Відділ освіти, молоді та спорту Близнюківської Районної Державної Адміністрації

Для учнів та педагогів Олексіївської ЗОШ І-ІІІ ст. пролунав Останній дзвінок

     24 травня 2019 року для учнів та педагогів Олексіївської ЗОШ І-ІІІ ст. пролунав Останній дзвінок, який традиційно закінчив черговий навчальний рік. Ще одна сторінка шкільного життя була перегорнута учнями та вчителями. Святкову програму, на яку були запрошені батьки, вчителі, працівники школи, гості  підготували учні 9 класу та їх класний керівник Ткаченко Л.А. Учні  3 класу гарними словами відкрили свято.

     На урочистій лінійці з нагоди завершення навчального року директором школи Батичком В.М. були підведені підсумки року та прозвучали щирі слова з  побажаннями безхмарного майбутнього учням, вчителям, батькам. Теплі слова, душевні пісні, запальний танок вихованців ДНЗ та зворушливий  вальс мами  і сина створили незабутню святкову атмосферу.

      Пролунав Останній дзвоник і навчання закінчилося, він сповістив про початок відпочинку, мета якого – набратися сил та енергії на подальше навчання й творчий поступ, чого і бажаємо усім учням та вчителям нашої рідної школи.« повернутися до списку новин