Новини відділу освіти, молоді та спорту Близнюківської РДА

«День Соборності України – перспективи назавтра» у Верхньосамарській ЗОШ І-ІІІ ступенів

Дата створення: 14:32 22.01.2019

День 22 січня 1919 року ввійшов до національного календаря, як велике державне свято – День Соборності України. Саме тоді, на площі перед Київською Софією відбулася подія, про яку мріяли покоління українських патріотів: на волелюбному зібранні було урочисто проголошено злуку Української народної республіки і Західноукраїнської народної республіки.

Здобувачі освіти Олексіївської ЗОШ І-ІІІ ст. відзначали 100 річчя Соборності України.

Дата створення: 14:30 22.01.2019

Сьогодні здобувачі освіти Олексіївської ЗОШ І-ІІІ ст. відзначали 100 річчя Соборності України. Була проведена загальношкільна лінійка, на якій учні пригадали ст.20 Конституції України, ознайомили присутніх з цікавими фактами про Україну, поглибили знання учнів з історії виникнення свята Соборності України. Цей захід виховував патріотичні почуття учнів, повагу до державної атрибутики, інтерес до історії України. Організаторами заходу були вчитель історії Байдосова Г.В. та педагог-організатор Дурноколенко Н.В.

Відбулась нарада з керівниками закладів загальної середньої освіти Близнюківського району

Дата створення: 15:34 18.01.2019

18 січня 2019 року в Будинку дитячої та юнацької творчості за участю начальника відділу освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації Леоніда Бондаренка відбулась нарада з керівниками закладів загальної середньої освіти Близнюківського району, на якій були розглянуті наступні питання: -  організація роботи з кадрових питань в закладах  освіти; - добровільність сертифікацій  педагогічних працівників; - розподіл підручників для ЗЗСО району.

Алісівська Попелюшка

Дата створення: 14:15 17.01.2019

Волкова Юліана, учениця 9 класу Алісівської загальноосвітньої школи  І – ІІІ ступенів Близнюківської районної ради Харківської області, член Блзнюківської районної ради старшокласників «Імпульс»,  вихованка гуртка Блзнюківського будинку дитячої та юнацької творчості «Клуб старшокласників «Точка зору»» стала учасницею надзвичайно чарівного заходу.

У Близнюківському ЗДО (я-с) №2 «Сонечко» пройшла розвага «Зима прийшла зі святами»

Дата створення: 14:21 16.01.2019

15 січня 2019 року у Близнюківському ЗДО (я-с) №2 «Сонечко» пройшла розвага «Зима прийшла зі святами».

Зимові розваги вихованців Уплатнівського ДНЗ

Дата створення: 13:58 15.01.2019

Зима - це радісна та весела пора для малюків. Тому жоден день в садочку не проходить без розваг: катаємось на санчатах, граємо в сніжки, ліпим бабу снігову...

Василя – старий Новий рік у Верхньосамарській ЗОШ

Дата створення: 13:31 14.01.2019

Історично склалося так, що Новий рік у нас відзначається двічі: 1 січня за новим, григоріанським календарем, і через два тижні – за старим, юліанським стилем. 14 січня – день пам’яті св. Василія Великого. Українці шанують чесноти святого і увічнили його ім’я в щедрівці  такими словами: «А що другий празник – святого Василія! Радуйся, ой радуйся, земле, син Божий народився!».

НОВОРІЧНІ СВЯТА В САМІЙЛІВСЬКОМУ ЛІЦЕЇ ЗАВЕРШИЛИСЬ

Дата створення: 18:26 03.01.2019

Новорічне свято – це, без сумніву, довгоочікувана казка для усіх дітей, це час подарунків, сюрпризів, адже довкола панує магія добра та такого бажаного дива.

ПОДОРОЖУЄМО У ЧАСІ

Дата створення: 11:12 02.01.2019

Що таке час? Як його виміряти? З чого складається рік? Навіщо потрібен календар? На ці та інші запитання первачки здобули відповіді протягом п’ятнадцятого навчального тижня, який, згідно з Модельною навчальною програмою, присвячений подорожі у часі. Основним завданням п’ятнадцятого тижня було допомогти дітям ідентифікувати себе як школярів, обміркувати важливі події їхнього шкільного життя, мотивувати їх до подальшого навчання.       Так, першокласники Самійлівського ліцею вчилися аналізувати свої власні досягнення та досягнення класу, ставити відкриті запитання, знаходити зв’язки між минулим та майбутнім, досліджували властивості деяких предметів та їх залежність від часу та простору.      При опрацюванні теми „ Подорожуємо у часі ” учні разом з вчителем запросили на урок батьків та поділились своїми досягненнями, та планами на майбутнє. Батьки в свою чергу розповіли про  свої шкільні роки та юність. Наприкінці святкового уроку кожен учень дістав з «Чарівної скриньки» цифру яка пророкувала його подальшу успішність. В підсумку виявилось, що всі учні будуть мати достатній та високий рівень досягнень.

У Близнюківському ЗДО (я-с) №2 «Сонечко» пройшли новорічні ранки

Дата створення: 11:09 02.01.2019

27 та 28 грудня 2018 року у Близнюківському ЗДО (я-с) №2 «Сонечко» пройшли новорічні ранки.