Вітаємо колежанку з нагородою!

Вітаємо Кузьменко Тамару Олександрівну, заступника директора з навчально-виховної роботи Комунального закладу "Близнюківський ліцей Близнюківської селищної ради Лозівського району Харківської області" з подякою від Міністерства освіти і науки України.

14:08 29.12.2023

Вітання для освітян Близнюківської спільноти з Новорічними та Різдвяними святами

Наближається Новий  2024 рік - свято, на яке з нетерпінням чекають багато дорослих і дітей. У новорічну ніч прийнято загадувати бажання, і ми впевнені, що всі українці в цю дату побажають одного і того ж - перемоги та мирного неба.Зі святами,освітяни!

12:59 29.12.2023

ІІ етап XXIV Міжнародного конкурсу з української мови імені П.Яцика

05 грудня 2023 року пройшов Міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика.В конкурсі взяли участь 26 учасників. Переможцями в Близнюківській громаді стали такі учні: Карнаух Мілана,3 кл.- Добровільський ліцей,Літовець Аліса, 4 кл,- Криштопівський ліцей, Кононенко Уляна,5 кл.,- Близнюківський ліцей,Ухань Анастасія, 5 кл.,- Близнюківський ліцей, Щербина Іван, 6 кл., - Уплатнівський ліцей, Адажинік Марія, 7 кл., -  Близнюківський ліцей, Глоба Владислав,8 кл., - Близнюківський ліцей, Сидоренко Аріна, 9 кл.,- Близнюківський ліцей, Грищенко Віолета, 10 кл., -  Близнюківський ліцей, Шаповалова Вікторія, 11 кл.,- Близнюківський ліцей.Тепер наші переможці будуть представляти нашу громаду на ІІІ обласному етапі конкурсу.Вітаємо кращих знавців української мови!

09:37 13.12.2023

Завершився ІІ етап конкурсу імені Т. Шевченка

23 листопада в Близнюківській громаді пройшов ІІ етап XIV Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.Переможцями в громаді стали такі учні: 5 кл - Кислиця Євген, 6 кл - Бєлан Дар'я, 7 кл - Омеляненко Тетяна, 8 кл - Зезекало Ярослава, 9 кл -Туцька Анжеліка, 10 кл - Назарян Давід, 11 кл - Лобода Дарія.Всього в конкурсі брали участь 28 учасників.Вітаємо переможців!

14:49 06.12.2023