Уплатнівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Близнюківської районної ради Харківської області

вул. Шкільна, 1, с. Уплатне, Близнюківський район, Харківська область, 64844

Телефон: (05754) 91-2-40

Профіль навчання -універсальний

Директор школи - СЕРЕДА АЛЛА ОЛЕКСАНДРІВНА

Веб-сайт: http://uplatne1.ucoz.ua/

Електронна пошта: uplatne82shool@ukr.net

Рік заснування

Школу засновано у 1929 році. Приміщення в якому знаходиться зараз збудоване у 1981 році

Директор ЗНЗ

З 2006 року директором закладу працює

Середа Алла Олександрівна, яка має вищу освіту за спеціальністю вчитель математики та фізики, спеціаліст вищої категорії, «старший учитель»  педагогічний стаж  31 років.

Контингент учнів

Всього учнів – 63, з них: 1 – 4 класи — 21 учнів, 5 – 9  класи — 35 учнів, 10 – 11 класи — 7 учнів. Випускників 9 класу — 10 учнів, 11 класу – 7 учні.

Прогнозована кількість учнів 1 класу в 2019/2020 н.р. 6 чоловік

Мова навчання

Профільне навчання

Учні  11-го класу навчаються за універсальним профілем

Педагогічний колектив

Працює  15  педагогів, з них:

14 осіб мають вищу освіту; 1 – середню спеціальну.

За кваліфікаційною категорією:

3 вчителя має звання «старший учитель»,  3 – «вища категорія», 7 – «І категорії», 2 – «ІІ категорія», 2  – «спеціаліст», 1 – 11 тарифний розряд.

Забезпечення харчуванням

У ЗНЗ організоване гаряче харчування для учнів школи.

15 учнів (23,8% від загальної кількості учнів), харчується безкоштовно учні пільгового контингенту (діти позбавлені батьківського піклування, діти – інваліди, дитина загиблого в АТО, діти з малозабезпечених сімей). Решта учнів харчується за батьківські кошти. Вартість харчування для учнів шкільного підрозділу — 15 грн.  За батьківський кошт 7 гр.

Творчий потенціал

Педагогічний колектив працює над реалізацією методичної теми «Розвиток й самореалізація педагогів школи в умовах створення інноваційного освітнього простору Нової української школи».

Підвіз учнів

Підвіз учнів і вчителів здійснюється за рахунок бюджетних коштів автотранспортом відділу освіти, молоді та спорту. До школи  підвозяться 1учень, 1 вчителі з 2 населених пунктів (Олексіївка, Вишневе).

Матеріально-технічне забезпечення

До послуг учнів 16 навчальних кабінетів, спортивна зала, актова зала, майстерня, стадіон, спортивний майданчик, їдальня, бібліотека.

Бібліотечний фонд нараховує 9387 примірників художньої та навчальної літератури.

Досягнення учнів

Учні школи були активними учасниками ІІ (районного) етапу Всеукраїнських олімпіад з навчальних дисциплін

Богдановська Маргарита учениця 10 класу – І місце з німецької мови в районному етапі.

Районний конкурс плакатів та композицій «Спасибі, солдати, за подвиг століть, якому нема і не буде ціни…» до Дня визволення Близнюківщини  - Туник Віталій І місце

Обласна військово-патріотична акція «Слобожанські дзвони Перемоги»- Пужайчереда Дмитро І місце

Районний етап Всеукраїнського конкурсу дослідницько -  експериментальних робіт з   природознавства «Юний дослідник» (9-11 років)  - Висоцький Віталій І місце