Відділ освіти, культури, молоді та спорту Близнюківської селищної ради

Комунальний заклад "Олексіївський ліцей Близнюківської селищної ради Лозівського району Харківської області"

вул. Миру, 40, с. Олексіївка, Близнюківський район, Харківська область, 64845

Телефон: (05754) 68-2-40

Профіль навчання: суспільно-гуманітарний

Веб-сайт: http://oleksiivka.school.org.ua

Електронна пошта: olexiwska.shkola@ukr.net

Директор ліцею - БАТИЧКО ВОЛОДИМИР МИКОЛАЙОВИЧ

Рік заснування

Заклад освіти засновано у 1964 році

Директор ЗЗСО

З 2014/2015 навчального року директором закладу працює Батичко Володимир Миколайович, який має вищу освіту за спеціальністю вчитель географії, спеціаліст вищої категорії, педагогічний стаж  31 рік.

Контингент учнів

Всього учнів – 49, з них: 1 – 4 класи — 23 учні, 5 – 9  класи -21 учень, 11 клас — 5 учнів. Випускників 9 класу — 6 учнів, 11 класу – 5 учнів.

Прогнозована кількість учнів 1 класу в 2021/2022 н.р. 3 учні.

Мова навчання

Профільне навчання

Учні 11 класу  обрали профіль  «Українська філологія».

Педагогічний колектив

У школі працює  17 педагогів, з них:

14 мають вищу освіту; 3 —  неповну вищу; «спеціаліст вищої категорії» – 1; «спеціаліст першої категорії» – 12 «спеціаліст» – 4.

Забезпечення харчуванням

У школі організовано гаряче харчування для учнів 1 – 11 класів за рахунок батьківських коштів.  10 учнів пільгового контингенту харчуються безкоштовно: 9 учнів 1 – 4 класів (6-малозабезпечена сім’я, 3 – учасника бойових дій зони АТО ) та 1 учень 11 класу (учасник бойових дій зони АТО) Вартість харчування —22 грн.

Творчий потенціал

Педагогічний колектив працює над реалізацією методичної теми «Формування самосвідомої , життєздатної особистості учня  в умовах створення інноваційного освітнього простору Нової української школи».

Підвіз учнів

Підвіз учнів і вчителів здійснюється за рахунок бюджетних коштів автотранспортом відділу освіти. До школи  підвозяться 5 учнів та 1 вчитель.

Матеріально-технічне забезпечення

До послуг учнів 10 класних кімнат та кабінет інформатики, спортивна зала, спортивні майданчики, майстерня, їдальня, бібліотека.

Бібліотечний фонд нараховує 5797 примірника художньої та навчальної літератури.

Досягнення учнів

Участь в  онлайн - фестивалі «Молодь за здоровий спосіб життя» -  ІІІ місце , районний конкурс «Лідер року - 2020»- ІІІ місце .