Комунальний заклад "Самійлівський ліцей Близнюківської районної ради Харківської області"

вул. Миру, 48, с. Самійлівка, Близнюківський район, Харківська область, 64840

Телефон: (05754) 76-2-40

Профіль навчання - універсальний

Директор школи - КЛИМЕЦЬ ГАЛИНА ПЕТРІВНА

Електронна пошта: samoyl2015@ukr.net

Адреса веб-сайту: http://samiylivka-zosh.edu.kh.ua/

Презентація школи: http://youtu.be/VXEo3Y3E8Lw

Сайт заступника директора з виховної роботи Чопенко Н.А. - http://chopenkonata23.ucoz.net

Рік заснування

1986 рік

Директор ЗНЗ

З 1996 року директором закладу працює Климець Галина Петрівна, яка має вищу освіту за спеціальністю вчитель математики і фізики, спеціаліст вищої категорії, педагогічний стаж  32 роки

Контингент учнів

Всього учнів – 152, з них: 1 – 4 класи – 68; 5 – 9 класи – 68; 10-11 класи - 16.

Випускників 9-х класів – 18, 11-х класів - 9.

Прогнозована кількість учнів 1 класу у 2019/2020 н. р. 20 чол.

Мова навчання

Профільне навчання

Учні 10 класу вивчають на профільному рівні українську мову та літературу, учні 11 класу навчаються за універсальним профілем

Педагогічний колектив

Працює 21 педагог, з них мають основну роботу 21:

20 особи мають вищу освіту, 1 — середню спеціальну,

За кваліфікаційною категорією: 5 – «вищої категорії»,

13 – «І категорії»,  1  – «спеціаліст», 1 – без категорії

Забезпечення харчуванням

У ЗНЗ організоване гаряче харчування для учнів і вчителів школи. 105 учнів (69% від загальної кількості учнів) харчується безкоштовно ( 68 учнів ( 45%) 1-4 класів, 37 учнів пільгового контингенту 24 (діти-сироти)). Решта учнів харчується за батьківські кошти. Вартість харчування для учнів шкільного підрозділу — 15 грн.

Творчий потенціал

Педагогічний колектив працездатний, працює над реалізацією методичної теми «Розвиток життєвих компетентностей учнів на всіх етапах становлення особистості»

Підвіз учнів

Підвіз учнів і вчителів здійснюється за рахунок бюджетних коштів автотранспортом відділу освіти, молоді та спорту. До школи  підвозяться 79 учнів, 8 вчителів з 2 населених пунктів (с. Широке і с.Новоолександрівка)

Матеріально-технічне забезпечення

До послуг учнів 17 кабінетів, з них 17  навчальних.В закладі 2 компьютерних класи, 1 інтерактивний комплекс , а також спортивна зала, спортивний майданчик, їдальня, бібліотека. Бібліотечний фонд нараховує 99426 примірників художньої та навчальної літератури.

Досягнення учнів

Результативність участі у районному етапі олімпіад із навчальних предметів у 2017/2018 навчальному році: українська мова та література –І місце Пучкова Анна (10 клас),ІІ місце Діденко Софія (7 клас), ІІ місце Маслій Ольга ( 9 клас), ІІІ місце Савченко Богдана ( 11 клас), фізика – ІІІ місце Гряник Георгій (10 клас), німецька мова -ІІ місце Маслій Ольга ( 9 клас), хімія -ІІІ місце Чигрин Анастасія ( 7 клас).

А також перемога у районному етапі Всеукраїнської природоохоронної акції «Канюк звичайний – птах 2017 року» (Чопенко О., учень 7 класу), перемога у районній акції «Молодь за здоровий спосіб життя» (Гутник О., Савченко А., учениці 6 класу), ІІ місце у районному   конкурсі   стінних   газет,    перемога у районній фотовиставці «Територія пригод – 2018»

(Хомяк М., учениця 9 класу),  ІІ місце у районному етапі «Шкільної волейбольної ліги України» сред юнаків старшого шкільного віку, ІІ місце в районних змаганнях з шашок серед учнів ЗНЗ (Маслій О., учениця 9 класу), ІІІ місце в районних змаганнях з шашок серед учнів ЗНЗ (команда школи), І місце в розіграші турніру з міні-футболу серед учнів ЗЗСО, присвяченому Дню перемоги, ІІ місце з бігу 6х100м за програмою районного етапу обласної Спартакіади серед допризовної молоді(команда школи).