Новини відділу освіти, молоді та спорту Близнюківської РДА

Урок-пам'яті героїв Крут у Верхньосамарській ЗОШ І-ІІІ ступенів

Дата створення: 15:27 29.01.2019

29 січня 1918 року в історії України з’явилася нова сторінка, щедро полита молодою кров’ю, назва якої – Крути! Мечем і вогнем випалювали наш корінь, втоптували у гній рідну мову, запроторювали на Сибірську каторгу  наймудріших і наймужніших синів і дочок. Морили лютим голодом у 20-30 роках, якого ще не знала людська цивілізація. Спопеляти твою вроду в концтаборах німецькі фашисти. За тебе помирали студенти – твій цвіт, Україно у 1918 році.

В Садовській школі в 7-8 кл. був проведений урок на тему: «Герої Крут. В огні Української революції 1917-1921 рр.»

Дата створення: 15:24 29.01.2019

Сьогодні 29 січня 2019 року в Садовській школі в 7-8 кл. був проведений урок на тему: «Герої Крут. В огні Української революції 1917-1921 рр.»  приурочений  101 – річниці. На урок була запрошена бібліотекар Принь Ірина Олександрівна. Разом з вчителем історії Сопронюк Наталією Володимирівною розповіли про події тієї давності. Діти уважно переглядали хроніку тих подій. Дуже сподобалось читання віршів сучасних поетів присвячені цій події.

Зональні змагання з стрітболу між учнями середньої та старшої шкільної груп Добровільської ЗОШ та Верхньосамарської ЗОШ

Дата створення: 13:23 28.01.2019

28 січня 2019 року в Добровільській ЗОШ І-ІІІ ступенів під керівницвом вчителя фізичної культури Ковалевського Є.М. пройшли зональні змагання з стрітболу між учнями середньої та старшої шкільної груп Добровільської ЗОШ І-ІІІ ступенів та Верхньосамарською ЗОШ І-ІІІ ступенів за вихід до фіналу. Після закінчення змагань між учнями пройшов товариський матч з волейболу.

В Добровільській ЗОШ І-ІІІ ступенів проведено  змагання з стрітболу між учнями середньої та старшої шкільної груп

Дата створення: 14:05 25.01.2019

25 січня 2019 року в Добровільській ЗОШ І-ІІІ ступенів Ковалевський Є.М. провів  змагання з стрітболу між учнями середньої та старшої шкільної груп. До змагань готувалися заздалегідь. Почуття азарту та бажання перемогти, зробити змагання цікавими та захоплюючими. Команди змагалися за звання накращої. Вітаємо переможців та бажаємо продуктивних тренувань, нових перемог і сильного командного духу!

В Садовській ЗОШ І – ІІІ ступенів відбувся відкритий урок з історії України в 10 – 11 класах на тему «100 – років Соборності України!»

Дата створення: 18:36 24.01.2019

22 січня в Садовській ЗОШ І – ІІІ ступенів відбувся відкритий урок з історії України в 10 – 11 класах на тему «100 – років Соборності України!» На урок була запрошена сільська бібліотекар Принь Ірина Олександрівна, яка разом з вчителем історії Сопронюк Наталією Володимирівною, змістовно проінформували  учнів. Діти отримали низку вражень від уроку. Найбільш сподобалось читання патріотичних віршів сучасних поетів та короткометражні відео, які розкрили сюжет того часу історичної події 22 січня 1919 року.

Ліплення з тіста приносить багато позитиву

Дата створення: 18:31 24.01.2019

У процесі роботи - максимально активні руки, розвиваються і зміцнюються пальці. Це сприяє розвитку її мислення, уваги, уяви тощо. На своїх заняттях  з учнями 1-4 класів, педагог-організатор Дурноколенко Н.В. знайомить дітей зі способами ліплення, вони поступово самі навчаються робити це майстерно. Спершу діти намагаються самостійно розв’язати навчальні завдання, а згодом це переростає у творчість. Ліплення допомагає виховати цікавість до образотворчої діяльності.

Декоративно-прикладне мистецтво в Олексіївській школі

Дата створення: 18:25 24.01.2019

Про українські рушники та вишиванки знають повсюди  в Україні і далеко за її межами, а от про ляльку-мотанку, інколи не знають нічого. Прекрасно, що традиції створення та використання таких ляльок збереглися та продовжують відроджуватися  в нашій Олексіївській школі. Мотанки давні родинні обереги українців. Такі ляльки уособлюють собою єднання сімейних зв’язків багатьох поколінь. На уроках трудового навчання Дурноколенко Н.В. учні з підручних матеріалів виготовляють ляльок , їхній одяг, прикраси, головні убори та зачіски. Тут варіації обмежуються лише фантазією дітей та вчителя.

Виховна година у 4 класі Олексіївської ЗОШ «Свою Україну любіть. За неї Господа моліть»

Дата створення: 18:54 23.01.2019

День 22 січня 1919 року ввійшов до національного календаря, як велике державне свято – День Соборності України. Саме тоді, на площі перед Київською Софією відбулася подія, про яку мріяли покоління українських патріотів: на волелюбному зібранні було урочисто проголошено злуку Української народної республіки і Західноукраїнської народної республіки.

Святковий захід, присвячений 100-річчю Дня Соборності України «Соборна мати Україна – одна на всіх, як оберіг»

Дата створення: 08:31 23.01.2019

Історична пам’ять – святиня нації. У кожного народу є сторінки історії, які не можуть і не повинні бути забутими.

В Добровільській ЗОШ І-ІІІ ступенів проведено заходи до 100-річчя Дня Соборності України

Дата створення: 14:48 22.01.2019

22 січня 2019 року в Добровільській ЗОШ І-ІІІ ступенів проведено заходи до 100-річчя Дня Соборності України. Для учнів 2 класу класним керівником Кременчуцькою В.В. було проведено виховну годину на  тему: « Ми – нація єдина!». Учні мали змогу не лише дізнатися про  започаткування свята, а й побачити  історичні документи  Акту Злуки. З великим задоволення діти виготовили лепбук до 100-річчя Соборності України.