Відділ освіти, молоді та спорту Близнюківської РДА

Новини відділу освіти, молоді та спорту Близнюківської РДА

День Героїв Небесної Сотні в Бурбулатівській філії

Дата створення: 20:05 20.02.2018

20 лютого 2018 року в Бурбулатівській філії пройшли заходи до Дня Героїв Небесної Сотні. На першому уроці було проведено загальношкільну лінійку з нагоди вшанування Героїв Небесної Сотні, яка розпочалася Державним Гімном України. Учні та вчителі філії вшанували пам'ять загиблих на Майдані хвилиною мовчання. Після лінійки була організована патріотична година "Пам'яті Героїв Небесної Сотні".

У нашій пам'яті вони назавжди залишились…

Дата створення: 15:21 20.02.2018

20 лютого в Близнюківській ЗОШ І-ІІІ ступенів відбулася  лінійка пам’яті, присвячена Дню Героїв Небесної Сотні. Присутні вшанували загиблих хвилиною мовчання.

Урочиста лінійка пам’яті вшанування Героїв Небесної Сотні у Самійлівській школі

Дата створення: 15:18 20.02.2018

Трагічною зимою 2014 року українці змогли довести всім, а найперше – собі, що ми сильна нація, яка прагне добра, щастя, можливості жити в квітучій розвиненій державі і готова відстоювати свої прагнення навіть зі зброєю в руках.

В Олексіївській ЗОШ І-ІІІ ступенів пройшли заходи до Дня вшанування пам’яті Небесної Сотні

Дата створення: 15:13 20.02.2018

День Героїв Небесної Сотні — пам'ятний день, що відзначається в Україні 20 лютого на вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам'яті Героїв Небесної Сотні.

20 лютого в Криштопівській ЗОШ  проведено лінійку-реквієм

Дата створення: 15:09 20.02.2018

Ми в скорботі і з великою вдячністю згадуємо героїв Небесної Сотні, адже їх подвиг – це ціна нашої свободи. Вони  перші, хто став на шлях боротьби, яка продовжується і сьогодні. Ми не маємо права забути принесену ними добровільну жертву в ім’я України.

День вшанування пам'яті героїв Небесної Сотні у Верхньосамарській ЗОШ І-ІІІ ступенів

Дата створення: 15:05 20.02.2018

На самім початку революційних подій, коли нікому і в голову не могло прийти, чим усе обернеться, слова «Слава Україні! Героям Слава!» видавалися простим вітанням. Майдан Незалежності – справді те місце, де здобували свою свободу. Це дивне, неймовірне місце, потужна точка енергії нашого народу, де встигли відчути все: і радість, і безвихідь, і горе, і біль, і гордість, і повагу.

На базі Близнюківської ЗОШ І-ІІІ ступенів розпочалося навчання 29 педагогів району з підготовки до роботи в умовах Нової української школи

Дата створення: 14:35 20.02.2018

Першого вересня 2018 року всі першокласники України навчатимуться за новим Державним стандартом початкової освіти. Ключовими особами реформи середньої освіти є вчителі, які мають реалізувати зміни – кожен у власному класі.

21 лютого відзначається Міжнародний день рідної мови

Дата створення: 16:38 19.02.2018

Для кожного народу мова - найбільший скарб, віддзеркалення душі народу, його історії. 21 лютого відзначається Міжнародний день рідної мови. У Криштопівській ЗОШ І-ІІІ ступенів було проведено заходи присвячені цій даті. "Чарівний світ рідної мови" - захід для учнів 5-6 класів та мовно-літературний  батл "Ії величність мова" між учнями 7-8 класів, підготували та провели Шамаріна Р.Ю. і Абрамова А.О.

День вшанування учасників бойових дій на території інших держав

Дата створення: 08:02 19.02.2018

15 лютого 2018 року в Бурбулатівській філії відбулася патріотична година «В серцях у нас - Афганістан». Цього дня відзначають 29-річницю з дня виведення радянських військ з Афганістану та День вшанування учасників бойових дій на території інших держав. Дорогою ціною дісталася місія в Афганістані нашим землякам. Вони виконували там свій інтернаціональний обов'язок. Поезія, пісні, розповіді, вистраждані в Афганістані і про Афганістан, пройшли крізь серця дітей. Вони зрозуміли, що найстрашніше і найбезглуздіше у світі - це війна. Ми будемо пам'ятати, хто не дожив, не доспівав, не докохав.

В Добровільській ЗОШ І-ІІІ ступенів відбувся традиційний вечір зустрічі випускників минулих років

Дата створення: 21:41 17.02.2018

16 лютого 2018 року в Добровільській ЗОШ І-ІІІ ступенів відбувся традиційний вечір зустрічі випускників минулих років.