A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти, культури, молоді та спорту Близнюківської селищної ради

День вихователя та всіх дошкільних працівників

Дата: 27.09.2019 23:25
Кількість переглядів: 42

     Щороку останньої неділі вересня працівники закладів дошкільної освіти відзначають професійне свято – День вихователя та всіх дошкільних працівників.

     27 вересня 2019 року заступник голови районної державної адміністрації Олена Ляпкало та методист районного методичного кабінету відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Ольга Шуліпа  завітали у дошкільні навчальні заклади селища Близнюки з приємною місією, а саме привітати та вручити подарунки працівникам дитячих садочків з нагоди професійного свята – Дня вихователя та всіх дошкільних працівників. Також подякували за професіоналізм, за педагогічну мудрість, за любов до дітей, за велике покликання виховувати та навчати майбутнє покоління. Не залишилися без уваги і наші малята, які також отримали іграшки від заступника голови районної державної адміністрації Олени Ляпкало.

     «Професія вихователя і всіх працівників дошкільних установ вимагає від людини глибокої самовіддачі, величезного терпіння і нескінченної любові до своєї справи. Виховання наших дітей на початку їхнього життєвого шляху — не просте завдання, але від його успішного вирішення залежить майже все наше майбутнє. Той фундамент, який закладається в нас з самого дитинства, служить нам опорою і основою в подальшому житті. І як би нам не здалося дивним, але працівники дитячих садків та інших дошкільних закладів, спільно з батьками та близькими наших дітей, стоять на своєрідній фронтовій передовій нашого спільного, самого найближчого майбутнього. Ваша професія поєднує таланти лагідної матері і дослідника світу, актора і художника, поета і майстра на всі руки. Саме ви закладаєте основи людяності, готуєте вихованців до життя, яке сьогодні так швидко змінюється»,  - наголосила у вітальному зверненні до присутніх заступник  голови райдержадміністрації Олена Ляпкало.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень