Відділ освіти, молоді та спорту Близнюківської РДА
Харківської області

Новини відділу освіти, молоді та спорту Близнюківської РДА

Конкурс читців серед учнів шкіл району та вихованців Близнюківського БДЮТ «Пам’ятає врятований світ…»

Дата створення: 20:44 04.05.2018

04 травня 2018 року в Близнюківському Будинку дитячої та юнацької творчості проведено конкурс читців серед учнів шкіл району та вихованців Близнюківського БДЮТ «Пам’ятає врятований світ…», присвячений 73-річниці Перемоги над фашизмом.

Акція "За чисте довкілля" в Олексіївській ЗОШ

Дата створення: 15:46 04.05.2018

     Акція «За чисте довкілля» передбачає приведення до належного санітарного стану прибудинкових територій, вулиць, доріг, тротуарів у населених пунктах, кладовищ, братських могил, місць почесних поховань та меморіальних комплексів, упорядкування парків, скверів, висаджування дерев та кущів , прибирання клумб тощо.

До Криштопівського ліцею завітали представники районного військкомату

Дата створення: 15:38 04.05.2018

День цивільного захисту - це закріплення знань, отриманих учнями при вивченні навчальних програм з основ здоров’я та цивільного захисту населення. Тож 27 квітня 2018 року до Криштопівського ліцею завітали представники районного військкомату на чолі з воєнкомом Горобцем А.Л. Діти демонстрували свої навички та вміння, справлятись з надзвичайними ситуаціями. У свою чергу військові поділилися  цікавими  прийомами та правилами самозахисту. 

Акція "Чисте довкілля" в Криштопівському ліцеї

Дата створення: 15:29 04.05.2018

Минулого тижня на сільському стадіоні старшокласниками Криштопівського ліцею було висаджено берізки в кількості двадцяти штук, придбані на кошти сільської ради у підтримку акції "Чисте довкілля".

Тиждень безпеки життєдіяльності в Садовському ДНЗ "Веселка"

Дата створення: 20:25 03.05.2018

    Народна мудрість говорить: "Посієш звичку - пожнеш характер". Тому формування у дітей стійких навичок правильної поведінки в незвичних небезпечних обставинах, усвідомлення цінності їх життя та здоров'я, навчання способів регулювання власної поведінки в довкіллі, серед людей та предметів повинно починатися з раннього віку. Для цього проводяться "Тижні безпеки" для малечі.

День цивільного захисту в Бурбулатівській філії

Дата створення: 15:22 27.04.2018

     27 квітня 2018 року в Бурбулатівській філії були проведені заходи до Дня цивільного захисту. День розпочався з організаційної лінійки. Начальник штабу ЦЗ Білик Т.М. ознайомила учнів з теоретичним матеріалом, пов’язаним із сучасним життям. Діти переглянули навчальний фільм про роботу МНС та відеоролик-пам’ятку про запобігання дитячого травматизму. По сигналу «Тривога!» усі швидко та організовано покинули приміщення філії. Відвідування бомбосховища визвало в учнів бурхливі емоції. «Хай буде мир і спокій на нашій планеті!» - такий висновок зробили наші діти.

27 квітня 2018 року - "День ЦЗ" в Лукашівській ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. Олега Чепеленка

Дата створення: 14:52 27.04.2018

     Учасниками НВП відпрацьовано і закріплено навички збереження та захисту здоров'я і життя під час надзвичайних ситуацій. Проведено тренування з відпрацюванням дій на випадок пожежі.

В Добровільській ЗОШ було проведено “День цивільного захисту”

Дата створення: 14:29 27.04.2018

     27 квітня 2018 року в Добровільській загальноосвітній школі І – ІІІ ступенів  Близнюківської районної ради Харківської  області було проведено “День цивільного захисту ”. В період підготовки дня ЦЗ було активізовано пропаганду цивільного захисту  через усні виступи, демонстрацію учбових фільмів, навчання учнів з питань цивільного захисту та основ безпеки життєдіяльності. Основними заходами, проведеними в цей день у школі стали: – засідання штабу ЦЗ; – відпрацювання прийомів користування засобами індивідуального захисту, а саме тренування по одяганню протигазів, захисних костюмів, по транспортуванню і мобілізації постраждалих під час HC; – проведено заняття ЦЗ «Евакуація школи під час пожежі»; – відпрацювали  практичні навички відповідно до “Плану дій у HC”, під час яких перевірено реальну готовність учасників навчально-виховного процесу до дій в умовах надзвичайної ситуації.

«День цивільного захисту» у Верхньосамарській ЗОШ І-ІІІ ступенів

Дата створення: 14:03 27.04.2018

     Згідно з планом підготовки школи з Цивільного захисту 27 квітня у Верхньосамарській загальноосвітній школі І – ІІІ ступенів було проведено «День цивільного захисту». Цього дня  було активізовано пропаганду цивільної оборони через усні виступи,демонстрацію учбових фільмів, навчання учнів з питань цивільної оборони . За спеціальним сигналом було проведено евакуацію  школи під час  умовної пожежі. Подібні заходи є своєрідним підведенням підсумків засвоєння учнями, протягом навчального року, матеріалу з питань цивільного захисту.  Керівний склад, працівники школи та учні здобули практичний досвід виконання заходів Цивільної оборони, дій за сигналами оповіщення та інформування населення. Такі заходи потрібно проводити частіше, вони допомагають попереджати та не допускати серед дітей і підлітків травматизму та загибелі. Це наша можливість навчити підростаюче покоління правильній поведінці при пожежі та в надзвичайних ситуаціях, адже вони наше майбутнє.

Чорнобиль - трагедія ХХ століття. Лінійка-пам'яті у Верхньосамарській ЗОШ І-ІІІ ст.

Дата створення: 10:43 27.04.2018

У всі часи дзвони були вісниками, вони звучали в дні свят і людських бід, коли голосу людському не під силу було викричати біль…По кому дзвін сьогодні? 26 квітня 1986 року о першій годині 23 хвилини зазвучав чорнобильський дзвін, його почули мешканці всієї планети. Він звучить і сьогодні. Наслідки чорнобильської катастрофи виявилися серйозними, і якщо є у нас усенародні свята, то ця дата в Україні є всенародною панахидою, що об'єднує всіх сущих одним спогадом, однією печаллю, однією надією. Чорнобиль…Чорний біль нашої землі. І скільки б не минуло літ, все одно це слово полум'янітиме чорним вогнищем скорботи. Тому квітень завжди із того часу пов'язується зі словом «Чорнобиль», бо щороку 26 квітня ми згадуємо про цю біду.