Відділ освіти, молоді та спорту Близнюківської РДА
Харківської області

Самійлівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Близнюківської районної ради Харківської області

вул. Миру, 48, с. Самійлівка, Близнюківський район, Харківська область, 64840

Телефон: (05754) 76-2-40

Профіль навчання - універсальний

Директор школи - КЛИМЕЦЬ ГАЛИНА ПЕТРІВНА

Електронна пошта: samoyl2015@ukr.net

Адреса веб-сайту: http://samiylivka-zosh.edu.kh.ua/

Презентація школи: http://youtu.be/VXEo3Y3E8Lw

Сайт заступника директора з виховної роботи Чопенко Н.А. - http://chopenkonata23.ucoz.net

Рік заснування

1986 рік

Директор ЗНЗ

З 1996 року директором закладу працює Климець Галина Петрівна, яка має вищу освіту за спеціальністю вчитель математики і фізики, спеціаліст вищої категорії, педагогічний стаж  30 років.

Контингент учнів

Всього учнів – 146, з них: 1 – 4 класи — 53 учнів, 5 – 9  класи — 74 учнів, 10 – 11 класи — 19 учнів. Випускників 9 класу — 18 учнів, 11 класу – 9 учнів.

Мова навчання

Профільне навчання

Учні 10,11 класів навчаються за універсальним профілем

Педагогічний колектив

У школі працює  19 педагогів , з них:

18 мають повну вищу освіту; 1 – неповну вищу; «спеціаліст вищої категорії» – 5; «спеціаліст першої категорії» – 11; «спеціаліст другої категорії» – 2, 9 тарифний розряд – 1.

Забезпечення харчуванням

У школі організовано гаряче харчування для учнів 1 – 11 класів. 53 учнів(100%) 1 – 4 класів та 11 учнів пільгового контингенту харчуються безкоштовно. Вартість харчування — 12.00 грн.

Учні 5 – 11 класів харчуються за рахунок батьківських коштів

Творчий потенціал

Педагогічний колектив працездатний, працює над реалізацією методичної теми «Розвиток життєвих компетентностей учнів на всіх етапах становлення особистості»

Підвіз учнів

Підвіз учнів і вчителів здійснюється за рахунок бюджетних коштів автотранспортом відділу освіти. До школи  підвозяться 70 учнів  та 8 вчителів

Матеріально-технічне забезпечення

До послуг учнів 17 класних кімнат та два кабінети інформатики, спортивна зала, спортивний майданчик, майстерня, їдальня, бібліотека.

Бібліотечний фонд нараховує 26097 примірників художньої та навчальної літератури.

Досягнення учнів

У 2016/2017 навчальному році результати ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад: українська мова та література – І місце Пучкова Анна (9 клас), ІІІ місце Савченко Богдана (10 клас), німецька мова – ІІ місце Климець Ірина (11 клас), вчитель Пучкова Т.М.; історія – ІІІ місце Таран Анастасія (11 клас), вчитель Коломицев В.І.;хімія – ІІІ місце Вдовенко Анасасія (8 клас), вчитель Кічало Н.І.; біологія – І місце Чопенко Вікторія (9 клас), вчитель Чопенко Н.А. ІІІ місце Савченко Богдана (10 клас), вчитель Кічало Н.І.; фізика – ІІ місце Гряник Георгій (9 клас), вчитель Климець Г.П. трудове навчання - ІІІ місце Старушко Богдан (8 клас) ; ІІІ місце Созоник Дмитро (11 клас) ; англійська мова - І місце –Чигрин Яна 8 клас; ІІ місце - Щербань Ольга 8 клас (вчитель Чопенко М.В.). У ІІІ   етапі – ІІІ місце  олімпіада з української мови та літератури Пучкова Анна (9 клас), вчитель Пучкова Т.М..

ІІетап VIІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка – І місце – Таран Анастасія (11 клас), вчитель Пасічник Т.П.; ІІ місце – Савченко Богдана (10 клас), ІІІ місце –  Пучкова Анна (9 клас), вчитель Пучкова Т.М.

В І етапі конкурсу МАН Таран Анастасія , учениця 11 класу стала переможцем у двох секціях: валеологія (науковий керівник: Чопенко Н. А.),  етнологія (науковий керівник: Демидова М.Г.). У ІІ етапі ІІІ місце з етнології.