День Вишиванки 2020

Свято вишиванки, яке щороку проходить 21 травня було започатковано лише 14 років тому. Це була студентська ініціатива, яка переросла в міжнародний рух пошани та гордості. Тоді нікому невідома але смілива й рішуча дівчина,   Леся  Воронюк,  засновниця «Всесвітнього дня вишиванки»,  вірила у відродження нашої країни — як держави.

12:31 22.05.2020

Міністерство освіти і науки України оприлюднило графік проведення ЗНО-2020

Міністерство освіти і науки України ввечері у середу, 20 травня, оприлюднило дати проведення основної сесії зовнішнього незалежного оцінювання в 2020 році. Як інформує прес-служба Українського центру оцінювання якості освіти, воно пройде з 25 червня до 17 липня.

08:56 21.05.2020

Здобувачі освіти КЗ «Криштопівський ліцей» в онлайн режимі взяли участь у районному етапі Всеукраїнського конкурсу шкільних малюнків «Мої права», приуроченого до Міжнародного дня захисту дітей.

20:49 18.05.2020

Районне свято дитячої творчості «Жива вода - Дельта»

З 11.05.20 по 18.05.20 в Близнюківському БДЮТ проходить  районне  свято дитячої   творчості «Жива вода - Дельта» в якому взяли участь 13 учнів ЗЗСО, що надали 22 роботи в таких категоріях: «Підводна фотографія», «Конкурс фотографій на тему «Жива вода»,  «Конкурс малюнків», «Декоративно-прикладне мистецтво».

20:47 18.05.2020

Обласний фестиваль «добрих практик» освітян Харківщини «Майстри педагогічної справи презентують»

За ініціативи Комунального вищого навчального закладу «Харківська академія неперервної освіти» починаючи з 2018 року щорічно протягом лютого - квітня проводиться обласний фестиваль «добрих практик» освітян Харківщини «Майстри педагогічної справи презентують». Фестиваль проводиться з метою задоволення потреб у професійній самореалізації працівників освіти Харківської області, обміну ефективним педагогічним досвідом та створення умов для співпраці наукових, методичних і педагогічних працівників, які розробляють та запроваджують педагогічні інновації в умовах розбудови нової української школи.

13:25 15.05.2020

Здобувачі освіти Криштопівського ліцею взяли участь у районному  онлайн-конкурсі читців

Здобувачі освіти Криштопівського ліцею Каміла Вольтер та Єлизавета Коростій взяли участь у районному онлайн-конкурсі читців, присвяченому Дню Перемоги "І подвиг содата в ім'я Перемоги хай буде на пам'ять нащадкам".

12:40 08.05.2020

Учениця 5 класу КЗ "Криштопівський ліцей" Скрипніченко Валерія стала учасницею районного онлайн-фестивалю "Весняні дзвіночки 2020"

Учениця 5 класу  КЗ  "Криштопівський ліцей" Скрипніченко Валерія  стала  учасницею   районного  онлайн-фестивалю "Весняні дзвіночки 2020"

15:02 07.05.2020

ІНФОВІДЕО, РОБОТА З ТЕСТАМИ І БЛАНКАМИ ВІДПОВІДЕЙ: УЧАСНИКИ ПРОБНОГО ЗНО ОТРИМАЛИ НОВІ ІНСТРУМЕНТИ ДЛЯ ПІДГОТОВКИ ДО ТЕСТУВАННЯ

В особистих кабінетах учасників пробного ЗНО з’явилися нові інструменти, які дадуть можливість випускникам більш ефективно підготуватись до тестування. Зокрема, учасники зможуть попрацювати з тестами, попрактикуватись у заповненні бланків відповідей, а також детальніше ознайомитися із самою процедурою проведення ЗНО.

14:56 07.05.2020