Відділ освіти, культури, молоді та спорту Близнюківської селищної ради

Комунальний заклад "Садовський ліцей Близнюківської селищної ради Лозівського району Харківської області"

вул. Шкільна, 2, с. Садове, Близнюківський район, Харківська область, 64809

Телефон - (05754) 72-2-40

e-mail: sadove1914@ukr.net

Веб-сайт:  http://sadove.ucoz.ua

Профіль навчання - універсальний

Директор ліцею - ТОМАШИНЕЦЬ ТАМАРА ІВАНІВНА

Рік заснування

Побудована  1913  земська лікарня , під час війни  була зруйнована , а 1948 відбудована та реконструйована під школу, де відкрито 5 і 6 класи . Директор школи  - Прокопенко І.М. 1954 – школа семерічна,1958 – восьмирічна, 1994 –середня .

Директор ЗНЗ

Томашинець Тамара Іванівна, освіта вища, за фахом вчитель початкових класів , має  І кваліфікаційну категорію. Педагогічний стаж 25 років.

Заклад очолює з 2013  року

Контингент учнів

Всього учнів – 124, з них: 1 – 4 класи — 55  учнів, 5 – 9  класи — 53 учнів, 10 – 11 класи — 16 учнів. Випускників 9 класу — 9 учнів, 11 класу – 9 учнів.

Прогнозована кількість учнів 1 класу в 2018/2019н.р. 10 чоловік.

Мова навчання

Профільне навчання

Учні 10 - 11 класу - профіль «Українська філологія».

Педагогічний колектив

У школі працює  18 педагогів, з них:

18 мають вищу освіту;  «спеціаліст вищої категорії» – 1 «спеціаліст першої категорії» – 14; «спеціаліст другої категорії» – 3, «спеціаліст» – 0.

Забезпечення харчуванням

У школі організовано гаряче харчування для учнів 1 – 11 класів.  25 учнів   1 – 4 класів(4 пільгового контингенту малозабезпечена сім’я) і 6 пільгового контингенту ( під опікою і прийомна сім’я)  харчуються безкоштовно) та 7 учнів чорнобильців , 3учні – інваліди , 14 учнів батьки учасники АТО  . Вартість харчування — 12 грн .

Учні 1-11класів   класів харчуються за рахунок батьківських коштів.

Творчий потенціал

Педагогічний колектив працює над реалізацією методичної теми «Створення  умов  для  розвитку  фахової      компетентності вчителів ,спрямованої на підвищення рівня якості навчально – виховного процесу».

Підвіз учнів

Підвіз учнів і вчителів здійснюється за рахунок бюджетних коштів автотранспортом відділу освіти. До школи  підвозяться 18 учнів та 8 вчителі.

Матеріально-технічне забезпечення

До послуг учнів 11 класних кімнат та кабінет інформатики, спортивний майданчик, майстерня, їдальня, бібліотека, музейна кімната .

Бібліотечний фонд нараховує 4587 примірників художньої та навчальної літератури. Опалення газове . Необхідно провести капітальний ремонт  - опалювальної системи  в приміщенні великої школи та заміну вікон малої школи .

Досягнення учнів

Учні школи брали участь у  ІІ районному етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад взяли  21 учень школи з 9 дисциплін. Маємо такі результати:  хімія – Калінченко Л.(  8кл .) ІІ м. Подкопаєв В. (9кл)ІІІ м. , російська мова  -  Заборонюк О.(9кл.) ІІ м. , , математика  -  Говді А . ( 8кл.) ІІІ м. ,  біологія  - Калінченко Л. ( 8кл) ІІм.

Учні  школи нагороджені грамотами районного відділу освіти :

Дубровська М. - ІІІ м.  фото – конкурс « Моя Україна », Дубровська М.  . – І м. « Різдвяна писанка » , Палагута А. -  І м  ораторського мистецтва « Ми є. Були. І будем ми. Й вітчизна наша з нами»

Також учні брали участь у районних конкурсах : «Дружин юних пожежників», «Весняні дзвіночки» ( Дяченко І., Шинкоренко О.), екологічних агітбригад,  нагороджені  дипломами за участь. Неодноразовим переможцем  в гирьовому спорті є Калінченко Владислав, учень 11 класу, який представляє на змагання  Близнюківський район..