Софіївська Перша ЗОШ І-ІІІ ступенів Близнюківської районної ради Харківської області

вул. Миру, 12-а, с. Софіївка Перша, Близнюківський район, Харківська область, 64871

Телефон: (05754) 63-2-40

E-mail: SP-shkola@i.ua

Веб-сайт: http://sofievka.ucoz.ua/

Директор школи – МАТВІЄНКО ОЛЕНА МИКОЛАЇВНА

Рік заснування

Школу засновано у 1972 році.

Директор ЗНЗ

З 2017 року директором закладу працює Матвієнко Олена Миколаївна, яка має вищу освіту за спеціальністю вчитель історії, спеціаліст _____ категорії, педагогічний стаж  30 років.

Контингент учнів

Всього учнів – 42, з них: 2-4 класи — 16 учнів, 5-9 класи — 21 учня, 10-11 класи — 5 учнів. Випускників 9 класу — 5 учнів

Прогнозована кількість учнів 1 класу у 2018/2019 н.р. 6 чол.

Мова навчання

Профільне навчання

Учні 10 класу обрали профіль української філології.

Педагогічний колектив

Працює  15 педагогів, з них:

14 осіб мають вищу освіту, 1 — середню спеціальну.

За кваліфікаційною категорією: 1 - вчитель «вищої категорії»,

9 – «І категорії»,  2 – «ІІ категорії», 3  – «спеціаліст».

Забезпечення харчуванням

У ЗНЗ організоване гаряче харчування для учнів школи. 42 учні (100% від загальної кількості учнів) харчується безкоштовно, 8 учні пільгового контингенту (діти-сироти)). Решта учнів харчується за рахунок субвенції виділеної Софіївською сільською радою. Вартість харчування для учнів шкільного підрозділу — 12 грн.

Творчий потенціал

Педколектив працездатний, успішно працює над реалізацією проблеми «Підвищення та удосконалення професійної компетентності педагогів школи в процесі реалізації освітнього простору «Нової української школи»

Підвіз учнів

Підвіз учнів і вчителів здійснюється за рахунок бюджетних коштів автотранспортом відділу освіти, молоді та спорту. До школи  підвозяться 30 учнів, 10 вчителі з __ населених пунктів (СМТ Близнюки, с. Новоселівка, с. Роздолівка, с. Ганно-Рудаєве, с. Новомар'ївка, с. Зубове, с Софіївка Перша)

Матеріально-технічне забезпечення

До послуг учнів 10 навчальних кабінетів, спортивна зала, спортивний майданчик, майстерня, їдальня, бібліотека.

За рахунок обласного бюджету встановлено один комп' ютерний клас (4+1 ПК).

Бібліотечний фонд нараховує 1240 примірників художньої та навчальної літератури.

Досягнення учнів

Щорічно учні школи приймають участь у районних олімпіадах з базових дисциплін, є активними учасниками та переможцями районних та обласних конкурсів. - районний конкурс стінних газет, головний редактор – Батечко Аліна (керівник: Букальцева А.О.), І місце  в районному етапі;

- конкурс «Новорічна різдвяна писанка» - учні 1 класу зайняли І місце в районому етапі (керівник: Матвієнко О.М.).

- виставка новорічних композицій - учні 4 класу переможці районного етапу (керівник: Букальцева А.О.);

- районна виставка – конкурс писанкарства «Українська Великодня писанка» колективна робота учнів 3 класу (керівник: Куряченко М.В.) отримала ІІ місце  в районному етапі;

- всеукраїнська виставка-конкурс ужиткового та образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край» колективна робота учнів 7 класу (керівник: Задорожня Л.В.) отримала І місце в районному;

У квітні відбувся фестиваль «Весняні дзвіночки» - учениця 8 класу Новосадова Анна (керівник: Зимогляд С.М.) вийшла у фінал. У травні районний конкурс читців «І подвиг цей святий забути світ не в змозі», присвячений 72- річниці Перемоги над фашизмом  - Задорожній К., 3 клас, І місце (керівник Глєбов Г.І.).

Учні школи постійно брали активну участь у тематичних заходах до Дня фізичної культури, Дня працівників освіти, Дня української писемності, Дня пам’яті жертв голодомору, боротьби зі СНІДом; спортивно-масової роботи, військово-патріотичного виховання.