A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Відділ освіти, культури, молоді та спорту Близнюківської селищної ради

НОВИНИ ОСВІТИ

18 травня КЗ «Олексіївський ліцей» разом з усім світом відзначає Міжнародний день музеїв.

18 травня КЗ «Олексіївський ліцей» разом з усім світом відзначає Міжнародний день музеїв. Це також гарна нагода натхненно провести час та визнати цінність музеїв в житті громади. Музеї — це ті місця, де можна зустрітися з минулим. Через музеї суспільство висловлює своє ставлення до історико-культурної спадщини збираючи і зберігаючи пам’ятки матеріальної і духовної культури свого народу. Саме тут ми знайомимося із важливими історичними подіями і постатями, дізнаємося більше про свій край, свій народ, гортаємо важливі сторінки історії.Сьогодні до історико-країзнавчого музею села Олексіївки , що знаходиться при навчальному закладі не вперше прийшли 1-4 класи, дітки вже вміють поводитися в публічних місцях, можуть самостійно роздивитися експонати та зясувати їх значення.У нашому музеї завжди багато відвідувачів. Цьому завдячуємо вчителю історії , керівнику історико- краєзнавчого музею Байдосовій Галині Валентинівні. Вона зробила великий внесок у розвиток музею села.

09:44 19.05.2021

Заходи до Дня вшанування жертв політичних репресій в КЗ "Олексіївський ліцей"

До Дня вшанування жертв політичних репресій 17 травня в КЗ "Олексіївський ліцей" вчитель історії Байдосова Г.В. ознайомила здобувачів освіти 11 класу з подіями зо-х років на території с.Олексіївка.В музеї ліцею зберігається копія особової справи Маник Ф.А., жителя с.Олексіївка Близнюківського району Харківської області, якого було репресовано у вересні 1937 року. Вчитель продемонструвала 11 класу ксерокопії справи репресованого односельчанина та пояснила зміст кожного документа.

10:32 17.05.2021

8 – 9 травня в Україні традиційно відзначають День пам’яті та примирення, День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні та 76-ї річниці вигнання нацистів з України.

8 – 9 травня в Україні традиційно відзначають День пам’яті та примирення, День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні та 76-ї річниці вигнання нацистів з України.

14:32 07.05.2021

Працівники Садовського ЗДО та Садовського ліцею прибрали парк в центрі с.Садове

В квітні відзначається Всеукраїнський День довкілля. Працівники Садовського ЗДО та Садовського ліцею прибрали парк в центрі села а також висадили ялинки та сосни на дитячих майданчиках.

15:07 13.04.2021

КЗ Лукашівський ліцей ім. О.Чепеленка та Лукашівським Будинком культури була організована традиційна  екологічна акція "Зелена весна - 2021"

З приходом весни КЗ Лукашівський ліцей ім. О.Чепеленка та Лукашівським Будинком культури була організована традиційна  екологічна акція "Зелена весна - 2021", у ході якої розпочалося прибирання шкільної території та території біля Братської могили. Весь педагогічний колектив, працівники культури та техпрацівники прийняли участь у цьому заході. Результатом роботи стала охайно прибрана територія, згуртованість у роботі та хороший весняний настрій.

14:47 12.04.2021

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень