Новини відділу освіти, молоді та спорту Близнюківської РДА

Гра-квест «Пошук скарбів» у пришкільному таборі відпочинку з денним перебуванням «Бригантина» на базі Уплатнівської ЗОШ

Дата створення: 16:49 04.06.2018

Справжньою родзинкою у пришкільному таборі відпочинку з денним перебуванням «Бригантина» на базі  Уплатнівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, стала гра-квест «Пошук скарбів».      За найкращими законами пригодницького жанру учасники  квесту включились у пошук «Скарбу», розшукуючи на маршруті одну за одною чергові підказки.  А щоб їх розгадати, випробовували власні знання із різних сфер життя. Кожна правильна відповідь наближала пошуковців до омріяної мети. Тож, коли вони самі сумнівались у виборі, звертались за допомогою до своїх вихователів, які ніколи не відмовляли наполегливим хлопчикам і дівчаткам у дружній пораді.

День іменинника У верхньосамарському пришкільному таборі "Веселка"

Дата створення: 15:02 04.06.2018

День іменинника у пришкільному таборі з денним перебуванням "Веселка" 4 червня 2018 року у пришкільному таборі з денним перебуванням "Веселка" пройшов День іменинника. Цього дня звучали привітання для іменинників червня. Завдяки спонсорській допомозі сімї Кісіль В.О. на свято були запрошені аніматори із святковою програмою. Малеча із захватом брала участь у різноманітних конкурсах. Вітаємо вас, наші любі іменинники!

Дата створення: 09:19 04.06.2018

Жителі пришкільному таборі відпочинку з денним перебуванням «Бригантина» на базі Уплатнівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів традиційно відзначають Міжнародний день захисту дітей, одне із найдавніших міжнародних свят.

День захисту дітей у Криштопівському таборі відпочинку

Дата створення: 14:17 01.06.2018

У Криштопівському таборі відпочинку в День захисту дітей дітлахи подорожували далеким морем: визначали шлях за зорями, готували корабельну їжу, майстрували імпровізовані плоти, танцювали танці моряків... Табірний день закінчився смачним  подарунком від ПСП "Тернівка" у вигляді морозива та шоколадних цукерок!

День захисту дітей в Олексіївській ЗОШ І-ІІІ ступенів

Дата створення: 14:04 01.06.2018

Дорогі діти! Колектив Олексіївської ЗОШ І-ІІІ ступенів щиро вітає  вас із світлим та прекрасним святом – Міжнародним днем захисту дітей! Дитинство – найпрекрасніша мить нашого життя, це – пора сподівань та здійснення мрій. Немає більшого щастя у світі, аніж посмішки дитини. Піклування про підростаюче покоління, його майбутнє – головний обов'язок батьків, суспільства та держави. Врешті-решт, саме для цього всі ми живемо та працюємо.

В таборі «Сонечко» Добровільської ЗОШ І-ІІІ ступенів відбулося свято дитинства – День захисту дітей

Дата створення: 13:44 01.06.2018

1 червня 2018 року в таборі «Сонечко» Добровільської ЗОШ І-ІІІ ступенів відбулося свято дитинства – День захисту дітей. Завідуюча Добровільським сільським будинком  культури Пономарьова Л. разом з вихователями  продумали програму святкового дня. Протягом свята лунали дитячі мелодії та пісні, було весело і гамірно. Учні грали в ігри, змагалися, розважалися та раділи початку літа, за що   отримали в подарунок солодощі від сільського голови Калашника Ю.М.

Розпочав свою роботу пришкільний табір відпочинку "Веселка" на базі Олексіївської ЗОШ

Дата створення: 11:57 01.06.2018

29 травня 2018 року розпочав свою роботу пришкільний табір відпочинку "Веселка" на базі Олексіївської ЗОШ І-ІІІ ступенів (директор табору Хмеленко Г.П.). Діти взяли активну участь у виставі "Ріпка", яка відбулась у сільському будинку культури, спортивних змаганнях, конкурсах, що проводили вихователі табору.

У Криштопівському ліцеї триває табір літнього відпочинку

Дата створення: 11:53 01.06.2018

Четвертий день у Криштопівському ліцеї триває табір літнього відпочинку. Два загони "Котигорошки" та "Оба-на!"

Свято Нептуна у пришкільному таборі відпочинку з денним перебуванням «Бригантина» на базі Уплатнівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів

Дата створення: 22:17 31.05.2018

Свято Нептуна, повелителя морів і океанів, є улюбленим і традиційним святом у пришкільному таборі відпочинку з денним перебуванням «Бригантина» на базі Уплатнівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів. Можливість пообливатися і розважатися радує всіх дітлахів. Усім було весело, радісно і завзято.

День захисту дітей у пришкільному таборі відпочинку "Дружба" на базі Бурбулатівської філії

Дата створення: 21:07 31.05.2018

31 травня 2018 року до вихованців пришкільного табору відпочинку "Дружба", що при Бурбулатівській філії Близнюківського ліцею, завітали гості: голова сільської ради Билим К.В., директор сільського будинку культури Ракітіна Н.Ю. і завідувач сільською бібліотекою-філією Завгородня І.М., які привітали вихованців із Днем захисту дітей. Вони підготували для школярів веселі ігри, конкурси. Вихованці табору відгадували загадки, співали пісні, розфарбовували розмальовки. Діти із задоволенням брали участь у конкурсі на кращий малюнок на асфальті. На завершення заходу учні ласували смачним морозивом, яким їх почастували гості.