Веселе життя табору відпочинку САМОЦВІТ

Дата: 05.06.2018 22:44

У пришкільному таборі «САМОЦВІТ» на базі Самійлівської школи вирує веселе та цікаве життя. Щодня діти отримують порцію гарного настрою, приємних емоцій та змістовного дозвілля. Зміна триває вже шостий день. Кожен день у таборі є тематичним. У день здоров’я діти грали у ігри, створювали плакати про здоровий спосіб життя, антирекламу шкідливої їжі.  День навпаки був дуже веселим та насиченим. Всі конкурси та ігри були «навиворіт», чим дуже смішили присутніх. А на завершення учні прийняли участь у дефіле чудернацького вбрання.  На День захисту дітей вихованці табору традиційно здійснили поїздку до м. Лозова, де розважалися у парку відпочинку, приймали участь у іграх, флешмобах та стрибали на батутах.  У день моди і дизайну всі діти були гарними, елегантними та модними. Костюми створювали з підручних матеріалів. Вихованці  мали змогу стати на час модельєрами та знавцями стилю. Дивилися відео сюжет про дизайни одягу та пограли у гру «Чарівний капелюх», де капелюх «читав» думки дітвори. Сьогодні триває день фізкультури та сорту. Діти із задоволенням приймають участь у рухливих іграх та естафетах. А вже на завтра планується екскурсія до Лозівського краєзнавчого музею. У таборі «САМОЦВІТ» ніколи сумувати!