27 квітня у пришкільному таборі «Бригантина» Уплатнівської ЗОШ І-ІІІ ступенів був День козацтва

Дата: 27.05.2019 23:02

27 квітня 2019 року у пришкільному таборі «Бригантина» Уплатнівської ЗОШ І-ІІІ ступенів був День козацтва. Це був день мужності, сили, козацької відваги та розуму.

Учні нашої школи продемонстрували надшвидке перевтілення з школярів у козаків, що дає змогу сказати з упевненістю, що доля козацтва України в надійних дитячих руках та в їхніх серцях і душах. На завершення дня учні та педагогічний колектив мали змогу скуштувати козацький куліш. Козацький куліш виявився на стільки смачним, що після того, як всі охочі скуштували його, казанок залишився повністю порожнім.

Цікаво й радісно було спостерігати, як хлопці показували не тільки фізичну витривалість, а і знання козацьких традицій. Вони щиро раділи тому, що беруть участь у такому чудовому заході. Вихованці табору продемонстрували надшвидке перевтілення з вихованця в козака, що дає змогу сказати з упевненістю, що доля козацтва України в надійних дитячих руках та в їхніх серцях і душах.