Відділ освіти, молоді та спорту Близнюківської РДА
Харківської області

Новонадеждинська ЗОШ І-ІІІ ступенів Близнюківської районної ради Харківської області

вул. Шкільна, 24, с. Новонадеждине, Близнюківський район, Харківська область, 64814

Телефон: (05754) 77-2-40

Профіль навчання - універсальний

Директор школи – АНТОНЕНКО ЛЮБОВ ВІКТОРІВНА

Веб-сайт: http://novonadezhdyne-zosh.edu.kh.ua/

Електронна пошта: nnadejdynska@ukr.net

Рік заснування

Школу засновано у 1930 році

Директор ЗНЗ

З 2006 року директором закладу працює Антоненко Любов Вікторівна, яка має повну  вищу освіту за спеціальністю вчитель російської мови та літератури, спеціаліст першої категорії, педагогічний стаж  31 рік

Контингент учнів

Всього учнів – 85, з них: 1-4 класи — 37 учнів, 5 – 9 класи – 36  учнів, 10-11 класи — 12 учнів. Випускників 9 класу — 8 учнів, 11 класу – 5 учнів.

Прогнозована кількість учнів 1 класу у 2018/2019 н.р. 10 чол.

Мова навчання

Профільне навчання

Учні 10 – 11 класів обрали профіль універсальний

Педагогічний колектив

Працює  18 педагогів, з них:

16 осіб мають вищу освіту, 0 — середню спеціальну, 0 - середню.

За кваліфікаційною категорією: 0 - вчителі «вищої категорії»,

11 – «І категорії»,  4 – «ІІ категорії», 3  – «спеціаліст».

Забезпечення харчуванням

У ЗНЗ організоване гаряче харчування для учнів і вчителів школи. 44 учні (53% від загальної кількості учнів) харчуються безкоштовно (37 учнів (100%) 1-4 класів, 7 учнів пільгового контингенту (діти-сироти)). Решта учнів (39 учнів) харчується за батьківські кошти та субвенції сільських рад. Вартість харчування для учнів шкільного підрозділу — 12 грн.

Творчий потенціал

Педколектив працездатний, успішно працює над реалізацією проблеми: «Удосконалення професійної компетентності педагогічних працівників школи в умовах упровадження Концепції нової української школи».

Підвіз учнів

Підвіз учнів і вчителів здійснюється за рахунок бюджетних коштів автотранспортом відділу освіти, молоді та спорту. До школи  підвозяться 54 учнів, 5 вчителів з 6 населених пунктів (Надеждине, Настасівка, Якимівка, Богданівка, Новотроїцьке, смт.Близнюки).

Матеріально-технічне забезпечення

До послуг учнів 10 навчальних кабінетів, спортивна зала, спортивний майданчик, майстерня, їдальня, бібліотека.

За рахунок обласного бюджету встановлено один комп' ютерний клас (10 ПК).

Бібліотечний фонд нараховує 5012 примірників художньої та навчальної літератури.

Досягнення учнів

11 учнів школи брали участь у районних предметних олімпіадах з 9 навчальних предметів та посіли 9 призових місць (І – 1, ІІІ – 8). Два учні школи – Андрієнко Василь (11 клас) та Татаренко Інна (10 клас) брали участь у ІІІ (обласному) етапі олімпіад з біології, правознавства та німецької мови. Найкращі результати показала Татаренко Інна (ІІІ місце з німецької мови).  Вона була відзначена Дипломом ІІІ ступеня Департаменту науки і освіти Харківської ОДА.

Інтелектуальні конкурси й турніри стали невід’ємною частиною роботи з обдарованими дітьми в школі. Результатом її є залучення учнів до  конкурсу знавців української мови ім. П.Яцика, Міжнародного мовно- літературного конкурсу імені Т.Шевченка, конкурсу учнівської творчості, Міжнародного математичного конкурсу «Кенгуру», історичного конкурсу «Лелека», природничого конкурсу «Колосок весняний».

Андрієнко Василь, учень 11 класу, та Цяпка Ірина Володимирівна, вчитель географії, протягом навчального року отримували стипендію Близнюківської районної ради.

Випускник школи Андрієнко Василь за високі досягнення у навчанні нагороджений Золотою медаллю.