людям з порушенням зору
Відділ освіти, культури, молоді та спорту Близнюківської селищної ради

Комунальний заклад "Новонадеждинський ліцей Близнюківської селищної ради Лозівського району Харківської області"

вул. Шкільна, 24, с. Новонадеждине, Близнюківський район, Харківська область, 64814

Телефон: (05754) 77-2-40

Профіль навчання - універсальний

Директор ліцею – АНТОНЕНКО ЛЮБОВ ВІКТОРІВНА

Веб-сайт: http://novonadezhdyne-zosh.edu.kh.ua/

Електронна пошта: nnadejdynska@ukr.net

Рік заснування

Школу засновано у 1930 році

Директор ЗНЗ

З 2006 року директором закладу працює Антоненко Любов Вікторівна, яка має повну  вищу освіту за спеціальністю вчитель російської мови та літератури, спеціаліст першої категорії, педагогічний стаж  34 роки

Контингент учнів

Всього учнів – 83, з них: 1 – 4 класи – 37; 5 – 9 класи – 38;

11 клас – 8.

Випускників 9-х класів – 5, 11-х класів – 8.

Мова навчання

Профільне навчання

11 клас – профіль українська філологія

Педагогічний колектив

Працює 17 вчителів і 4 асистенти вчителя, з них мають основну роботу 21:

16 – мають повну вищу освіту, 2 — неповну вищу, 4 – базову вищу

За кваліфікаційною категорією: 0 – «вищої категорії»,

13 – «І категорії»,  2 – «ІІ категорії», 6 – «спеціаліст»

Забезпечення харчуванням

У ЗНЗ організоване гаряче харчування для учнів школи. 22 учні пільгового контингенту харчуються безкоштовно, решта 53 учень харчується за батьківські кошти.

Підвіз учнів

Підвіз учнів і вчителів здійснюється за рахунок бюджетних коштів автотранспортом відділу освіти, молоді та спорту. До школи  підвозяться 49 учнів та 7 вчителів із 6 населених пунктів (с. Надеждине, Настасівка, Якимівка, Богданівка, Новотроїцьке, смт.Близнюки).

Матеріально-технічне забезпечення

У закладі налічується 2 комп’ютерні класи, 10 навчальних кабінетів, спортивна зала, 4 спортивні майданчики, майстерня, їдальня, бібліотека.

Бібліотечний фонд нараховує 5517 примірників художньої та навчальної літератури.