Година спілкування на тему: «Страшні роки», присвячена Дню Пам’яті жертв Голодомору 1932-1933 р.

22 листопада 2017 року вихованці гуртка «Пізнаємо рідний край» Близнюківського Будинку дитячої та юнацької творчості, керівник Волкова К.В., який працює на базі Алісівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, провели годину спілкування на тему: «Страшні роки», присвячену Дню Пам’яті жертв Голодомору 1932-1933 р. По закінченню заходу всі присутні вшанували пам’ять жертв голодомору хвилиною мовчання та запалили свічку пам’яті.

20:10 24.11.2017

В Самійлівській ЗОШ проведено заходи у зв’язку із 85-ми роковинами Голодомору

24 листопада 2017 року в Самійлівській загальноосвітній школі пройшли різноманітні інформаційно-просвітницькі заходи, приурочені Голодомору в Україні 1932-33 років:  учні 6 класу разом з класним керівником підготували загальношкільну лінійку - реквієми «Трагічні уроки історії». Під час реквієму ми змогли ще раз згадати про трагічні події тих часів та ознайомитися з свідченнями людей, які пережили страшний голод 1932-1933 рр. По закінченні заходу всі учні школи вшанували пам'ять загиблих хвилиною мовчання.  Учні 11 класу подивилися документальний фільм «Голодомор – влада варта смерті». Також учні нашої школи долучилися до всеукраїнської акції «Запали свічку пам’яті».

19:24 24.11.2017

В Олексіївській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів до Дня пам’яті жертв Голодомору та політичних репресій були проведені заходи

24 листопада 2017 року в Олексіївській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів до Дня пам’яті жертв Голодомору та політичних репресій були проведені заходи:

14:41 24.11.2017

Учні Криштопівської ЗОШ І-ІІІ ступенів відправили "Укрпоштою" привітання до Центру взаємодії волонтерів "Укроп - холл"

Напередодні Дня Збройних Сил України та Міжнародного дня волонтерів учні Криштопівської ЗОШ І-ІІІ ступенів відправили "Укрпоштою" привітання, обереги, листи та малюнки зроблені власноруч в місто Харків до Центру взаємодії волонтерів "Укроп - холл", які будуть передані захисникам України.

14:34 24.11.2017

День пам’яті жертв Голодоморів в Криштопівській ЗОШ

У четверту суботу листопада в Україні щорічно відзначається скорботна пам’ятна дата — День пам’яті жертв Голодоморів. Ця дата присвячена подіям 1932-1933 років, коли в результаті радянської політики хлібозаготівель і колективізації від голоду в Україні померли мільйони жителів. Сьогодні в Криштопівській ЗОШ пройшли ряд заходів, присвячені цим подіям: виховні години, лінійка, перегляд фільмів про події 1932-1933 років, працює виставка художньої літератури та фотоматеріалів.

14:29 24.11.2017

Вогонь скорботи в пам’яті навіки

Україна в 1932-1933 роках пережила страшну трагедію – Голодомор, який забрав мільйони людських життів. У четверту суботу листопада в Україні на підставі Указу Президента Л. Кучми  відзначається День пам’яті жертв Голодомору.

14:20 24.11.2017

Всесвітній день дитини в Уплатнівській ЗОШ І-ІІІ ступенів

20 листопада — Всесвітній день дитини. Офіційно це свято з'явилося в 1954 році завдяки відповідному рішенню Генеральної Асамблеї ООН, яка звернула увагу всього людства на необхідність досягнення взаєморозуміння з дітьми та забезпечення благополучних умов для їх життя.

20:05 23.11.2017