людям з порушенням зору
Відділ освіти, культури, молоді та спорту Близнюківської селищної ради

Комунальний заклад "Верхньосамарський ліцей Близнюківської селищної ради Лозівського району Харківської області"

вул. Шкільна, 1, с. Верхня Самара, Лозівський  район, Харківська область, 64872

Телефон (05754) 97-2-40

Профіль навчання - філологічний

Директор ліцею - ХРИПЧЕНКО СЕРГІЙ МИКОЛАЙОВИЧ

Адреса веб-сайту:

Сайт: http://vsamara-zosh.kh.sch.in.ua

Електронна пошта: vsamara_school@ukr.net

Рік заснування

Школу засновано у 1928 році. Приміщення в якому знаходиться зараз збудоване у 1968 році

Директор ЗНЗ

З 2009 року директором закладу працює Хрипченко Сергый Миколайович , яка має вищу освіту за спеціальністю вчитель фізики та математики, спеціаліст першої категорії, педагогічне звання «старший учитель» педагогічний стаж  39 років.

Контингент учнів

Всього учнів – 95, з них: 1-4 класи — 36 учнів, 5-9 класи — 42 учні, 10-11 класи — 17 учнів. Випускників 9 класу — 9 учнів, 11 класу – 7 учнів.

Прогнозована кількість учнів 1 класу в 2021/2022 н.р.  7 чол.

Мова навчання

Профільне навчання

Учні 10-го навчаються за профілем української філології

Учні 11-го навчаються за за профілем української філології

Педагогічний колектив

Працює  21 педагог, з них: 17 осіб мають вищу освіту;

За кваліфікаційною категорією: 1 – «вища категорія», 12 – «І категорія», 1- «ІІ категорія»7 - «спеціаліст»                                        Мають педагогічне звання: 4 – «старший вчитель»

Забезпечення харчуванням

У ЗНЗ організоване гаряче харчування для учнів школи.                               Всього харчується учнів: 9  харчуються безкоштовно, 71 учень харчується  за батьківські кошти.

Творчий потенціал

Педколектив працездатний, успішно працює над реалізацією проблеми  «Створення  умов для формування творчої активності учнів та педагогічних працівників шляхом використання інноваційних та традиційних технологій ».

Підвіз учнів

Підвіз учнів і вчителів здійснюється за рахунок бюджетних коштів автотранспортом відділу освіти, культури,молоді та спорту. До школи  підвозяться 54 учні і 3 вчителів : 15 учнів (с. Башилівка 6км), 8 учнів і 1 вчитель (с. Червоне 9 км), 2 учнів (с.Софіївка 8 км),  6 учнів і 1 вчитель (с.Лугове – 7 км), 10 учнів і 1 вчитель (с.Павлівка 8 км),2 учні( с. Варварівка 9 км),  6  учнів (с. Веселе 3км), Всього: 54 учні, 3 вчителя

Матеріально-технічне забезпечення

До послуг учнів 14 навчальних кабінетів, спортивна зала, спортивний майданчик, майстерня, їдальня, бібліотека, актова зала. За рахунок обласного бюджету встановлено один комп' ютерний клас (4+1 ПК).Бібліотечний фонд нараховує 9935  примірників художньої та навчальної літератури.

Досягнення учнів

Учні школи брали участь:   1 учениця 11 класу склала на високому рівні ЗНО з української мови та літератури                                                                                                         Районний етап Всеукраїнської природоохоронної акції «Горлиця звичайна – птах року 2020» в номінаціях: «Краща науково-дослідницька робота Переможці районного етапу учні 9 класу КЗ «Верхньосамарский ліцей»                                                                                      Районний етап Всеукраїнської експедиції «Моя Батьківщина –Україна»     (виставка-конкурс учнівських робіт пошуково-краєзнавчого напрямку)
Обласний  етап Всеукраїнської експедиції «Моя Батьківщина –Україна»     (виставка-конкурс учнівських робіт пошуково-краєзнавчого напрямку)
Переможець районного етапу –учениця 9 класу – Бузюн Валентина учениця 10 класу – Лин Юлія, учениця 10 класу Самодай Руслана Лауреати обласного етапу                                                                                                              Районний етап Всеукраїнського заочного конкурсу робіт юних фотоаматорів «Моя Україно!» Переможець  районного етапу – учень 2 класу – Кучерявий Олександр                                                                                Районна акція «Молодь за здоровий спосіб життя» - Переможець  районного етапу номінація «Реферат» – учениця 8 класу – Фартух Карина Районний етап Всеукраїнська  філософська історико-краєзнавча конференція учнівської молоді «Пізнай себе, свій рід, свій нарід.» переможець Жук Софія учениця 8 класу Обласний етап Всеукраїнська  філософська історико-краєзнавча конференція учнівської молоді «Пізнай себе, свій рід, свій нарід.»  - учасник                                                                           Районний етап Всеукраїнського конкурсу «Парки – легені міст і сіл» - переможці учні 10 класу                                                                                       Районний фестиваль-конкурс лідерів учнівського самоврядування Близнюківського району «Лідер року - 2020».  Команда «Веселочка» – учнівське самоврядування КЗ «Верхньосамарський ліцей» ІІ місце   - лідер учнівського самоврядування  - Жук Софія Команда                                                       КЗ «Верхньосамарський ліцей» ІІ місце у VІ розіграші Кубка памяті Петра Григоровича  Романченка з волейболу                                              Районний конкурс «Охорона праці – очима дітей» Номінація «Малюнок»