Відділ освіти, молоді та спорту Близнюківської РДА
Харківської області

Новини відділу освіти, молоді та спорту Близнюківської РДА

День вшанування учасників бойових дій на території інших держав в Уплатнівській ЗОШ І-ІІІ ступенів

Дата створення: 18:44 16.02.2018

15 лютого 2018 року учні Уплатнівській ЗОШ І-ІІІ ступенів, члени гуртка БДЮТ «Пізнаємо рідний край», підготували захід на тему: «Поки ми пам’ятаємо – ми живемо», присвячений 29-річниці з дня виведення радянських військ з Афганістану та на честь Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав.

День Святого Валентина в Уплатнівській ЗОШ І-ІІІ ступенів

Дата створення: 18:40 16.02.2018

14 лютого 2018 року учні нашої школи до Дня Святого Валентина позмагалися за титули: «Найскромніша пара», «Найвеселіша пара», «Найрозумніша пара».

Вітаємо переможців!

Дата створення: 18:29 16.02.2018

15 лютого 2018 року в Близнюківській школі відбулося урочисте вітання учнів-переможців Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт Малої академії наук України в 2017/2018 навчальному році:

З Днем святого Валентина

Дата створення: 18:25 16.02.2018

15 лютого 2018 року у Близнюківській школі відбулася розважальна програма для старшокласників, присвячена Дню святого Валентина. Як і в телевізійному проекті, участь у конкурсах брали дві команди, які завзято змагалися і цілеспрямовано йшли до перемоги, були активними та винахідливими.

15 лютого - свято Стрітення в Садовському ДНЗ

Дата створення: 18:22 16.02.2018

15 лютого - свято Стрітення в Садовському ДНЗ. В цей день Зима змагається з Весною і хто переможе, той і буде господарювати. Зима з Весною зустрічається, про володіння свої домовляється. Саме так було організовано і проведено свято для дошкільників. Мирилочками діти допомогли помиритись Зимі і Весні. В кінці свята Весна пригостила діток спеченими жайворонками.

Майстер-клас для вчителів початкових класів у Верхньосамарській ЗОШ І-ІІІ ступенів

Дата створення: 09:09 16.02.2018

15 лютого 2018 року Діденко В.В. провела відкритий урок-подорож з природознавства «Звірі навесні. Піклування про потомство» у 2 класі. Урок розроблений з використанням інтерактивних технологій, мультимедійної презентації.

Учні Криштопівської ЗОШ  І-ІІІ ступенів випробовували свої сили в конкурсі "Патріот"

Дата створення: 15:49 15.02.2018

15 лютого 2018 року учні Криштопівської ЗОШ І-ІІІ ступенів випробовували свої сили в конкурсі "Патріот". Усі учасники  поставились до цього завдання відповідально. Діти нетерпляче чекали та серйозно готувались до конкурсу. Результати попереду.

«Зимоньку проводжаємо, весноньку стрічаємо» – під таким гаслом пройшло цікаве святкування Масляної у Верхньосамарській ЗОШ І-ІІІ ст.

Дата створення: 15:18 15.02.2018

Сьогодні  було проведено свято Масляної вчителем української мови та літератури Хрипченко С.П. та вчителем початкових класів Хрипченко В.С.       Як відомо, це свято символізує перемогу світла та тепла над темрявою та холодом. На святі Масляної було весело та гамірно: зустріч Зими з Весною супроводжувалася змаганнями, іграми, конкурсами, піснями у виконанні учнів 4 та 10 класу. А оскільки Масляна приходить не з пустими руками, а з млинцями масляними, то під веселу українську народну музику господиня Масляна пригостила всіх учасників святкування млинцями, пиріжками, варениками. Цікаво організований захід познайомив нас  із традиціями українського народу, викликав багато позитивних емоцій, посприяв зміцненню єдності та добрих традицій колективу.

Дата створення: 15:10 15.02.2018

1-4 класи Криштопівської школи зібралися 15 лютого, щоб зустріти свято Стрітення. Це традиція пов'язана з принесенням немовляти Ісуса до храму, де його побачив старець Симеон - автор пророцтва про пришестя Сина Господнього на землю.

«Ціна чужої війни» Верхньосмарська ЗОШ І-ІІІ ступенів

Дата створення: 15:02 15.02.2018

15 лютого – День вшанування учасників бойових дій на території інших держав, 26-та річниця виведення військ колишнього СРСР з Республіки Афганістан. Учні 8 класу разом зі своїм класним керівником Кучерявою. Т.А. та педагогом-організатором  Мороз М.В. провели урок-пам’яті та відвідали могилу воїна-інтернаціоналіста Бакая М.М.