Відділ освіти, молоді та спорту Близнюківської РДА
Харківської області

Новини відділу освіти, молоді та спорту Близнюківської РДА

Урочистий мітинг, присвячений Дню пам'яті та примирення і 73-ій річниці з Дня Перемоги над німецько-фашистськими загарбниками у Другій Світовій війні

Дата створення: 14:37 10.05.2018

9 травня 2018 року біля обеліску Слави села Добровілля та села Берестове пройшов мітинг, присвячений Дню пам'яті та примирення і 73-ій річниці з Дня Перемоги над німецько-фашистськими загарбниками у Другій Світовій війні. Присутні вшанували пам'ять загиблих покладанням живих квітів до пам'ятника Невідомому солдату та хвилиною мовчання.

Патріотичний велопробіг «Велика Перемога»

Дата створення: 14:32 10.05.2018

8 травня 2018 року у Верхньосамарській ЗОШ І-ІІІ ступенів  пройшов велопробіг, присвячений Дню пам’яті та примирення та 73-й річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.      Віддаючи данину історичній пам’яті, учасники велопробігу відвідали місця поховання полеглих у роки Другої світової війни, вшанували пам'ять загиблих.  До участі в заході долучились учні школи  та Верхньосмарський сільський голова Сіра І.М., директор Башилівського будинку культури Самойленко О.Г, вчитель Верхньосамарської ЗОШ Кучерява Т.А. На жаль, з кожним роком ветеранів тієї війни стає все менше і менше. По Верхньосмарській сільській раді залишилася тільки одна учасниця бойових дій Іваненко М.М. Ми маємо зберегти пам’ять про подвиг дідів-прадідів, що відвоювали нам право жити під мирним небом. Живі ветерани мають знати, що  вони завжди будуть оточені повагою і піклуванням.

В селі Олексіївка відбулися урочистості, присвячені 73 річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

Дата створення: 14:24 10.05.2018

9 травня 2018 року в селі Олексіївка відбулися урочистості, присвячені 73 річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Дата створення: 18:46 08.05.2018

8 травня 2018 року біля обеліску Слави села Бурбулатове пройшов мітинг, присвячений Дню пам'яті та примирення і 73-ій річниці з Дня Перемоги над німецько-фашистськими загарбниками у Другій Світовій війні. Присутні вшанували пам'ять загиблих покладанням живих квітів до пам'ятника Невідомому солдату та хвилиною мовчання.

У Близнюківському ДНЗ (я-с) №2 "Сонечко" пройшов тематичний ранок "А пам'ять жива..."

Дата створення: 18:42 08.05.2018

08 травня 2018 року у Близнюківському ДНЗ (я-с) №2 "Сонечко" пройшов тематичний ранок "А пам'ять жива..."

День пам’яті та примирення у Добровільській ЗОШ І-ІІІ ст.

Дата створення: 15:47 08.05.2018

Друга світова війна вона все далі і далі від нас, ми всі знаємо, що вона була страшною та кривавою, що загинула на ній невимовна кількість мільйонів людей, які просто хотіли жити. Ми знаємо фронтові пісні, ми знаємо наскільки тяжкою вона була. Знаємо - ми, старше покоління, але чи знають про неї теперішні хлопчики та дівчатка. Як донести все це, як розповісти про це?

В Близнюківському закладі дошкільної освіти №1 "Теремок" були проведені екскурсії до Меморіалу Слави

Дата створення: 15:44 08.05.2018

Наближається одне з найважливіших свят для країни - День Перемоги. Все далі йде від нас ця дата - 9 травня 1945 року. Наше мирне покоління не перейнято тим часом, тими надіями і страхами. Як розповісти нашим дітям про цю Велику Війну? Як донести суть того, що відбувалося і викликати в маленькій душі почуття гордості, співчуття, шанування, патріотизму?

У Харківському Будинку дитячої творчості  відбулося "Свято патріотичної пісні"

Дата створення: 15:39 08.05.2018

07 травня 2018 року у Харківському Будинку дитячої творчості  відбулося "Свято патріотичної пісні", учасницею якого стала учениця 9 класу Криштопівського ліцею Ільканич Олена з композицією Свтлани Тарабарової "Хочу жити без війни".

Вихованці Уплатнівського дошкільного навчального закладу відвідали пам'ятник загиблим воїнам

Дата створення: 13:11 07.05.2018

Згідно до плану заходів з відзначення Дня пам'яті та примирення й Дня Перемоги над нацизмом вихованці Уплатнівського дошкільного навчального закладу відвідали пам'ятник загиблим воїнам, що визволяли наше село в роки ІІ світової війни, поклали квіти до підніжжя пам'ятника та вшанували пам'ять загиблих хвилиною мовчання.