Відділ освіти, молоді та спорту Близнюківської РДА
Харківської області

Уплатнівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Близнюківської районної ради Харківської області

вул. Шкільна, 1, с. Уплатне, Близнюківський район, Харківська область, 64844

Телефон: (05754) 91-2-40

Профіль навчання -універсальний

Директор школи - СЕРЕДА АЛЛА ОЛЕКСАНДРІВНА

Веб-сайт: http://uplatne1.ucoz.ua/

Електронна пошта: uplatne82shool@ukr.net

Рік заснування

Школу засновано у 1929 році. Приміщення в якому знаходиться зараз збудоване у 1981 році

Директор ЗНЗ

З 2006 року директором закладу працює Середа Алла Олександрівна, яка має вищу освіту за спеціальністю вчитель математики та фізики, спеціаліст вищої категорії, «старший учитель»  педагогічний стаж  30 років.

Контингент учнів

Всього учнів – 57, з них: 1 – 4 класи — 18 учнів, 5 – 9  класи — 30 учнів, 10 – 11 класи — 9 учнів. Випускників 9 класу — 0 учнів, 11 класу – 2 учні.

Прогнозована кількість учнів 1 класу в 2018/2019 н.р. 5 чоловік

Мова навчання

Профільне навчання

Учні 10-го та 11-го класу навчаються за універсальним профілем

Педагогічний колектив

Працює  15  педагогів, з них:

14 осіб мають вищу освіту; 1 – середню спеціальну.

За кваліфікаційною категорією:

3 вчителя має звання «старший учитель»,  3 – «вища категорія», 6 – «І категорії», 2 – «ІІ категорія», 3  – «спеціаліст», 1 – 11 тарифний розряд.

Забезпечення харчуванням

У ЗНЗ організоване гаряче харчування для учнів школи. 6 учнів (10,5% від загальної кількості учнів), харчується безкоштовно учні пільгового контингенту (діти позбавлені батьківського піклування, діти – інваліди, дитина загиблого в АТО). Решта учнів харчується за батьківські кошти. Вартість харчування для учнів шкільного підрозділу — 12 грн.  За батьківський кошт 6 гр.

Творчий потенціал

Педагогічний колектив працює над реалізацією методичної теми «Розвиток й самореалізація педагогів школи в умовах створення інноваційного освітнього простору Нової української школи».

Підвіз учнів

Підвіз учнів і вчителів здійснюється за рахунок бюджетних коштів автотранспортом відділу освіти, молоді та спорту. До школи  підвозяться 1учень, 1 вчителі з 2 населених пунктів (Олексіївка, Вишневе).

Матеріально-технічне забезпечення

До послуг учнів 16 навчальних кабінетів, спортивна зала, актова зала, майстерня, стадіон, спортивний майданчик, їдальня, бібліотека.

За рахунок обласного бюджету встановлено один комп' ютерний клас (4+1 ПК), 1 ПК для адміністрації школи, 2 ноутбуки.

Бібліотечний фонд нараховує 8816 примірників художньої та навчальної літератури.

Досягнення учнів

Учні школи були активними учасниками ІІ (районного) етапу Всеукраїнських олімпіад з навчальних дисциплін Туник Віталій 10 класу, Романченко Денис учень 11 класу.

Романченко Денис учень 11 класу ІІІ місце в обласному конкурсі «Українська Великодна писанка»

Глушко Владислав учень 9 класу переможець районного конкурсу до 31 річниці Чорнобильської трагедії.

Туник Віталій переможець районного етапу експедиції «Моя Батьківщина – Україна».

Романченко Денис ІІ місце в конкурсі творів «Я- депутат місцевої ради»

Брали участь - у Міжнародному математичному конкурсі «Кенгуру» - 34 учні школи і показали такі результати: добрий – 2 учня , сертифікати учасника отримали – 32 учні;

у Всеукраїнському природничому конкурсі «Колосок» - 14 учнів, 14 срібних