НОВИНИ КУЛЬТУРИ

26 та 27 травня до Близнюківської бібліотеки –філії для дітей завітали учні перших класів КЗ «Близнюківський ліцей» на екскурсію «Царство книг».

26 та 27 травня до Близнюківської бібліотеки –філії для дітей завітали учні перших  класів  КЗ «Близнюківський ліцей» на екскурсію «Царство книг».    Бібліотечні працівники познайомили  учнів  з  відділами бібліотеки, розповіли  про  різноманітність  книг  та  ознайомили з  правилами  поводження  з  ними. Діти прослухали  коротку  історію виникнення бібліотек у світі  та  Україні   та  про  рідкісні  книги  найбільших  і  найменших  розмірів. Після  чого  школярі  розглянули   періодичні  видання та бібліотечні  виставки, а  також  із  задоволенням  брали участь  у  вікторині  «З  якої  казки  речі» та «Відгадай  казку».

16:49 27.05.2021

Бібліотеки Близнюківської громади долучилися до проведення заходів до міжнародного Дня вишиванки, яке щорічно відзначається у третій четвер травня.

Бібліотеки  Близнюківської  громади долучилися до проведення заходів до міжнародного Дня вишиванки, яке щорічно відзначається  у третій четвер травня.  Це свято не лише національної свідомості, патріотизму, а й свято краси та дружби.

16:16 20.05.2021

Щороку у третю суботу травня Україна відзначає День Європи. Для українців – це особливий день, адже нашу країну та ЄС єднають спільні цінності, історія та культура.

15:53 14.05.2021

14 травня 2021 року виповнюється 150 років від дня народження видатного українського письменника, неперевершеного майстра соціально-психологічної прози, тонкого спостерігача людської душі, гуманіста і просвітителя Василя Семеновича Стефаника.

14 травня 2021 року виповнюється 150 років від дня народження видатного українського письменника, неперевершеного майстра соціально-психологічної прози, новатора модерністської техніки письма, новеліста, тонкого спостерігача людської душі, гуманіста і просвітителя Василя Семеновича Стефаника.

08:52 14.05.2021

На території села Софіївка Перша  було проведено урочистий мітинг присв'ячений Дню пам'яті та примирення  та 76- річниці Перемоги у Другій світовій війні.

На території села Софіївка Перша  було проведено урочистий мітинг присвячений Дню пам'яті та примирення та 76- річниці перемоги у Другій світовій війні. Після покладання квітів до пам'ятників загиблих воїнів виступив очевидець воєнних подій, колишній директор Софіївської ЗОШ Михайлюк В. Д. Всі присутні  прослухали дуже цікаву та повчальну розповідь про життя у воєнні роки .

16:14 11.05.2021

Великий подвиг мільйонів українців не може бути забутий.

Друга світова війна принесла біль та втрати до кожної української родини. Великий подвиг мільйонів українців не може бути забутий. З нагоди   76-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні  бібліотеки Близнюківської громади  долучилися до проведення заходів з відзначення цієї дати. Бібліотеки   силою слова та силою інформації доносять  до своїх відвідувачів  подвиг старшого покоління.

12:48 07.05.2021

9 березня відзначається 207-а річниця від дня народження національного генія і пророка, українського поета, художника, мислителя Тараса Григоровича Шевченка.

9  березня відзначається  207-а річниця від дня народження  національного генія і пророка, українського поета, художника, мислителя  Тараса Григоровича Шевченка.

14:54 09.03.2021

13 бібліотечних закладів Близнюківської громади приєдналися до літературного марафону "Моя Леся Українка"

З нагоди 150 – річного ювілею з дня народження української поетеси Лесі Українки ОКЗ «Харківська обласна бібліотека для дітей» та ОКЗ «Харківська обласна універсальна наукова бібліотека» за підтримки Департаменту культури і туризму ХОДА з 01 лютого по 31 березня оголосили про проведення літературного марафону «Моя Леся Українка».

17:20 03.03.2021

В бібліотеці Близнюківської громади відзначили Всесвітній день письменника

3 березня, за рішенням Конгресу Міжнародного ПЕН-клубу від 1986 року відзначається Всесвітній день письменника. Назва клубу розшифровується як Poets, Essayists, Novelists, що в перекладі означає «поети, эссеисты, романісти».

17:14 03.03.2021