"Останній дзвоник" у Верхньосамарській ЗОШ І-ІІІ ступенів

Промайнув іще один навчальний рік. Настала хвилююча мить свята Останнього дзвоника. І для учнів, і для вчителів це чудова шкільна традиція, тепле родинне свято, яке не можна нічим замінити. По-сімейному тепло і водночас урочисто було проведено свято Останнього дзвоника у нашій школі.

14:08 24.05.2019

Свято Останнього дзвоника та звіт директора у Добровільській ЗОШ І-ІІІ ст.

Промайнув іще один навчальний рік. Настала хвилююча мить свята Останнього дзвоника. І для учнів, і для вчителів це чудова шкільна традиція, тепле родинне свято, яке не можна нічим замінити.

13:56 24.05.2019

Свято останнього дзвоника в Софіївській Першій ЗОШ

24 травня 2019 року о 8.30 годині ранку вся громада Софіївської сільської ради зібралася на Свято останнього дзвоника. Лунали слова привітання і побажання гостей свята Линник М.М. – провідного спеціаліста Близнюківського відділу освіти, молоді та спорту  та Матвієнко Н.В. – голови сільської ради, Матвієнко О.М. - в.о. директора  школи, батьків, вчителів.

13:50 24.05.2019

Учні 4 класу Добровільської ЗОШ відсвяткували свій випускний бал «Прощавай, початкова школо»

Щороку четвертокласники прощаються із початковою школою, дякують вчительці за працю та турботу. 22 травня 2019 року в Добровільській ЗОШ І – ІІІ ст. учні 4 класу відсвяткували свій випускний бал «Прощавай, початкова школо». З радісними посмішками на обличчі, у вишиванках випускники прибули на свято. Зустрічали їх батьки, вчителі, гості.

15:10 23.05.2019

Учні 2 класу Добровільської ЗОШ відвідали бібліотеку-філію Добровільської сільської ради

23 травня 2019 року в рамках Всеукраїнської акції «Я люблю читати» учні 2 класу Добровільської ЗОШ І-ІІІ ступенів з класним керівником Кременчуцькою Вітою Володимирівною відвідали бібліотеку-філію Добровільської сільської ради.

15:06 23.05.2019

Учні 1 класу Олексіївської ЗОШ відсвяткували знаменну подію в своєму житті - успішне закінчення першого року навчання

22 травня 2019 року учні 1 класу (кл.керівник Батичко Ж.В.) відсвяткували знаменну подію в своєму житті - успішне закінчення першого року навчання.

15:02 23.05.2019

Розпочалась основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання

21 травня 2019 року розпочалась основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання. Сьогодні 49 випускників закладів загальної середньої освіти району беруть участь у тестуванні з математики, яке проводиться у Лозівському навчально-виховному комплексі «загальноосвітній навчальний заклад-ліцей» №4. Випускників супроводжують до пунктів тестування та у зворотньому напрямку відповідальні особи закладів загальної середньої освіти, представники поліції та медичні працівники.

09:41 22.05.2019

Здобувачі освіти Самійлівського ліцею відзначили День вишиванки – свято національної єдності

16 травня 2019 року здобувачі освіти Самійлівського ліцею відзначили День вишиванки – свято національної єдності, покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння національного вишитого одягу та об’єднати українців.

17:01 21.05.2019

Вишиванка – символ української душі. А коли мова йде  про дитячі душі – вона завмирає. Учні 1-11 класів Садовської ЗОШ І-ІІІ ступенів відсвяткували світлий і теплий День вишиванки.

19:08 16.05.2019