До Міжнародного дня рідної мови в Криштопівському ліцеї для здобувачів освіти 5-11 класів  проведено захід «Її Величність - МОВА»

Ми - українці. Живемо у вільній незалежній державі, розмовляємо рідною мовою. А мова в нас красива і багата, мелодійна і щира, як і душа нашого народу.

20:57 21.02.2020

Учні 5 класу Садовської ЗОШ здійснили подорож у країну Дроби

18 лютого 2020 року учні 5 класу Садовської ЗОШ здійснили подорож у країну Дроби. В змаганнях приймали участь дві команди «Математики» та «Плюс». За підсумком конкурсів «Привітання», «Розминка», «Тематичний», «Творчий», «Кросворд», «Десяткові дроби» та «Хто швидше», перемогла команда «Математики»!

20:38 21.02.2020

Учні 5 класу Садовської ЗОШ прийняли участь у розважально-конкурсній програмі до Дня святого Валентина

17 лютого 2020 року учні 5 класу Садовської ЗОШ прийняли участь у розважально-конкурсній програмі до Дня святого Валентина. На пари чекали інтелектуальні, музичні, танцювальні, творчі конкурси, за підсумком яких були визначені переможці!

20:34 21.02.2020

Вшанування Героїв Небесної Сотні

Сьогодні в Олексіївській ЗОШ І-ІІІ ступенів пройшла година історичної правди-пам'яті "Їм у віках судилося безсмертя" для учнів 5-11 класів, присвячену пам'яті Героїв Небесної Сотні, яку підготували педагог-організатор Дурноколенко Н.В. та сільський бібліотекар Коростій І.О.

15:17 20.02.2020

У КЗ «Криштопівський ліцей згадували шості роковини кривавих подій на Майдані під час Революції Гідності

20 лютого 2020 року у КЗ «Криштопівський ліцей згадували шості роковини кривавих подій на Майдані під час Революції Гідності. Здобувачі освіти 5 класу разом з класним керівником Щербак Н.Ф. підготували та провели захід «А сотню вже зустріли небеса».  Діти запалили свічку пам’яті, світло якої стало даниною тим, хто навічно пішов від нас,  хто заради  справедливості жертвував собою. Вони живуть в нашій пам’яті. В кінці заходу було проведено Всеукраїнську тиху акцію «Ангели пам’яті». Учні виготовили паперових ангелів, як символ розстріляних мирних людей і нашої про них пам’яті.

15:15 20.02.2020

В Добровільській ЗОШ І-ІІІ ст. відбулися заходи щодо попередження дитячого травматизму на водоймах покритих льодом

19 лютого 2020 року в Добровільській ЗОШ І-ІІІ ст. відбулися заходи щодо попередження дитячого травматизму на водоймах покритих льодом.  Класні керівники 1-2 класів провели бесіди: « Обережно! Тонкий лід!». Класні керівники 3-4 класів провели виховний захід:« Правила поведінки на водоймах покритих льодом». Також учні школи переглянули відеофільм про правила поводження у разі нещасного випадку на кризі.

16:00 19.02.2020

ЗНО-2020 у Верхньосамарській ЗОШ І-ІІІ ступенів

17 лютого 2020 року директор школи Хрипченко Сергій Миколайович  вручив індивідуальні пакети, які надіслав Харківський  регіональний центр з сертифікатами зовнішнього незалежного оцінювання 2020 одинадцятикласникам. Це свідчить про те, що випускники  нашої школи уже на фінішній прямій на шляху до здачі ЗНО. Бажаємо їм успішно скласти його та вступити до омріяних закладів освіти.

15:28 17.02.2020