Комунальний заклад "Верхньосамарський ліцей Близнюківської селищної ради Лозівського району Харківської області"

Рік заснування

Школу засновано у 1928 році. Приміщення в якому знаходиться зараз, збудоване у 1968 році

Веб сайт ліцею

Директор ЗНЗ

З 2009 року директором закладу працює Хрипченко Сергій Миколайович , який має вищу освіту за спеціальністю вчитель фізики та математики, спеціаліст першої категорії, педагогічне звання «старший учитель» педагогічний стаж  41 рік.

Контингент учнів

Всього учнів – 95, з них: 1-4 класи — 28 учнів, 5-9 класи — 39 учнів, 10-11 класи — 28 учнів. Випускників 9 класу — 5 учнів, 11 класу – 12 учнів.

Прогнозована кількість учнів 1 класу в 2024/2025 н.р.  5 чол.

Мова навчання

Профільне навчання

Учні 10 -11класів навчаються за профілем української філології.

Педагогічний колектив

Працює  18 педагогів, з них: 16 осіб мають вищу освіту. За кваліфікаційною категорією:1 – «спеціаліст вищої категорії», 10 – « спеціаліст першої категорії», 2- « спеціаліст другої категорії» 5 - «спеціаліст». Мають педагогічне звання: 3 – «старший вчитель»

Забезпечення харчуванням

У ліцеї  2023/2024 н.р.  не організовано  гаряче харчування для учнів ліцею

Творчий потенціал

Педколектив працездатний, успішно працює над реалізацією проблеми  «Створення  умов для формування творчої активності учнів та педагогічних працівників шляхом використання інноваційних та традиційних технологій ».

Підвіз учнів

Підвіз учнів і вчителів ліцею у 2023/2024  н.р.  не здійснюється

Матеріально-технічне забезпечення

До послуг учнів 14 навчальних кабінетів, спортивна зала, спортивний майданчик, майстерня, їдальня, бібліотека, актова зала. За рахунок обласного бюджету встановлено один комп' ютерний клас (4+1 ПК).Бібліотечний фонд нараховує 9935  примірників художньої та навчальної літератури.

Досягнення учнів

У 2022/2023 навчальному році учні школи брали активну участь у різноманітних  предметних конкурсах, турнірах, дослідницьких роботах, де посіли такі призові місця: 2022р. - учениця 9 класу Фартух Т. перемогла у ІІ етапі Міжнародного конкурсу з української мови ім. Петра Яцика ХІІІ  Міжнародного конкурсу учнівської та студентської молоді ім. Т.Г. Шевченка