Софіївська Перша ЗОШ І-ІІІ ступенів Близнюківської районної ради Харківської області

вул. Миру, 12-а, с. Софіївка Перша, Близнюківський район, Харківська область, 64871

Телефон: (05754) 63-2-40

E-mail: SP-shkola@i.ua

Веб-сайт: http://sofievka.ucoz.ua/

Директор школи – МАТВІЄНКО ОЛЕНА МИКОЛАЇВНА

Рік заснування

Школу засновано у 1972 році.

Директор ЗНЗ

З 2017 року директором закладу працює Матвієнко Олена Миколаївна, яка має вищу освіту за спеціальністю вчитель історії, спеціаліст  І категорії, педагогічний стаж  31 рік.

Контингент учнів

Всього учнів – 39, з них: 1,3-4 класи — 16 учнів, 5-9 класи — 19 учня, 10-11 класи — 4 учнів. Випускників 9 класу — 5 учнів

Прогнозована кількість учнів 1 класу у 2019/2020 н.р. 3 чол.

Мова навчання

Профільне навчання

Педагогічний колектив

Працює  14 педагогів, з них:

13 осіб мають вищу освіту, 1 — середню спеціальну.

За кваліфікаційною категорією: 10 – «І категорії»,  2 – «ІІ категорії», 2  – «спеціаліст».

Забезпечення харчуванням

У ЗНЗ організоване гаряче харчування для учнів школи. 39 учнів (100% від загальної кількості учнів) харчується безкоштовно, за рахунок субвенції виділеної Софіївською сільською радою. Вартість харчування для учнів шкільного підрозділу — 15 грн.

Творчий потенціал

Педколектив працездатний, успішно працює над реалізацією проблеми «Підвищення та удосконалення професійної компетентності педагогів школи в процесі реалізації освітнього простору «Нової української школи»

Підвіз учнів

Підвіз учнів і вчителів здійснюється за рахунок бюджетних коштів автотранспортом Відділу освіти, молоді та спорту Близнюківської РДА. До школи  підвозяться 35 учнів, 9 вчителів з населених пунктів (СМТ Близнюки, с. Новоселівка, с. Роздолівка, с. Ганно-Рудаєве, с. Новомар'ївка, с. Зубове, с. Софіївка Перша)

Матеріально-технічне забезпечення

До послуг учнів 10 навчальних кабінетів, спортивна зала, спортивний майданчик, майстерня, їдальня, бібліотека.

За рахунок обласного бюджету встановлено один комп' ютерний клас (4+1 ПК).

Бібліотечний фонд нараховує 1240 примірників художньої та навчальної літератури.

Досягнення учнів

Щорічно учні школи приймають участь у районних олімпіадах з базових дисциплін, є активними учасниками та переможцями районних та обласних конкурсів.

Учні школи постійно брали активну участь у тематичних заходах до Дня фізичної культури, Дня працівників освіти, Дня української писемності, Дня пам’яті жертв голодомору, боротьби зі СНІДом; спортивно-масової роботи, військово-патріотичного виховання.