровадження нових форм організації змістовного дозвілля дітей
і молоді.

Оцінювали конкурс члени журі:

- Заяц Інна Володимирівна – методист вiддiлу освiти, молоді та спорту Близнюкiвської районної державної адміністрації;

- Сукова Людмила Павлівна – директор Близнюківського Будинку дитячої та юнацької творчості;

- Линник Маргарита Миколаївна – провідний інспектор вiддiлу освiти, молоді та спорту Близнюкiвської районної державної адміністрації;

- Крижановська Аліна Віталіївна – завідувач сектором служби у справах дітей Близнюкiвської районної державної адміністрації;

- Грицай Тетяна Павлівна – художній керівник Районного Будинку культури.

Учасники проявили все своє вмiння, щоб цей конкурс пройшов цікаво i всiм присутнiм було зрозумiло, як саме вони дбають про здоровий спосіб життя.

У конкурсі взяли участь 11 команд загальноосвітніх шкіл району. За підсумками журі місця визначилися таким чином:

І місце – Алісівська ЗОШ І-ІІІ ст

ІІ місце – Близнюківська ЗОШ І-ІІІ ст..

ІІІ місце – Садовська ЗОШ І-ІІІ ст.

ІV місце – Самійлівська ЗОШ І-ІІІ ст.

V місце – Берестівська ЗОШ І-ІІІ ст.

VI місце – Добровільська ЗОШ І-ІІІ ст.

VII місце – Верхньосамарська ЗОШ І-ІІІ ст., Криштопівська ЗОШ І-ІІІ ст.

VIII місце – Уплатнівська ЗОШ І-ІІІ ст.

ІX місце – Олексіївська ЗОШ І-ІІІ ст.

X місце – Острівщинської філії Близнюківської ЗОШ І-ІІІ ст.

Переможці нагороджені Грамотами та подарунками вiддiлу освiти, молоді та спорту Близнюкiвської районної державної адміністрації. 



« повернутися до списку новин