Творчість. Краса. Чистота.

Вихованці гуртка театрального мистецтва «Арлекін» Близнюківського БДЮТ, який працює на базі Берестівської ЗОШ І-ІІІ ст. (керівник гуртка Чернявська Н.М.), взяли участь у районній  природоохоронній  екологічній акції «За чисте селище, за чисте село».

14:11 08.10.2020

Здобувачі освіти 10 класу "КЗ "Криштопівський ліцей" висадили саджанці каштанів

В рамках Всеукраїнської акції школярів та учнівської молоді "Ліси для нащадків" здобувачі освіти 10 класу "КЗ "Криштопівський ліцей" висадили саджанці каштанів з метою озеленення  пришкільної території.

11:47 08.10.2020

Здобувачі освіти КЗ "Криштопівський ліцей" привітали своїх вчителів з Днем працівника освіти. Цьогоріч в умовах карантину актив учнівського  самоврядування вирішив створити відеопривітання для наставників та випустити жовтневий номер стінгазети, присвячений святковому дню.

10:44 06.10.2020

Конкурс юних фото аматорів «Моя Україно!»

З 21 по 28 вересня 2020 року в  Близнюківському  Будинку дитячої та юнацької творчості в дистанційній формі відбувся районний етап Всеукраїнського конкурсу робіт юних фотоаматорів «Моя Україно!». Цей конкурс проводиться  з метою стимулювання творчого, інтелектуального, духовного розвитку  дітей, в якому взяли участь 6 загальноосвітніх навчальних закладів району, які надали 21 фотороботу.

16:52 05.10.2020

Вітаємо наших земляків - переможців Всеукраїнського турніру з гирьового спорту серед школярів та вихованців дитячо-юнацьких шкіл України

19-20 вересня 2020 року в м. Запоріжжя відбувся Всеукраїнський  турнір  з гирьового спорту серед школярів та вихованців дитячо-юнацьких шкіл України.

20:24 22.09.2020

Чергові перемоги вихованців Олександра Аніскіна, керівника гуртка «Спортивно - бальна хореографія» Близнюківського Будинку дитячої творчості

19 вересня 2020  відбувся  відкритий чемпіонат  м.Харкова зі спортивних танців, в якому взяли участь і вихованці Близнюківського БДЮТ.

20:20 22.09.2020

Близнюківщина спортивна

12 вересня 2020 року на Близнюківщині відбулися урочисті заходи з нагоди відзначення Дня фізичної культури і спорту. На свято завітали голова районної державної адміністрації Сергій Володченко, голова районної ради Володимир Бреус, начальник відділу освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації Леонід Бондаренко, тренера та вихованці Близнюківської ДЮСШ, учителі фізичної культури, ветерани, спортивні діячі, інструктори по спорту при сільських радах та любителі спорту.

09:57 22.09.2020