A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти, культури, молоді та спорту Близнюківської селищної ради

НОВИНИ ОСВІТИ

8 – 9 травня в Україні традиційно відзначають День пам’яті та примирення, День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні та 76-ї річниці вигнання нацистів з України.

8 – 9 травня в Україні традиційно відзначають День пам’яті та примирення, День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні та 76-ї річниці вигнання нацистів з України.

14:32 07.05.2021

Працівники Садовського ЗДО та Садовського ліцею прибрали парк в центрі с.Садове

В квітні відзначається Всеукраїнський День довкілля. Працівники Садовського ЗДО та Садовського ліцею прибрали парк в центрі села а також висадили ялинки та сосни на дитячих майданчиках.

15:07 13.04.2021

КЗ Лукашівський ліцей ім. О.Чепеленка та Лукашівським Будинком культури була організована традиційна  екологічна акція "Зелена весна - 2021"

З приходом весни КЗ Лукашівський ліцей ім. О.Чепеленка та Лукашівським Будинком культури була організована традиційна  екологічна акція "Зелена весна - 2021", у ході якої розпочалося прибирання шкільної території та території біля Братської могили. Весь педагогічний колектив, працівники культури та техпрацівники прийняли участь у цьому заході. Результатом роботи стала охайно прибрана територія, згуртованість у роботі та хороший весняний настрій.

14:47 12.04.2021

На початку квітня діти і дорослі  всього світу святкують день народження дитячої книги

На початку квітня діти і дорослі  всього світу святкують день народження дитячої книги.Дитяча книга – перша сходинка до пізнання безмежного, чарівного, дивовижного світу – життя. З книгою кожен може мандрувати в минуле і в майбутнє. Про все на світі розповідає книга!

07:58 08.04.2021

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень