Новини відділу освіти, молоді та спорту Близнюківської РДА

День Вчителя у Добровільській ЗОШ І-ІІІ ступенів

Дата створення: 15:35 08.10.2018

У першу неділю жовтня професійне свято – День Вчителя. Відбулося таке свято і у нашій школі. Педагогічний колектив та працівники школи подивилися чудові концертні номери й привітання,які підготували учні. На святі були запрошені вчителі-пенсіонери.

Акція "Допоможи воїну АТО" в Добровільській ЗОШ І-ІІІ ступенів

Дата створення: 15:12 08.10.2018

В рамках акції "Допоможи воїну АТО", учні Добровільської ЗОШ І-ІІІ ступенів, написали листи для воїнів та принесли улюблені продукти для захисників України.

День Вчителя у Верхньосамарській ЗОШ І-ІІІ ступенів

Дата створення: 09:24 08.10.2018

Поміж багатьох свят у календарі є день, коли настрій  усієї країни особливо  піднесений  і радісний. У перший тиждень жовтня Україна урочисто відзначає День працівників освіти, коли навчальні заклади майорять осінніми квітами і розквітають посмішками учнів та педагогів.

Відбулося підвищення кваліфікації учителів початкових класів

Дата створення: 09:19 08.10.2018

06 жовтня 2018 року відбулося підвищення кваліфікації учителів початкових класів, які навчатимуть учнів перших класів у 2019/2020 н.р. за темою «Державний стандарт початкової освіти як основа конструювання програми. Кооперативне навчання у формуванні соціальних навичок».

День вчителя у Криштопівському ліцеї

Дата створення: 15:38 05.10.2018

Вчительська доля – мудрістю вкрита,

Дата створення: 15:22 05.10.2018

14 жовтня 2018 року в Україні відзначатимуть День захисника України, Покрови Пресвятої Богородиці та День Українського козацтва. В рамках акції "Допоможи воїну АТО", здобувачі освіти Криштопівського ліцею підготували обереги своїми руками, написали листи для воїнів та принесли улюблені продукти для захисників України.

З Днем працівників освіти!

Дата створення: 11:16 05.10.2018

Шановні колеги! Відділ освіти, молоді та спорту Близнюківської РДА щиро вітає вас та всіх працівників освітньої сфери – вчителів, педагогів дошкілля й позашкілля, соціальних педагогів і психологів, кухарів і технічний персонал закладів освіти – з професійним святом!

На базі Криштопівського ліцею відбувся турнір з мініфутболу, присвячений Дню українського козацтва

Дата створення: 15:15 04.10.2018

3 вересня 2018 року на базі Криштопівського ліцею відбувся турнір з мініфутболу, присвячений Дню українського козацтва.  Зустрічались команди юнаків та дівчаток Олексіївської ЗОШ та Криштопівського ліцею.

Міжнародний день захисту тварин в Добровільській ЗОШ І-ІІІ ступенів

Дата створення: 15:10 04.10.2018

4 жовтня - Міжнародний день захисту тварин. Класний керівник 2 класу Кременчуцька Віта Володимирівна провела інтерактивний урок на тему «Брати наші молодші» . Учні приготували розповіді про своїх домашніх улюбленців, радо демонстрували їх фото. Потім зобразили їх на малюнках.

Учні Верхньосамарської ЗОШ І-ІІІ ступенів долучилися до акції «Допоможи герою АТО»

Дата створення: 15:05 04.10.2018

Учні Верхньосамарської ЗОШ І-ІІІ ступенів долучилися до акції «Допоможи герою АТО», присвяченої Дню захисника України. Ми підготували малюнки, дарунки-обереги, продукти харчування для воїнів.