Районний фестиваль-конкурс лідерів учнівського самоврядування Близнюківського району «Лідер року 2017»

Дата: 20.11.2017 22:22

Не мовчати! Не лінуватися! Кожна думка цінна! Слово + слово = думка! Думка + думка = ідея! Ідея + ідея + ідея = справа!

17 листопада 2017 року в Близнюківському Будинку дитячої та юнацької творчості проведенно районний фестиваль-конкурс лідерів учнівського самоврядування Близнюківського району «Лідер року - 2017».

Лідерів учнівського самоврядування привітали: голова Близнюківської районної ради – Володимир Бреус, Близнюківський селищний  голова – Геннадій Король, начальник відділу освіти, молоді та спорту Близнюкiвської районної державної адміністрації – Леонід Бондаренко.

Конкурсанти змагалися і демонстрували свої організаторські здібності лідера за такими конкурсними завданнями:

- конкурс візитівок «Лідери про лідерство»;

- конкурс «Лідерська позиція»;

-  конкурс «Лідерство як талант».

За результатами журі конкурсу – фестивалю визначено переможців:

Номінація «Творчі здібності» - Олена Іванова, голова учнівського самоврядування Криштопівської ЗОШ І-ІІІ ст.

Номінація «Партнерська взаємодія» - Марія Дубровська, голова учнівського самоврядування Садовської ЗОШ І-ІІІ ст.

Номінація «Практична спрямованість» - Юлія Воловецька, голова учнівського самоврядування Берестівської ЗОШ І-ІІІ ст.

Номінація «Кмітливість» - Ірина Розумна, голова учнівського самоврядування Добровільської ЗОШ І-ІІІ ст.

Номінація «Оригінальність» - Дмитро Мороз, голова учнівського самоврядування Верхньосамарської ЗОШ І-ІІІ ст.

Номінація «Винахідливість» - Ігор Постніков, голова учнівського самоврядування Алісівської ЗОШ І-ІІІ ст.

Номінація «Креативність» Георгій Гряник, голова учнівського самоврядування Самійлівської ЗОШ І-ІІІ ст.

Переможцем фестивалю лідерів учнівського самоврядування Близнюківського району «Лідер року - 2017» став - Максим Шведов, учень Близнюківської ЗОШ І-ІІІ ст.