«СЛОБОЖАНСЬКІ ДЗВОНИ ПЕРЕМОГИ» 2020

21 квітня 2020 року в Близнюківському БДЮТ пройшла  районна військово-патріотична акція учнівської молоді «СЛОБОЖАНСЬКІ ДЗВОНИ ПЕРЕМОГИ», присвячена 75-річниці  Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Роботи переможців акції направлено до КЗ «Харківська обласна станція юних туристів» для участі в обласному етапі, а саме:

16:43 23.04.2020

ПОСИЛАННЯ НА МЕТОДИЧНИЙ ІНТЕРНЕТ-МАРАФОН З ДИСТАНЦІЙНОГО НАВЧАННЯ

З 8 квітня 2020 року розпочинають методичний Інтернет-марафон, метою якого є надання вчителям початкових класів, учителям-предметникам і батькам учнів практичних порад і допомоги щодо здійснення дистанційного навчання в різних технічних умовах.

09:19 22.04.2020

ДОШКІЛЬНА ОСВІТА – ДИСТАНЦІЙНО

Запрошуємо батьків та педагогів скористатись інформацією, як цікаво та з користю організувати дозвілля малюків вдома і забезпечити дітям дошкільного віку освітній процес під час карантинних заходів.

09:17 22.04.2020

ПРО ДАТИ ПРОВЕДЕННЯ ЗНО І ВСТУПНОЇ КАМПАНІЇ

Міністерство освіти визначило орієнтовні дати проведення зовнішнього незалежного оцінювання і вступної кампанії при різних варіантах завершення карантинних заходів в Україні. Відповідні дані оприлюднені на сайті освітнього відомства.

09:19 16.04.2020

ПРО ЗАПРОВАДЖЕННЯ ДИСТАНЦІЙНОГО РЕЖИМУ РОБОТИ

Департамент науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації, відділ освіти, молоді та спорту Близнюківської РДА на виконання протоколів від 12.03.2020 № 5 та від 17.03.2020 № 6 позачергових засідань Регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Харківської області, наказу Міністерства освіти і науки України від 16.03.2020 № 406 «Про організаційні заходи для запобігання поширенню коронавірусу COVID-19» наполягає на неухильному забезпеченні виконання вимог щодо запровадження гнучкого (дистанційного) режиму роботи працівників закладів освіти всіх рівнів та форм власності.

22:09 19.03.2020

УВАГА! ПРИЙОМИ ГРОМАДЯН СПІВРОБІТНИКАМИ ТА КЕРІВНИЦТВОМ відділу освіти, молоді та спорту Близнюківської РДА СКАСОВАНО НА ЧАС КАРАНТИННИХ ЗАХОДІВ

УВАГА! ПРИЙОМИ ГРОМАДЯН СПІВРОБІТНИКАМИ ТА КЕРІВНИЦТВОМ відділу освіти, молоді та спорту Близнюківської РДА СКАСОВАНО НА ЧАС КАРАНТИННИХ ЗАХОДІВ. Відповідні заходи запроваджуються задля безпеки жителів Близнюківського району в період поширення COVID-19. З питаннями можна звертатися за контактним телефоном: (05754) 5-11-72. Проведення прийомів громадян відновиться після завершення дії карантинних обмежень, що введені для запобігання поширенню COVID-19 в Україні.

10:07 18.03.2020

День народження Кобзаря в Олексіївській ЗОШ І-ІІІ ст.

Наше минуле - наша історія. Чи пам'ятаємо ми, що було в минулому? Час летить, а минуле залишається, сьогоднішній день уже завтра стане вчорашнім, все минає, а Шевченко в серцях українців живе вогником. 12 березня, вчитель зарубіжної літератури Гнатко А.С. провела літературно-виховний захід по вшануванню пам'яті Т.Г.Шевченка. Усім присутнім було цікаво, найбільше сподобались фрагменти прагнення українців до миру та почуття гордості за Великого Кобзаря.

09:53 16.03.2020

В Добровільській ЗОШ І-ІІІ ст. провели свято «Уклоняюсь тобі, мій Кобзарю святий»

Класні керівники Добровільської ЗОШ І-ІІІ ст. 1-2 класів Щиковська А.В. та Самойленко Н.В. з нагоди 206 річниці дня народження Тараса Григоровича Шевченка провели свято «Уклоняюсь тобі, мій Кобзарю святий».

11:20 13.03.2020

До уваги батьків!

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 р. № 211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з метою запобігання поширенню на території Близнюківського району коронавірусу COVID-2019 закладами та установами освіти установлено КАРАНТИН з 12 березня по 03 квітня 2020 року у закладах дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти, заборонивши відвідування закладів освіти її здобувачами та проведення всіх масових заходів, у яких бере участь більше 200 осіб.

13:43 12.03.2020