У КЗ "Криштопівський ліцей" відбулися урочистості з нагоди Дня української писемності та мови

У КЗ "Криштопівський ліцей" 9 листопада 2020 відбулися урочистості   з нагоди Дня української писемності та мови. Здобувачі освіти 9 та 11 класів писали   XX  Всеукраїнський радіо диктант "Виклики книжкової ери", учні 3 та 4 класів взяли участь у XX Міжнародному конкурсі імені Петра Яцика, а 2 клас виготовили леп бук "Мова наша калинова". Вчитель української мови та літератури Шамаріна Р.Ю. підготувала та провела брейн-ринг, присячений Дню української писемності та мови. Для учнів 5 класу філолог Косяченко О.Л. підготувала презентацію "Дорогами Нестора-літописця". У бібліотеці ліцею відбулася тематична виставка та конкурс загадок.

16:07 09.11.2020

Відзначення Дня української писемності та мови в Добровільській ЗОШ І-ІІІ ступенів

Особлива атмосфера панувала сьогодні в Добровільській ЗОШ І-ІІІ ступенів. Цьогоріч відзначення Дня української писемності та мови розпочалося з радіодиктанту. Долучилися до написання радіодиктанту учні 10 -11 класів та педагогічні працівники школи.        Для учнів 1 класу класний керівник Бакай Т.І. провела круглий стіл «Слово наше рідне – слово українське».

15:59 09.11.2020

Всеукраїнський онлайн збір лідерів учнівського самоврядування «Лідерський челендж»

27 жовтня 2020 року, члени координаційної ради Харківської обласної ради старшокласників взяли участь у Всеукраїнському онлайн зборі лідерів учнівського самоврядування «Лідерський челендж», під час якого лідери з усіх областей України поділилися досвідом організації діяльності рад, парламентів старшокласників, запропонували заходи щодо відзначення 30-річчя незалежності України. Багато уваги лідери України приділили національно- патріотичному вихованню, співпраці з військовими; громадянському вихованню ( проєкт «М18»), а також обговоренню плану роботи Учнівської Ліги України у 2020/2021 н.р.

13:49 29.10.2020

У Близнюківському ДНЗ (я -с) №2 «Сонечко» пройшов тематичний ранок «Увага! Діти на дорозі»

На початку жовтня у Близнюківському ДНЗ (я -с) №2 «Сонечко» пройшов тематичний ранок «Увага! Діти на дорозі». Діти  співали пісні, розповідали вірші про правила дорожнього руху, відгадували загадки, танцювали, малювали дорожні знаки та грали.

19:27 13.10.2020

14 жовтня українці святкують одразу три свята

14 жовтня українці святкують одразу три свята. Перше – Свято Покрови Божої Матері, друге – День українського козацтва, третє свято – День Захисника України. Здобувачі освіти КЗ "Криштопівський ліцей" 6 та 8 класів провели вікторину, присвячену цьому святу, відвідали онлайн Запорізьку Січ, випустили тематичну газету.

14:22 13.10.2020

Вітаємо переможців районного етапу Всеукраїнської експедиції учнівської молоді «Моя Батьківщина - Україна»

В Близнюківському БДЮТ підведено підсумки  районного етапу Всеукраїнської експедиції учнівської молоді «Моя Батьківщина - Україна» і визначено переможців: Бузюн Валентина, учениця Верхньосамарської  ЗОШ І-ІІІ ступенів, керівник: Кошиль С.В.; Бєляєва Ярослава, учениця Уплатнівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, керівник: Савісько Н.В.; Лин Юлія, учениця Верхньосамарської  ЗОШ І-ІІІ ступенів, керівник: Хрипченко С.П.; Нішта Ганна, вихованка гуртка «Географічне краєзнавство»  Близнюківського Будинку дитячої та юнацької творчості, керівник: Савісько Н.В.; Самодай Руслана, учениця Верхньосамарської  ЗОШ І-ІІІ ступенів, керівник: Хрипченко С. П. Учасники районного конкурсу проводили пошукову, науково - дослідницьку роботу, збір фактичних матеріалів, статистичної інформації під час походів, подорожей.

08:26 13.10.2020

Робота кипить

З перших днів роботи гуртка «Юні квітникарі» Близнюківського БДЮТ, який працює на базі КЗ «Самійлівський ліцей» (керівник гуртка Кічало Н.І.) вихованці розширюють свої знання з квітникарства, висаджуючи рослини на клумбах біля навчального закладу, прикрашаючи його територію. Щасливі посмішки на їх обличчях свідчать про задоволення результатом своєї праці. А на завершення – смачний, духмяний, трав’яний чай.

14:17 08.10.2020

Творчість. Краса. Чистота.

Вихованці гуртка театрального мистецтва «Арлекін» Близнюківського БДЮТ, який працює на базі Берестівської ЗОШ І-ІІІ ст. (керівник гуртка Чернявська Н.М.), взяли участь у районній  природоохоронній  екологічній акції «За чисте селище, за чисте село».

14:11 08.10.2020