Відділ освіти, молоді та спорту Близнюківської РДА
Харківської області

Новини відділу освіти, молоді та спорту Близнюківської РДА

Тиждень знань з охорони життя та здоров’я вСамійлівській ЗОШ І-ІІІ ступенів

Дата створення: 10:17 20.11.2017

В Самійлівській ЗОШ І-ІІІ ступенів відбувся тиждень знань з ОБЖ. У період з 13 по 17 листопада 2017 року по класах проводилися виховні заходи «Я обираю життя!». Молодші школярі створили виставку малюнків  «Безпека понад усе!». 17 листопада відбувся конкурс між учнями 7 та 8 класів  «Ми  за здоровий спосіб життя!».

Новини з Криштопівської ЗОШ І-ІІІ ступенів

Дата створення: 21:59 19.11.2017

15 листопада 2017 року агітаційна бригада "Діти України" Криштопівської ЗОШ І-ІІІ ступенів успішно виступила на МТФ с. Криштопівки та с. Андріївки з програмою "Молодь обирає здоров'я". Команда щиро  привітали працівників з їхнім професійним святом - Днем працівників сільського господарства та побажали наснаги, здоров'я та успіхів у нелегкому труді. Колективи МТФ радо зустрічали артистів, частували смаколиками та добрим словом подяки!

У спортзалі Добровільської ЗОШ І-ІІІ ступенів пройшли зональні змагання Близнюківщини з волейболу серед чоловіків

Дата створення: 16:35 18.11.2017

18 листопада 2017 року у спортзалі Добровільської ЗОШ І-ІІІ ступенів пройшли зональні змагання Близнюківщини з волейболу серед чоловіків. До Добровілля приїхали команди з села Башилівка, села Верхня Самара та Близнюків.  Відкрив змагання радник голови районної ради Борис Мухін. У запеклій боротьбі дві путівки до фіналу здобули команди «Башилівка» та «Районна рада».

Команда Добровільської ЗОШ І-ІІІ ступенів зайняла І місце у районних командних змаганнях з настільного тенісу

Дата створення: 16:30 18.11.2017

17 листопада 2017 року команда Добровільської ЗОШ І-ІІІ ступенів у складі Басанця Віталія, Вовка Дмитра та Мінакової Альони зайняла І місце у районних командних змаганнях з настільного тенісу.

"Осінній Бал 2017" в Уплатнівській ЗОШ І-ІІІ ступенів

Дата створення: 17:23 17.11.2017

В Уплатнівській ЗОШ І-ІІІ ступенів існує чудова традиція - обирати Королеву осені . Нещодавно був проведений захід "Осінній Бал 2017 ", де учасниці 1-4 класів боролися за титул «Королева Осені». Дівчата показали свої найкращі вміння та таланти: спів, танці, художні та кулінарні здібності, вміння гарно декламувати вірші та танцювати вальс. Всі конкурсантки дуже гарно підготувались та виступили на цьому заході. Надзвичайна боротьба була за корону, проте перемогу здобула учениця 2 класу, Кашлікова Катерина, ставши "Королевою Осені 2017".

До учнів 2 класу Садовської ЗОШ І-ІІІ ступенів завітала українська Осінь

Дата створення: 16:31 17.11.2017

Традиційно кожного року в усіх школах відбувається Свято осені. Завітала українська Осінь і до учнів 2 класу Садовської ЗОШ І-ІІІ ступенів. На святі звучали пісні, вірші, міні-п’єси у виконанні учасників. Своєю красою і незвичайністю вразили костюми дітей. Глядачі гучними оплесками проводжали зі сцени юних артистів. Усі були у захваті від гарного свята, яке подарували учні разом зі своїм класним керівником Звягінцевою Л.М.

На базі Близнюківської ЗОШ відбулися показові об’єктові навчання із залученням спеціальної пожежної техніки

Дата створення: 15:43 14.11.2017

14 листопада 2017 року на базі Близнюківської загальноосвітньої школи I-III ступенів за участю заступника голови районної державної адміністрації Олени Вікторівни Ляпкало, начальника відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Леоніда Володимировича Бондаренка, рятувальники Близнюківського районного сектору ГУ ДСНС України у Харківській області, провели показові об’єктові навчання із залученням спеціальної пожежної техніки.

Районний етап Всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Молодь обирає здоров’я»

Дата створення: 22:10 13.11.2017

10 листопада 2017 року в Близнюківському Будинку дитячої та юнацької творчості відбувся районний етап Всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Молодь обирає здоров’я».

В Олексіївській ЗОШ І-ІІІ ступенів проведено тематичну загальношкільну лінійку до Дня української писемності та мови

Дата створення: 13:37 13.11.2017

9 листопада 2017 року в Олексіївській ЗОШ І-ІІІ ступенів проведено тематичну загальношкільну лінійку до Дня української писемності та мови «Передаймо нащадкам наш скарб-рідну мову» , яка допомогла учням збагатити знання про українську мову , її історію , традиції та багато цікавого про визначних діячів української словесності.

Новини з Криштопівської ЗОШ І-ІІІ ступенів

Дата створення: 23:04 12.11.2017

В Криштопівській ЗОШ  І-ІІІ ступенів розпочалася підготовка до проведення акції "16 днів проти насильства"