Відділ освіти, молоді та спорту Близнюківської Районної Державної Адміністрації

Перший кібертурнір з “WorldofTanks” у Алісівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів Близнюківської районної ради

     Всім привіт! У п'ятницю 05 квітня 2019 року за ініціативи учнівського самоврядування “Аліса”, за сприяння педагогічного колективу Алісівської ЗОШ І-ІІІ ст., підтримки гуртка Близнюківського будинку дитячої та юнацької творчості «Цікава інформатика» було проведено перший в історії школи кібертурнір за грою “WorldofTanks”.

     За перше місце  боролися п’ять команд, по два чоловіка. Гаряча боротьба розпочалася з другого уроку і тривала протягом, майже, всього навчального дня. Кожна команда зіграла по чотири гри, а кожна гра проводилась у три раунди. Азарту також піддавала майстерність учасників. Всі грали на достатньо високому рівні, але перемогти судилося лише одній парі.

     Перше призове місце зайняла команда №5 (Гураль Андрій та Гайдаш Олексій), друге місце команда №2 (Романов Микола та Мандрик Владислав), третє місце посіли дві команди №4 (Мусієнко Дмитро та Кучинський Тимофій) і №6 (Постніков Ігор та Даценко Вадим), четверте місце посіла наймолодша команда №2 (Ляшко Максим та Крайній Олександр).

     Взагалі, захід дуже сподобався учням. Турнір подарував нові враження: дозволив відчути спортивний азарт, командний дух та дух суперництва. Організатори ж (Постніков Ігор, Мусієнко Дмитро, Гайдаш Олексій, Гураль Андрій, Кучинська О.І., Дуданець О.В., Гайдаш Є.Ю.) отримали безцінний досвід та задоволення від цього проекту.

     А зараз чекаємо нових ідей від наших учнів та вчителів, всього доброго!

 

Автор статті учень 10 класу

 Алісівської загальноосвітньої школи  І-ІІІ ступенів

Близнюківської районної ради

Олексій Гайдаш.« повернутися до списку новин