Новини відділу освіти, молоді та спорту Близнюківської РДА

У Криштопівському ліцеї відзначили 100-річчя з дня народження Василя Сухомлинського

Дата створення: 20:28 28.09.2018

28 вересня 2018 року у Криштопівському ліцеї відзначили 100-річчя з дня народження видатного українського педагога-гуманіста Василя Сухомлинського.

28 вересня 2018 року відбулась нарада керівників закладів загальної середньої освіти

Дата створення: 14:14 28.09.2018

Відповідно до Плану роботи відділу освіти, молоді та спорту Близнюківської райдержадміністрації 28 вересня 2018 року за участю заступника голови Близнюківської районної державної адміністрації Олени Ляпкало та начальника відділу освіти, молоді та спорту Леоніда Бондаренка відбулась нарада керівників закладів загальної середньої освіти, на якій були розглянуті наступні питання:

«Усиновлення – це любов назавжди» флешмоб у Верхньосамарській ЗОШ І-ІІІ ступенів

Дата створення: 13:19 28.09.2018

День усиновлення в Україні щорічно відзначається в останній день . Говорити про те, наскільки День усиновлення в Україні важливий можна дуже довго і красиво, але це і так всі розуміють. Це день вшанування прийомних батьків, вихователів дитячих будинків родинного типу, педагогів, лікарів, усіх, хто причетний до усиновлення і захисту прав дитини. Це день радості тисяч і тисяч дівчаток і хлопчиків, які знайшли щастя в люблячих і турботливих сім'ях. Такі слова лише підкреслюють всю важливість цього торжества, і нагадує про те, що багато дітей потребують батьківської опіки та захисту.        Ми також приєднуємося до свята Дня усиновлення і  передаємо своє серце всім дітям, які потребують усиновлення та просто всім людям, які  дарують надію дітям.

Шановні колеги, працівники дошкільної освіти! Прийміть наші щирі вітання з професійним святом Днем дошкілля!

Дата створення: 16:57 27.09.2018

Щира подяка всім працівникам дошкільної освіти за щоденну самовіддачу,  благородну  любов і турботу, віддане служіння улюбленій справі, терпіння,  наполегливість і високий професіоналізм.

Ранкова зарядка в Криштопівському ліцеї

Дата створення: 16:37 27.09.2018

Щоб здоровим, сильним бути,

21 вересня світова спільнота відзначає Міжнародний день миру

Дата створення: 15:59 24.09.2018

21 вересня світова спільнота відзначає Міжнародний день миру. Мир у рідній Україні – це найзаповітніше бажання усіх українців. Вже традиційно у нашому ліцеї 21 вересня відбулося свято миру. Цьогорічна тематика флешмобу «Дітям світу – сонце й мир». Понад 150 учнів ліцею утворили фігуру сонечка.Сонце дружби та мирухай не гасне ніколи! І в щасливому хорі хай дзвенять голоси! Ідея цього свята – необхідність і надалі продовжувати дарувати світу добро, тепло і все найкраще. У світі без миру, дружби і взаєморозуміння не прожити.

Відбувся ХVІІ розіграш Кубка пам’яті Валерія Борисовича Єгорова

Дата створення: 14:01 24.09.2018

22 вересня 2018 року відбувся ХVІІ розіграш Кубка пам’яті Валерія Борисовича Єгорова серед дівчаток 2007 р.н і молодших. Участь у змаганнях взяли дві команди з Близнюків, дві – з Лозової, дві - з Соледара, також з Орільки і Сіверська. В напруженій боротьбі, що тривала два дні поспіль, перемогу виборола команда з Соледара, на ІІ місці – волейболістки з Орільки, а ІІІ місце за близнюківськими спортсменками. Всі учасниці турніру отримали солодощі від народного депутата України, переможці та призери нагороджені кубками та медалями, а кращі гравці - подарунками.

Розпочалися навчання учителів початкових класів

Дата створення: 13:59 24.09.2018

22 вересня 2018 року розпочалися навчання учителів початкових класів, які навчатимуть учнів перших класів у 2019/2020 навчальному році за Програмою Нової української школи.

В Острівщинській філії Міжнародний пройшов День миру

Дата створення: 21:23 21.09.2018

У 2018 році в Острівщинській філії Міжнародний день миру пройшов під гаслом - "Право на мир: 70 років Загальній декларації прав людини".

Міжнародний День миру у Верхньосамарській ЗОШ І-ІІІ ступенів

Дата створення: 21:19 21.09.2018

Щороку 21 вересня у Міжнародний день миру люди в усьому світі збираються, щоб вшанувати пам’ять жертв війн і конфліктів, а також заявити про власну готовність будувати безпечний, справедливий світ без війни. Наша держава протягом багатьох століть не раз відчувала, що таке війна. В багатьох українських родинах не дочекалися з війни рідних та близьких. І сьогодні наші воїни на Сході країни ведуть боротьбу з ворогом.