Новини відділу освіти, молоді та спорту Близнюківської РДА

У Криштопівському ліцеї здобувачі освіти молодшої школи сьогодні розказували вірші про весну, танцювали їй таночки та співали веснянки

Дата створення: 15:00 15.02.2019

За календарем 15 лютого-Стрітення Господнє. Стрітення символізує не тільки зустріч Старого і Нового Завітів та явлення немовляти Ісуса світові. У народному побуті цей день здавна вважався зустріччю зими із весною. Тож у Криштопівському ліцеї здобувачі освіти молодшої школи сьогодні розказували вірші про весну, танцювали їй таночки та співали веснянки. За звичаєм, діти пригощали ровесників випеченими  жайворонками, бо саме вони закликали весну.

Урок-мужності «Афган болить в моїй душі»

Дата створення: 13:00 15.02.2019

У жодному календарі день 15 лютого нічим не позначений. Але він особливий. Цього дня закінчилась нарешті війна. Щороку ветерани Афганської війни відзначають останній день виведення радянських військ з Афганістану.

«Ціна чужої війни»

Дата створення: 12:32 15.02.2019

15 лютого – День вшанування учасників бойових дій на території інших держав. 30-та річниця виведення військ колишнього СРСР з республіки Афганістан. Учні 9 класу разом зі своїм класним керівником Кучерявою Т.А. та педагогом-оганізатором Мороз М.В. провели урок-пам’яті та відвідали могилу воїна-інтернаціоналіста Бакая М.М.

Розважальна програма, присвячена Дню святого Валентина

Дата створення: 10:32 15.02.2019

14 лютого 2019 року учні початкових класів Олексіївської ЗОШ І-ІІІ ступенів взяли активну участь у розважальній програмі, присвяченій Дню святого Валентина. Діти змагались в різних конкурсах. Всі учасники отримали дипломи в різних номінаціях. Після свята смакували солодощами.

«День освячений коханням»

Дата створення: 08:14 15.02.2019

14 лютого 2019 року з нагоди святкування Дня закоханих в Олексіївській ЗОШ І-ІІІ ступенів була проведена літературно-музична вікторина «День освячений коханням». На початку заходу ведучі розповіли про історію виникнення свята, доповнили її інсценуванням про кохання. У вікторині змагалися команди хлопчиків «Амури» та дівчаток «Афродити». Між конкурсами  лунали гуморески , демонструвалися кадри з відомих кінофільмів , презентації про кохання. Захід пройшов цікаво, різнобарвно. Учасники вікторини завершили святкування чаюванням з солодощами.

У Криштопівському ліцеї відсвяткували день святого Валентина

Дата створення: 16:40 14.02.2019

У Криштопівському ліцеї відсвяткували день святого Валентина. Цього дня працювала "Валентинова пошта" тому в ліцеї і було відправлено та отримано чимало приємних привітань зі святом. Педагог-організатор Андрущенко Т.М. разом з учнівським комітетом "Стежина" підготували для здобувачів освіти старшої школи чудовий захід відпочинку "В день святого Валентина". В кінці заходу учасників чекав стіл зі смаколиками та солодкими напоями.

В 10 класі Садовської школи відбувся захід присвячений Дню Святого Валентина

Дата створення: 15:08 14.02.2019

Сьогодні, 14 лютого 2019 року в 10 класі Садовської школи відбувся захід присвячений Дню Святого Валентина.

День святого Валентина в Добровільській ЗОШ І-ІІІ ступенів

Дата створення: 14:26 14.02.2019

Традиція святкування Дня Закоханих прийшла в нашу країну не так давно, але майже одразу прижилась і здобула належне місце серед улюблених свят.  Валентинів день святкували усі - і учні нашої школи .      Для учнів 5-8 класів пройшла конкурсно-розважальна програма. По закінченню свята було обрано пара-переможець Міс Валентина та Містер Валентин.     Учні 2-3 класів намалювали малюнки та плакати, виготовили валентинки.

«День Святого Валентина» у Верхньосамарській ЗОШ І-ІІІ ст.

Дата створення: 14:21 14.02.2019

14 лютого - День Святого Валентина – день, коли люди відкрито говорять про найпрекрасніше у світі почуття – про кохання. У нашій школі  у цей холодний лютневий день на душі тепло як ніколи, а повітря заполонили відчуття щастя і романтики. Сьогодні також можна приділити більше уваги,  потурбуватися про близьких та друзів…

Зустріч здобувачів освіти 7-11 класів з воїнами-афганцями

Дата створення: 16:46 13.02.2019

Тридцять років  минуло з тих пір, як були виведені радянські війська з Афганістану, але пам’ять про ті події жива і буде жити ще не одне десятиліття. 13 лютого 2019 року вчителем історії Щербак Н.Ф.,  педагогом-організатором Андрущенко Т.М. та бібліотекарем Івановою А.О.  у Криштопівському ліцеї було організовано зустріч здобувачів освіти 7-11 класів з воїнами-афганцями  Іваненком М.В., Скоком  А.Ф.  та  Лозою А.І.  Ця зустріч - данина пам'яті всім, хто був причетний до героїчної і трагічної афганської війни, що тривала  десять  років.  Зустріч, яка була побудована у формі діалогу, дала можливість дітям створити уяву про ті події, що відбувалися 30 років тому;  зрозуміти велику небезпеку військових конфліктів і разом з афганцями пережити страшні хвилини  війни. Зустріч була цікавою, насиченою, емоційною.