Відділ освіти, молоді та спорту Близнюківської РДА

Новини відділу освіти, молоді та спорту Близнюківської РДА

На базі Криштопівської ЗОШ відбулися змагання з футзалу та стрітболу

Дата створення: 20:14 06.02.2018

Спорт потрібен і дорослим, і школярам, адже дитячий організм тільки розвивається. Довге сидіння на уроках, за домашніми завданнями призводить до перевтомлення. Усім відомо, що втомлена людина втрачає увагу та працездатність. А фізичні вправи  можуть допомогти у цю хвилину. Саме тому 6 лютого 2018 року на базі Криштопівської ЗОШ відбулися змагання з футзалу та стрітболу. Участь у змаганнях приймали учні Олексіївської, Берестівської, Криштопівської шкіл. Дякуємо організаторам спортивної зустрічі.

Проведено нараду з директорами та заступниками закладів загальної середньої освіти Близнюківського району

Дата створення: 15:14 06.02.2018

06 лютого 2018 року проведено нараду з директорами та заступниками закладів загальної середньої освіти Близнюківського району.

Конкурс малюнків "Охорона праці очима дітей" у Самійлівській школі

Дата створення: 17:35 04.02.2018

У Самійлівській ЗОШ І-ІІІ ступенів відбувся конкурс дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей». Діти дуже старалися і малюнки були прекрасні та інформативні. У конкурсі брали учні від 1 по 11 клас. Кращі малюнки було відібрано для участі у Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей».

Команда Криштопівської ЗОШ приймала участь у змаганнях зі стрітболу

Дата створення: 00:01 04.02.2018

На відміну від дорослих, діти дуже люблять спорт. Радіють кожному уроку фізкультури, кожному спортивному змаганню, кожній перемозі... 31 січня 2018 року команда Криштопівської ЗОШ приймала участь у змаганнях зі стрітболу, які проходили на базі Уплатнівської школи. ІІ місце трохи не перше, але й не третє. Будемо тренуватися. Перемога не забариться!

В Близнюківському БДЮТ селища Близнюки відбувся щорічний районний  конкурс екологічної творчості

Дата створення: 18:34 02.02.2018

02 лютого 2018 року в Близнюківському БДЮТ селища Близнюки відбувся щорічний районний  конкурс екологічної творчості. Цього року конкурс проходив під гаслом «Раціональне природокористування». Зібралося дев’ять претендентів на перемогу. Відкрив свято начальник відділу освіти, молоді та спорту Л.В. Бондаренко, який побажав учасникам  наснаги та перемоги. Учасниками конкурсу були і учні Криштопівської ЗОШ. Хоча наша команда посіли лиш п’яте місце, ми не засмучуємось, у нас все ще попереду! Зустріч минула в теплій невимушеній атмосфері зимового свята.

Дата створення: 18:32 02.02.2018

Створення "лепбука" виявилось досить цікавим заняттям для дітей 4 класу Криштопівської ЗОШ І-ІІІ ступенів. Якщо взяти всі знання про сам "лепбук", якими поділилася з учнями класовод Субота О.В., то створити таку чудо-річ доволі не важко. Процес створення дозволяє дитині бути учасником процесу на будь-якому з його етапів. В результаті: чудова річ, колективна робота, досвід створення спільного проекту.

Дата створення: 18:54 01.02.2018

Учні 8 класу Криштопівської ЗОШ на уроці української літератури спробували себе у акторській майстерності. Постановка драматичних творів виявилася вдалою. За допомоги вчителя Абрамової А.О. актори підготували трагікомедію Миколи Куліша «Мина Мизайло» та соціальну драму Івана Котляревського «Наталка Полтавка».

На базі Криштопівського ДНЗ було проведено батьківські збори з батьками майбутніх першокласників

Дата створення: 14:25 31.01.2018

31 січня 2018 року на базі Криштопівського ДНЗ було проведено батьківські збори з батьками майбутніх першокласників. Ранкова зустріч відбулася з метою ознайомлення з Концепцією під назвою «Нова українська школа». Вчителька  майбутнього  першого  класу Субота Олена Володимирівна розповіла про зміст і методи навчання; про цінності, на яких ґрунтується проект Державного Стандарту НУШ.

Пам'яті героїв Крут

Дата створення: 13:29 29.01.2018

Сьогодні 29 січня 2018 року в Близнюківській ЗОШ І-ІІІ ступенів відбулася лінійка пам'яті, присвячена героям Крут.  Є в українській історії події, які стали знаковими, стали символічними. Такою подією є героїчна смерть під залізничною станцією Крути молодих захисників України. Юнаки-герої показали приклад мужності, відданості і незборимості духу. Герої на вмирають. Вони живуть в пам'яті і справах майбутніх поколінь. Нам не байдужа  пам'ять про героїв Крут. Будьмо патріотами, любімо свою Україну. Сьогодні вона, як ніколи, потребує нашої допомоги.