Новини відділу освіти, молоді та спорту Близнюківської РДА

Робота футбольної секції у Криштопівському ліцеї

Дата створення: 20:31 11.10.2018

Продовжується робота футбольної секції у Криштопівському ліцеї, яка працює завдяки підтримці відділу освіти молоді та спорту, Близнюківській  ДЮСШ. Керівник секції Хижняк Євген Федорович, освічений спеціаліст з фізичного виховання, який має досвід роботи у ЗЗСО. Діти залюбки відвідують секцію, радіють науці гри у футбол. А таємниць віртуозної гри, виявляється, дуже багато і вони досить цікаві для ознайомлення. Дякуємо за увагу і турботу про дітей!

ЗІ СВЯТОМ, ЛЮБІ ВЧИТЕЛІ!

Дата створення: 20:28 11.10.2018

5 жовтня 2018 року, напередодні Дня Учителя у Самійлівському ліцеї пройшов день учнівського самоврядування. У всіх класах,цього дня, вчителями були учні 10 та 11 класів, які старанно готувалися та відповідально віднеслися до ролі вчителів.

Акція "За чисте селище , за чисте село" в Олексіївській ЗОШ

Дата створення: 13:38 09.10.2018

Традиційно щороку  восени в рамках районної природоохоронної екологічної акції «За чисте селище, за чисте село» в  Олексіївській ЗОШ І-ІІІ ступенів проводяться  екологічні акції. Учні 10 класу розпочали акцію з прибирання території школи першими.

День Вчителя у Добровільській ЗОШ І-ІІІ ступенів

Дата створення: 15:35 08.10.2018

У першу неділю жовтня професійне свято – День Вчителя. Відбулося таке свято і у нашій школі. Педагогічний колектив та працівники школи подивилися чудові концертні номери й привітання,які підготували учні. На святі були запрошені вчителі-пенсіонери.

Акція "Допоможи воїну АТО" в Добровільській ЗОШ І-ІІІ ступенів

Дата створення: 15:12 08.10.2018

В рамках акції "Допоможи воїну АТО", учні Добровільської ЗОШ І-ІІІ ступенів, написали листи для воїнів та принесли улюблені продукти для захисників України.

День Вчителя у Верхньосамарській ЗОШ І-ІІІ ступенів

Дата створення: 09:24 08.10.2018

Поміж багатьох свят у календарі є день, коли настрій  усієї країни особливо  піднесений  і радісний. У перший тиждень жовтня Україна урочисто відзначає День працівників освіти, коли навчальні заклади майорять осінніми квітами і розквітають посмішками учнів та педагогів.

Відбулося підвищення кваліфікації учителів початкових класів

Дата створення: 09:19 08.10.2018

06 жовтня 2018 року відбулося підвищення кваліфікації учителів початкових класів, які навчатимуть учнів перших класів у 2019/2020 н.р. за темою «Державний стандарт початкової освіти як основа конструювання програми. Кооперативне навчання у формуванні соціальних навичок».

День вчителя у Криштопівському ліцеї

Дата створення: 15:38 05.10.2018

Вчительська доля – мудрістю вкрита,

Дата створення: 15:22 05.10.2018

14 жовтня 2018 року в Україні відзначатимуть День захисника України, Покрови Пресвятої Богородиці та День Українського козацтва. В рамках акції "Допоможи воїну АТО", здобувачі освіти Криштопівського ліцею підготували обереги своїми руками, написали листи для воїнів та принесли улюблені продукти для захисників України.

З Днем працівників освіти!

Дата створення: 11:16 05.10.2018

Шановні колеги! Відділ освіти, молоді та спорту Близнюківської РДА щиро вітає вас та всіх працівників освітньої сфери – вчителів, педагогів дошкілля й позашкілля, соціальних педагогів і психологів, кухарів і технічний персонал закладів освіти – з професійним святом!