Районний конкурс екологічних агітбригад «Країні Юннатії - 95 років»

31 січня 2020 року у Близнюківському Будинку дитячої та юнацької творчості завершився районний конкурс екологічних агітбригад. Цьогорічна тематика виступів шкiльних екологiчних агiтбригад: «Країні Юннатії - 95 років»

15:08 04.02.2020

в Добровільській ЗОШ І-ІІІ ступенів пройшов тиждень математики

З 27 по 30 січня 2020 року в Добровільській ЗОШ І-ІІІ ступенів пройшов тиждень математики. Кожен день тижня був насичений різними конкурсами, турнірами та іграми. Вчителі Равлик Н.М. та Лученкова С.А. провели майстер-класи до уроків математики. Учні з нетерпінням очікували результатів та нагород за участь у цих заходах.

12:14 03.02.2020

День пам'яті полеглих у бою під Крутами

29 січня – День пам'яті полеглих у бою під Крутами. Вихованці гуртка «Історичне краєзнавство» Близнюківського БДЮТ керівник гуртка: Волков М.Ю. провели захід, присвячений цим подіям.

20:49 30.01.2020

Проведено РМО для бібліотекарів ЗЗСО

30 січня 2020 року на базі Будинку дитячої та юнацької творчості за участю бібліотекарів закладів загальної середньої освіти та методиста РМК відділу освіти, молоді та спорту Близнюківської районної державної адміністрації  Маргарити Линник проведено РМО для бібліотекарів. Під час обговорення  були розглянуті наступні питання:

15:40 30.01.2020

в Садовській ЗОШ І-ІІІ ступенів був проведений урок з нагоди 102-ї річниці бою під Крутам

29 січня 2020 року в Садовській ЗОШ І-ІІІ ступенів вчителем історії Сопронюк Н.В. та сільським бібліотекарем Принь І.О. був проведений урок в 10 класі  з нагоди 102-ї річниці бою під Крутами та Дня Соборності України (22 січня). Учнями було переглянуто ряд фільмів та книг на цю тематику.

14:15 29.01.2020

в Добровільській ЗОШ І-ІІІ ст. було проведено виховний захід з нагоди Дня пам’яті героїв Крут

29 січня 2020 року в Добровільській ЗОШ І-ІІІ ст. було проведено виховний захід, підготовлений та проведений вчителями історії Ковалевською Н.В. та Ільченко С.Ф. з нагоди Дня пам’яті героїв Крут.

13:45 29.01.2020

З нагоди відзначення Дня Соборності України в Уплатнівській ЗОШ І-ІІІ ступенів організовано та проведено ряд заходів

Щороку 22-го січня в Україні святкують День Соборності. Історичним підґрунтям цієї дати стало проголошення Акту возз’єднання Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки, що відбулося у 1919 році, і було ще одним проявом віковічного прагнення українців до своєї незалежності.

20:00 23.01.2020

В КЗ «Криштопівський ліцей» було проведено годину спілкування «Єднаймося, браття!»

Традиційно 22 січня ми відзначаємо День Соборності України. Саме цього дня у 1919 році відбулося об’єднання Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки у самостійну соборну державу. Ця подія ознаменувала національну єдність українців і cтала першим кроком до довгоочікуваного перетворення України в неподільну державу. Сьогодні ця дата уособлює національну єдність і символізує прагнення нашого народу до вільного життя в самостійній незалежній державі.

18:37 22.01.2020

День Соборності України в Добровільській ЗОШ І-ІІІ ст.

22 січня в Україні традиційно відзначають День Соборності. Вшанування цієї дати надзвичайно важливе у вихованні молоді. Учні мають розуміти значення боротьби за територіальну цілісність нашої Батьківщини.

14:45 22.01.2020