Новини відділу освіти, молоді та спорту Близнюківської РДА

У Верхньосамарській ЗОШ І-ІІІ ступенів було проведено уроки присвячені Всесвітньому дню тварин

Дата створення: 18:21 03.10.2018

3 жовтня 2018 року у Верхньосамарській ЗОШ І-ІІІ ступенів було проведено уроки доброти «Гуманне та відповідальне ставлення до тварин» присвячені Всесвітньому дню тварин, який відзначається 4 жовтня. Вчителями початкових класів було проведено 3 уроки.

В Добровільській ЗОШ І-ІІІ ступенів пройшло родинне свято «Зв'язок поколінь» присвячене Міжнародному дню людей похилого віку

Дата створення: 18:12 03.10.2018

2 жовтня 2018 року в Добровільській ЗОШ І-ІІІ ступенів пройшло родинне свято «Зв'язок поколінь» присвячене Міжнародному дню людей похилого віку, яке підготували та провели учні 2 класу з класним керівником Кременчуцькою Вітою Володимирівною.

НАШІ МАТУСІ МОЛОДЦІ

Дата створення: 17:44 03.10.2018

У Криштопівському ДНЗ (я-с) пройшла виставка поробок з природного матеріалу, в якій активну участь приймають батьки наших вихованців. Всі роботи вражають своєю фантазією, красою та майстерністю виконання. Дякуємо батькам за їх участь у житті закладу дошкільної освіти, за підтримку і допомогу у розкриті творчого потенціалу своїх діточок - наших вихованців!

1 жовтня у всьому світі відзначається Міжнародний день людей похилого віку

Дата створення: 14:15 01.10.2018

1 жовтня у всьому світі відзначається Міжнародний день людей похилого віку, проголошений Генеральною Асамблею ООН. Здобувачі освіти Криштопівського ліцею привітали цього дня жителів села Криштопівка зі святом, надали допомогу людям, які потребували, підтримали теплим словом та побажали сили, здоров’я та здійснення мрій.

Відбулося підвищення кваліфікації учителів початкових класів, які навчатимуть учнів перших класів у 2019/2020 н.р.

Дата створення: 10:33 01.10.2018

29 вересня 2018 року відбулося підвищення кваліфікації учителів початкових класів, які навчатимуть учнів перших класів у 2019/2020 н.р. за темою «Інтегроване навчання. Формування міжпредметних компетенцій у процесі тематичного навчання. Тематичне планування. Планування навчальних видів діяльності для досягнення очікувальних результатів в освітніх галузях (мовно-літературна, математична, природнича, інформативна, соціальна і здоров’язбережувальна, громадянська та історична, мистецька».

У Близнюківському ДНЗ (я-с) №2 «Сонечко» пройшов тематичний ранок до Дня дошкілля

Дата створення: 08:38 01.10.2018

28 вересня 2018 року у Близнюківському ДНЗ (я-с) №2 «Сонечко» пройшов тематичний ранок до Дня дошкілля. Теплими словами привітав працівників садочка селищний голова Король Г.С., а дітлахи підготували святковий концерт.

День народження першого класу Олексіївської ЗОШ І-ІІІ ступенів

Дата створення: 21:05 28.09.2018

За старовинною легендою діти, які ідуть до школи - це маленькі зернята, які 6 років наповнювалися маминою і татовою любов’ю, бабусиною і дідусевою добротою, теплом і радістю всіх оточуючих. Але 1 вересня прийшов час засіяти поле для того, щоб виростити добрий урожай. Відтепер турботливі руки вчителя сіятимуть ці зерна.

Олексіївська ЗОШ І-ІІІ ступенів взяла участь у Всеукраїнській акції-флешмобі до Дня усиновлення

Дата створення: 20:45 28.09.2018

30 вересня – День усиновлення

Дата створення: 20:37 28.09.2018

Учні Близнюківського ліцею 28.09.2018 року о 14. 00 приєдналися до Всеукраїнської акції-флешмобу «Усиновлення – це любов назавжди, шукаємо батьків, які будуть так любити». Також в ліцеї пройшли просвітницькі заходи щодо забезпечення права кожної дитини на виховання в сім’ї.

Здобувачі освіти Криштопівського ліцею приєднались до Всеукраїнської акції-флешмобу "Усиновлення - це любов назавжди"

Дата створення: 20:35 28.09.2018

Здобувачі освіти Криштопівського ліцею 28 вересня 2018 року приєднались до Всеукраїнської акції-флешмобу "Усиновлення - це любов назавжди".