Відділ освіти, молоді та спорту Близнюківської Районної Державної Адміністрації

Новини відділу освіти, молоді та спорту Близнюківської РДА

Звіт директора перед громадcкістю за 2017-2018 навчальний рік Добровільської ЗОШ І-ІІІ ступенів Ковалевської Н.В.

Дата створення: 12:48 15.06.2018

     15 червня 2018 року на базі Добровільської ЗОШ І-ІІІ ступенів за участю начальника відділу освіти Близнюківської РДА Бондаренка Л.В. відбулися загальношкільні батьківські збори. На зборах були присутні депутати та секретар Добровільської сільської ради. Директор доповіла батькам про роботу школи за 2017/2018 навчальний рік. Начальник відділу освіти ознайомив присутніх з реформою освіти та оснащенням для учнів 1 класу НУШ.

Закінчилось перебування у літньому оздоровчому таборі "Юність" на базі Криштопівського ліцею

Дата створення: 12:39 15.06.2018

     Ось і закінчилось перебування у літньому оздоровчому таборі "Юність" на базі Криштопівського ліцею. Трохи сумно було розлучатись дітлахам на все літо, але  воно пролітає дуже швидко! Хтось поїде гостювати до бабусі, хтось відпочине біля моря, а для когось і вдома літо непомітно розчиниться у часі.  Доброго та щасливого відпочинку, весела наша дітвора! 

У Близнюківському ДНЗ( я-с) №2 «Сонечко» 15 червня 2018 року пройшла розвага «Мій тато і Я»

Дата створення: 12:07 15.06.2018

     У Близнюківському ДНЗ( я-с) №2 «Сонечко» 15 червня 2018 року пройшла розвага «Мій тато і Я». Багато свят ми присвячуємо мамам, але батько – це друге крило любові до дитини. І його роль у вихованні донечок і синочків дуже важлива. В Україні 17 червня відзначається День батька. Тож наше свято ми вирішили присвятити їм – нашим мужнім, хорошим і добрим татусям.

У Близнюківському ДНЗ (я-с) №2 «Сонечко» відбулася розвага «Умій дружити – не будеш тужити»

Дата створення: 12:00 15.06.2018

У Близнюківському ДНЗ (я-с) №2 «Сонечко» 13 червня 2018 року відбулася розвага «Умій дружити – не будеш тужити»

САМОЦВІТ, ДО ПОБАЧЕННЯ!

Дата створення: 10:39 15.06.2018

    Весело, гамірно та цікаво промайнула зміна у таборі САМОЦВІТ, що працював на базі Самійлівської школи. Друга половина зміни була також захоплюючою та цікавою. Діти здійснили екскурсії до двох музеїв  у Лозовій та Близнюках, відвідали лозівський  кінотеатр. У день професій відвідали Самійлівську залізницю та Близнюківську пожежну частину. У дні природи та туризму діти грали у ігри, брали участь у різних конкурсах, вчилися розпалювати багаття, пекли картоплю. Кухарі приготували смачну кашу прямо на вогнищі. День Містер та Міс табору пройшов дуже весело, заходи були дотепними та цікавими. У день закриття табірної зміни діти влаштували шоу талантів та з прекрасним настроєм відправилися на літні канікули. Вихователі сподіваються, що дітям запам’ятається цьогорічний відпочинок у таборі САМОЦВІТ.

За підтримки псп «Тернівка» 40 дітей та 8 вихователів мали можливість побувати в аквапарку «Джунглі» міста Харкова

Дата створення: 14:39 14.06.2018

     13 червня 2018 року виявився одним з найцікавіших днів для дітей  табору «Юність» на базі Криштопівського ліцею. За підтримки псп «Тернівка» 40 дітей та 8 вихователів мали можливість побувати в аквапарку «Джунглі» міста Харкова.    

Робота пришкільного оздоровчого табору «Сонечко» на базі Добровільської ЗОШ

Дата створення: 14:00 14.06.2018

     Робота пришкільного оздоровчого табору «Сонечко» на базі Добровільської ЗОШ І-ІІІ ступенів продовжується. Багато  цікавих заходів, конкурсів, екскурсій проводять вихователі зі  своїми вихованцями протягом денного перебування в таборі.

Відпочинок у таборі «Юність» на базі Криштопівського ліцею

Дата створення: 12:48 14.06.2018

     Відпочинок у таборі «Юність» на базі Криштопівського ліцею швидше активний ніж  спокійний. У День українських звичаїв та традицій діти знайомилися з травами нашої місцевості. Цікаво було дізнатися  про їх цілющі властивості, які передавалися  до сучасності здавна нашими дідами –прадідами. Українські народні ігри також дожили до наших днів. «Киця-баба», «Гуси», «Цурки», «Скралі», «Подоляночка»  виявились цікавим заняттям для дітей.

Берестівські школярі завітали до редакції районної газети «Нове життя»

Дата створення: 14:27 13.06.2018

     Сьогодні, 13 червня 2018 року берестівські школярі завітали до редакції районної газети «Нове життя». Вони першими побачили свіжий номер районки, який вийде в суботу 16 червня 2018 року.

День "Майстер Шеф" у Верхньосамарському пришкільному таборі із денним перебуванням "Веселка"

Дата створення: 13:45 12.06.2018

    Куліш – одна за найдавніших страв, яку готували та споживали слов’янські народи в часи, коли хотілося їсти. Це була щоденна страва українців, друга після борщу. Куліш готували як на сніданок, так і на вечерю. В обід їли тільки борщ. У східних слов’ян був такий звичай: під час укладання мирного договору противники варили кашу-куліш і їли. Каша стала символом союзу, без неї мирний договір не міг набути сили.