Новини відділу освіти, молоді та спорту Близнюківської РДА

Кращий пожежний – це ти обережний

Дата створення: 15:12 12.02.2019

8 лютого 2019 року на базі Будинку дитячої та юнацької творчості  відбулось  нагородження    переможців  Всеукраїнського  конкурсу  дитячих  малюнків  та робіт декоративно-прикладної творчості на протипожежну та техногенну тематику  «Кращий пожежний – це ти обережний».

"Афганістан – це рана, що не перестає боліти" Верхньосамарська ЗОШ І-ІІІ ступенів

Дата створення: 15:09 12.02.2019

11 лютого 2018 року з учнями 7 класу була проведена година пам'яті "Афганістан в душі моїй" присвячена 30-й  річниці вшанування учасників бойових дій на територіях інших держав. Класний керівник Кучерява Ю.М. представила вихованцям до перегляду  документальний фільм про вивід радянських військ з Афганістану «Війна в Афганістані». Метою даного заходу було розширення  знань дітей про історичні події афганської війни; виховання поваги і шани до воїнів-інтернаціоналістів.

Театралізоване свято екології

Дата створення: 13:54 08.02.2019

В Алісівській школі пройшло театралізоване екологічне свято «Люби й бережи природу» за активної участі учнів початкових класів, вихованців театрального гуртка Близнюківського Будинку дитячої та юнацької творчості.

ЦІКАВІ ПРОГУЛЯНКИ

Дата створення: 19:09 07.02.2019

Кольорова фарба, пензлики і  навіть пластикова пляшка - все що потрібно для того, щоб зимова прогулянка стала цікавішою і кольоровою. Вихованці Криштопівського ДНЗ (я-с) розмальовують зимове подвір'я, милуються інієм та підгодовують птахів.

Не залишимо друзів у біді: учні 4 класу Садовської школи виготовили годівнички для птахів.

Дата створення: 18:41 07.02.2019

Зараз зима. Багато птахів залишаються зимувати в наших краях. Але це для них не так просто. Справа не в холоді, а в голоді. Саме тому птахам потрібна допомога, увага людини. Все це усвідомлюють учні Садовської школи. Тому традиційно беруть участь у акції «Годівничка». Учні переконані, що допомагаючи птахам, вони зберігають природу і примножують багатства країни.

Дата створення: 11:11 06.02.2019

5 лютого 2019 року  КЗ «Криштопівський ліцей Близнюківської районної ради Харківської області» відвідував інспектор ЮП СП ПП Близнюківського ВП ГУ НП в Харківській області старший лейтенант поліції Мартинюк Владислав Олександрович, який провів бесіду з учнями 7-11 класів в кількості 56 учнів, з приводу безпеки користування Інтернетом та розгляд питань, які стосуються булінгу.

Година спілкування у 7 класі про вплив шкідливих звичок на здоров'я учнів

Дата створення: 19:44 05.02.2019

5 лютого 2019 року учні 7 класу разом зі своїм класним керівником Кучерявою Ю.М. провели годину спілкування на тему «Шкідливі та вкрай небезпечні звички». Метою даного заходу було доведення  до свідомості учнів, що шкідливі звички є основною причиною порушення здоров'я; формування  в учнів негативного ставлення до шкідливих звичок (паління, вживання алкогольних напоїв, наркотиків). Учні переглянули відеофільм "Вплив шкідливих звичок".

Здобувачі освіти Криштопівського ліцею взяли участь у Всеукраїнському конкурсі «Кращий пожежний – це ти обережний»

Дата створення: 16:46 05.02.2019

Здобувачі освіти Криштопівського ліцею взяли участь у Всеукраїнському конкурсі дитячого малюнку та робіт декоративно-прикладної творчості на протипожежну та техногенну тематику  «Кращий пожежний – це ти обережний».

Історичний альманах "Крути - наша слава , наша історія"

Дата створення: 10:19 30.01.2019

Тим, хто в умовах більшовицької тиранії впали в страшному бою під Крутами, тим хто в боротьбі за волю і кращу долю України віддали своє життя був присвячений історичний альманах "Крути - наша слава , наша історія", який провели 29 січня 2019 року в Олексіївській ЗОШ І-ІІІ ст. сільский бібліотекар Коростій І.О., педагог-організатор Дурноколенко Н.В.

У Криштопівському ліцеї відбувся захід «Крути – і сум, і біль, і вічна слава України»

Дата створення: 16:52 29.01.2019

29 січня 2019 року у Криштопівському ліцеї відбувся захід «Крути – і сум, і біль, і вічна слава України», який провела вчитель історії  Щербак Н.Ф. Схилили голови перед подвигом синів і дочок  України, що в розквіті  своїх сил  віддали молодість і життя 29 січня  1918року біля маленької станції Крут в боротьбі за волю і кращу долю.