Нарада для директорів закладів освіти громади

8 червня 2023 року пройшла нарада для директорів закладів загальної середньої освіти та закладів дошкільної освіти. Освітяни разом з начальником відділу освіти Бондаренком Л.В. та селищним головою Королем Г.С. обговорили питання початку нового 2023/2024 навчального року, акцентували увагу на необхідності облаштування укриттів, торкнулись нагальних потреб освітян. Про методичну роботу, перебіг навчально-виховного процесу за минулий навчальний рік звітувала головний спеціаліст відділу освіти Радченко Н.О.Також обговорювались питання цифровізації управлінської діяльності закладів та введення єдиної системи управління на цифрових платформах.

13:20 09.06.2023

Про закінчення навчального року в школах громади

В закладах освіти Близнюківської громади з 30 травня по 2 червня пройшло Свято останнього дзвоника. Заходи відбулися в змішаному форматі. З 6  по 26 червня в закладах освіти відбудуться заходи з нагоди вручення свідоцтв та атестатів. З 5 по 23 червня наші випускники візьмуть участь в НМТ для того, щоб вже восени стати студентами і зробити крок до омріяної професії. Протягом 5-12 червня триває період додаткової реєстрації  для участі в НМТ.

11:40 05.06.2023

Наказ про закінчення 2022/2023 навчального року

Наказ по Близнюківській громаді про закінчення 2022/2023 навчального року.Відділ освіти, культури, молоді та спорту нагадує всім учасникам освітнього процесу про дотримання правил безпеки в навчанні та побуті. Бережіть себе та своїх близьких.Алгоритми дій при надзвичайних ситуаціях розроблені та надані всім учасникам освітнього процесу.

10:50 05.06.2023

Увага! З 03 квітня стартувала реєстрація для участі в НМТ-2023

З 3 квітня в Україні почалась реєстрація  для участі в НМТ.Триватиме вона до 3 травня. УЦОЯО забезпечить її проходження в безпаперовій формі. Класичне ЗНО скасовано. Для вступу на бакалаврський ступінь потрібно складати НМТ.Інформація для майбутніх абітурієнтів.

16:12 03.04.2023

Шевченківські дні

В школах Близнюківської громади відбулися урочистості, присвячені Дню народження Т.Г.Шевченка, а також в Близнюківській школі мистецтв пройшло літературне свято "Тарасове слово."Тараса Шевченка завжди шанують за його незламний дух та боротьбу за кращу долю для свого народу.Наша громада теж не залишилась осторонь і вшанувала Великого Кобзаря.

09:55 13.03.2023

Спортивне життя вирує

11 березня о 9.00 в приміщенні спортивного залу ДЮСШ розпочнеться обласний турнір з волейболу серед жіночих команд "Кубок чемпіонів", а 12 березня в с. Софіївка-І пройде ХІІІ розіграш кубка пам'яті П.Г. Романченка з волейболу серед чоловічих команд.Також в суботу та неділю проходять товариські зустрічі з футболу. Слідкуйте за анонсами.

14:20 10.03.2023