Новини відділу освіти, молоді та спорту Близнюківської РДА

Урочисте вручення документів про базову загальну середню освіту

Дата створення: 13:11 12.06.2018

12 червня 2018 року 65 дев’ятикласників Близнюківського ліцею отримали свідоцтва про базову загальну середню освіту.

Робота табору "Веселка" на базі Олексіївської ЗОШ І-ІІІ ступенів продовжується

Дата створення: 11:31 12.06.2018

Робота табору "Веселка" на базі Олексіївської ЗОШ І-ІІІ ступенів продовжується. Багато зустрічей, цікавих заходів, екскурсій.

Завершилось навчання з підвищення кваліфікації педагогічних працівників Близнюківського району за напрямом: «Особливості організації освітнього процесу у 1-му класі в умовах упровадження нового Державного стандарту початкової загальної освіти»

Дата створення: 08:43 11.06.2018

7 червня 2018 року завершилось навчання з підвищення кваліфікації педагогічних працівників Близнюківського району за напрямом: «Особливості організації освітнього процесу у 1-му класі в умовах упровадження нового Державного стандарту початкової загальної освіти» для роботи в умовах Нової української школи.

Розвага "Літо - славна пора, літо любить дітвора"

Дата створення: 15:07 09.06.2018

У Близнюківському ДНЗ(я-с) №2 "Сонечко" 05 червня 2018 року пройшла розвага "Літо - славна пора, літо любить дітвора".

Дата створення: 13:54 08.06.2018

Табірна зміна у таборі літнього відпочинку "Юність 2018" на базі Криштопівського ліцею продовжуєтья. Пізнавальні подорожі в природу, виготовлення цікавих та незвичайних іграшок та  поробок , веселі ігри та конкурси  -  це все згуртовує дітей, вчить діяти злагоджено і дружно. Приємного відрочинку!

Проведено правову гру на тему: «Подорож в країну права» у таборі з денним перебуванням Самійлівської ЗОШ І-ІІІ ст. «Самоцвіт»

Дата створення: 16:20 06.06.2018

06 червня 2018 року начальником Близнюківського бюро правової допомоги Тищенко Л.О. спільно з провідним інспектором відділу освіти, молоді та спорту Близнюківської РДА Линник М.М. проведено правову гру на тему: «Подорож в країну права» у таборі з денним перебуванням Самійлівської ЗОШ І-ІІІ ст. «Самоцвіт». Під час спілкування з дітьми Тищенко Л.О. розповіла про професію юриста, роз’яснила окремі положення Конвенції про права дитини та Конституції України, зосередила увагу на необхідності знати свої права та розуміти свої обов’язки. Під час гри маленькі вихованці із захопленням пригадували героїв відомих казок, які порушували права людини, надавали свої власні відповіді на вирішення життєвих ситуацій. Підсумком зустрічі було визначення того, що «Права однієї людини закінчуються там, де починаються права іншої».

Веселе життя табору відпочинку САМОЦВІТ

Дата створення: 22:44 05.06.2018

У пришкільному таборі «САМОЦВІТ» на базі Самійлівської школи вирує веселе та цікаве життя. Щодня діти отримують порцію гарного настрою, приємних емоцій та змістовного дозвілля. Зміна триває вже шостий день. Кожен день у таборі є тематичним. У день здоров’я діти грали у ігри, створювали плакати про здоровий спосіб життя, антирекламу шкідливої їжі.  День навпаки був дуже веселим та насиченим. Всі конкурси та ігри були «навиворіт», чим дуже смішили присутніх. А на завершення учні прийняли участь у дефіле чудернацького вбрання.  На День захисту дітей вихованці табору традиційно здійснили поїздку до м. Лозова, де розважалися у парку відпочинку, приймали участь у іграх, флешмобах та стрибали на батутах.  У день моди і дизайну всі діти були гарними, елегантними та модними. Костюми створювали з підручних матеріалів. Вихованці  мали змогу стати на час модельєрами та знавцями стилю. Дивилися відео сюжет про дизайни одягу та пограли у гру «Чарівний капелюх», де капелюх «читав» думки дітвори. Сьогодні триває день фізкультури та сорту. Діти із задоволенням приймають участь у рухливих іграх та естафетах. А вже на завтра планується екскурсія до Лозівського краєзнавчого музею. У таборі «САМОЦВІТ» ніколи сумувати!

“Свято печеної картоплі” у пришкільному таборі відпочинку з денним перебуванням «Бригантина» на базі Уплатнівської школи

Дата створення: 22:37 05.06.2018

Що то за українець, який не любить ласувати картоплею. А от печена картопля – це  не тільки смачно, а й і  дуже корисно!    Учні пришкільного табору відпочинку з денним перебуванням «Бригантина»

Цікаво та змістовно проходить відпочинок у Криштопівському таборі літнього відпочинку «Юність 2018»

Дата створення: 22:34 05.06.2018

3 червня 2018 року 35 вихованців табору відпочинку "Юність" здійснили незабутню подорож до міста Харків.

Незабутні зустрічі

Дата створення: 21:54 04.06.2018

04 червня 2018 року учні Близнюківського ліцею, які відпочивають у пришкільному таборі відпочинку «Веселка» завітали на екскурсію до районної державної адміністрації, де їх гостинно зустріли голова райдержадміністрації Анатолій Калашник та голова районної ради Володимир Бреус. Саме вони провели для школярів пізнавальну екскурсію кабінетами адміністрації, познайомили дітей з роботою управлінь та відділів, показали дітям дві актові зали, де зазвичай проходять різного роду наради та сесійні засідання. Двері всіх кабінетів в цей день були відкриті і діти з цікавістю розглядали, задавали хвилюючі для них питання. Вони мали унікальну нагоду особисто поспілкуватись з усіма працівниками адміністрації від спеціалістів до керівників.