Відділ освіти, молоді та спорту Близнюківської РДА
Харківської області

Олексіївська ЗОШ І-ІІІ ступенів Близнюківської районної ради Харківської області

вул. Миру, 40, с. Олексіївка, Близнюківський район, Харківська область, 64845

Телефон: (05754) 68-2-40

Профіль навчання: суспільно-гуманітарний

Веб-сайт: http://oleksiivka.school.org.ua

Електронна пошта: olexiwska.shkola@ukr.net

Директор школи - БАТИЧКО ВОЛОДИМИР МИКОЛАЙОВИЧ

Рік заснування

Школу засновано у 1964 рік

Директор ЗНЗ

З 2014/2015 навчального року директором закладу працює Батичко Володимир Миколайович, який має вищу освіту за спеціальністю вчитель географії, спеціаліст вищої категорії, педагогічний стаж  30 років.

Контингент учнів

Всього учнів – 53, з них: 1 – 3 класи — 16 учнів, 5 – 9  класи -30 учнів, 11 клас — 7 учнів. Випускників 9 класу — 6 учнів, 11 класу – 7 учнів.

Прогнозована кількість учнів 1 класу в 2018/2019 н.р. 5 учнів.

Мова навчання

Профільне навчання

Учні 11 класу  обрали профіль  «Українська філологія».

Педагогічний колектив

У школі працює  16 педагогів, з них:

13 мають вищу освіту; 3 —  неповну вищу; «спеціаліст вищої категорії» – 1; «спеціаліст першої категорії» – 10; «спеціаліст другої категорії» – 2, «спеціаліст» – 3.

Забезпечення харчуванням

У школі організовано гаряче харчування для учнів 1 – 11 класів.  10 учнів (100%) 1 – 4 класів та 5 учнів пільгового контингенту (2-малозабезпечена сім’я, 3 – учасників бойових дій зон АТО ) харчуються безкоштовно. Вартість харчування —12 грн.

Учні 5 – 11 класів харчуються за рахунок батьківських коштів.

Творчий потенціал

Педагогічний колектив працює над реалізацією методичної теми «Формування самосвідомої , життєздатної особистості учня  в умовах створення інноваційного освітнього простору Нової української школи».

Підвіз учнів

Підвіз учнів і вчителів здійснюється за рахунок бюджетних коштів автотранспортом відділу освіти. До школи  підвозяться 7 учнів та 1 вчитель.

Матеріально-технічне забезпечення

До послуг учнів 10 класних кімнат та кабінет інформатики, спортивна зала, спортивний майданчик, майстерня, їдальня, бібліотека.

Бібліотечний фонд нараховує 8462 примірника художньої та навчальної літератури.

Досягнення учнів

Участь у  творчому конкурсі «Якби я був депутатом» -І,ІІ, ІІІ місце , районний конкурс «Книгоманія -2017»- І місце (обласний- учасники),конкурс малюнків «Ми за мирне небо» - І місце, районний конкурс декоративно-ужиткового мистецтва «Народна іграшка» - ІІ місце.

Змагання з волейболу у с.Близнюки –ІІІ місце, «Козацький гарт»- 5 місце,змагання з футболу с.Близнюки  -ІІ місце,районні  змагання з шашок –ІІ місце .

Участь в  олімпіаді з математики м.Харків унів.ім.Каразіна – 1 учень.