Відділ освіти, молоді та спорту Близнюківської РДА
Харківської області

Новини відділу освіти, молоді та спорту Близнюківської РДА

Запобігти! Врятувати! Допомогти!

Дата створення: 18:48 26.04.2018

26 квітня 2018 року в Близнюківському ліцеї відбувся показовий  День цивільного захисту населення, на який  запрошені були заступник голови  Близнюківської районної державної адміністрації О. В. Ляпкало, начальник відділу освіти, молоді та спорту Близнюківської РДА Л. В. Бондаренко, провідний інспектор відділу освіти, молоді та спорту Близнюківської РДА  М.М.Линник, майстер виробничого навчально-методичного центру ЦЗ та безпеки життєдіяльності Харківської області навчально-консультативного пункту в м. Лозова С.П.Марченко, провідний інспектор Близнюківської РС ГУ ДСНС України в Харківській області І.В.Сєрий, директори та посадові особи з питань ЦЗ ЗЗСО Близнюківського району. 

У Бурбулатівській філії Близнюківського ліцею проведена виховна година «Чорнобиль усім нам болить»

Дата створення: 14:32 26.04.2018

     26 квітня 2018 року в Бурбулатівській філії Близнюківського ліцею пройшла загальношкільна виховна година «Чорнобиль усім нам болить», приурочена 32-ій річниці аварії на Чорнобильській АЕС. Учитель початкових класів Літвінова В.М. та бібліотекар сільської бібліотеки-філії Завгородня І.М. ознайомили учнів з однією із трагічних сторінок України, розкрили наслідки трагедії 20-го століття. Діти подивилися документальний фільм «Чорнобиль до і після».

У Верхньосамарській ЗОШ проведено заняття на тему: «Від безвідповідальності до злочину один крок»

Дата створення: 16:59 25.04.2018

     Профілактика вчинення правопорушень неповнолітніми  — одна з найбільш важливих сторін усього процесу викорінювання злочинності в нашій державі. Значне місце в цьому процесі займає правопросвітницька діяльність. Головний зміст якої полягає у виховній роботі, попередженні правопорушень з боку підлітків, усуненні причин і умов, що сприяють злочинності неповнолітніх. Саме з цією метою 25 квітня 2018 року у Верхньосамарській ЗОШ начальником Близнюківського бюро правової допомоги, спільно з представниками районного сектору з питань пробації, відділу освіти, молоді та спорту, служби у справах дітей Близнюківської РДА проведено заняття на тему: «Від безвідповідальності до злочину один крок», в ході якого учасники ознайомилися із поняттями «відповідальність» і «обов'язок», видами відповідальності неповнолітніх, навчилися розрізняти проступки залежно від ступеня тяжкості й відповідальність за них, а також як можливо захисти свої права.

Зустріч школярів Бурбулатівської філії із випускниками та вихованцями ДНЗ с. Бурбулатове

Дата створення: 15:40 24.04.2018

24 квітня 2018 року пройшла зустріч школярів Бурбулатівської філії із випускниками та вихованцями ДНЗ с. Бурбулатове, в ході якої діти переглянули інсценізацію вистави «Гуси-лебеді», розв’язали цікаві задачі та смішинки-веселинки. По закінченню зустрічі – присутні подивилися цікаві мультфільми.

В Олексіївській ЗОШ І-ІІІ ступенів відбулася загальношкільна лінійка присвячена Всесвітньому Дню Землі

Дата створення: 14:33 24.04.2018

19 квітня 2018 року вчитель біології Богдановська О.О. та учні 3, 8, 9,11 класів  провели загальношкільну лінійку присвячену Всесвітньому Дню Землі. Мета цього заходу: розширити знання учнів про природу, виховання у дітей любові до природи, бережливого ставлення до неї.

День цивільної оборони у Самійлівській ЗОШ І-ІІІ ступенів

Дата створення: 23:22 20.04.2018

     19 квітня 2018 року у Самійлівській загальноосвітній школі І – ІІІ ступенів було проведено “День цивільної оборони”. В період підготовки дня ЦО було активізовано пропаганду цивільної оборони через усні виступи, демонстрацію учбових фільмів, навчання учнів з питань цивільної оборони та основ безпеки життєдіяльності.      Основними заходами, проведеними в цей день у школі стали: – засідання штабу ЦО; – відпрацювання прийомів користування засобами індивідуального захисту, а саме тренування по одяганню протигазів, захисних костюмів, по транспортуванню і мобілізації постраждалих під час HC); – проведено заняття ЦО «Евакуація школи під час пожежі»; – відпрацьовано практичні навички відповідно до “Плану дій у HC”, під час яких перевірено реальну готовність учасників навчально-виховного процесу до дій в умовах надзвичайної ситуації.

Робоча зустріч з радником голови Харківської обласної державної адміністрації Аллою Ройтблат

Дата створення: 16:34 19.04.2018

19 квітня 2018 року заступник голови Близнюківської районної державної адміністрації Олена Ляпкало, радник голови Харківської обласної державної адміністрації Алла Ройтблат та начальник відділу освіти, молоді та спорту Близнюківської районої державної адміністрації Леонід Бондаренко з робочим візитом відвідали КЗ «Близнюківський ліцей Близнюківської районної ради Харківської області».

19 квітня 2018 року проведено нараду з керівниками ЗЗСО та директорами пришкільних таборів відпочинку Близнюківського району

Дата створення: 16:10 19.04.2018

   19 квітня 2018 року начальником відділу освіти, молоді та спорту Близнюківської районної державної адміністрації  Л.В.Бондаренком проведено нараду з керівниками закладів загальної середньої освіти та директорами пришкільних таборів відпочинку Близнюківського району за участю  начальника  Близнюківського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Харківській області О.С.Уколової.                                                                  

В Уплатнівському ДНЗ (ясла - садок) проводиться "Тиждень знань безпеки життєдіяльності"

Дата створення: 13:18 19.04.2018

     З 16 по 20 квітня 2018 року в Уплатнівському дошкільному навчальному закладі (ясла - садок) проводиться "Тиждень знань безпеки життєдіяльності", в ході якого проведено комплексні заняття за темами "Сам вдома", " Вулиця","Небезпечні предмети", "Вогонь добрий чи злий?", "Правила поведінки на водних об'єктах".  Активними учасниками  всіх заходів є батьки вихованців та всі працівники закладу.

ЦІКАВО ПРО КОСМОС

Дата створення: 21:26 18.04.2018

12 квітня 2018 року у Криштопівському закладі дошкільної освіти було проведено захід до Дня космонавтики. Метою заходу було розширити уявлення дітей про космос, планети Сонячної системи, Місяць, закріпити знання про професії пов′язані із вивченням космосу, збагатити словник дошкільнят термінами космічної галузі.