Новонадеждинська ЗОШ І-ІІІ ступенів Близнюківської районної ради Харківської області

вул. Шкільна, 24, с. Новонадеждине, Близнюківський район, Харківська область, 64814

Телефон: (05754) 77-2-40

Профіль навчання - універсальний

Директор школи – АНТОНЕНКО ЛЮБОВ ВІКТОРІВНА

Веб-сайт: http://novonadezhdyne-zosh.edu.kh.ua/

Електронна пошта: nnadejdynska@ukr.net

Рік заснування

Школу засновано у 1930 році

Директор ЗНЗ

З 2006 року директором закладу працює Антоненко Любов Вікторівна, яка має повну  вищу освіту за спеціальністю вчитель російської мови та літератури, спеціаліст першої категорії, педагогічний стаж  32 роки

Контингент учнів

Всього учнів – 88, з них: 1 – 4 класи – 42; 5 – 9 класи – 33; 10 – 11 класи – 13.

Випускників 9-х класів – 10, 11-х класів – 8.

Прогнозована кількість учнів 1 класу у 2019/2020 н. р. – 7 чол.

Мова навчання

Профільне навчання

10 клас – профіль українська філологія, 11 клас – універсальний профіль

Педагогічний колектив

Працює 20 педагогів, з них мають основну роботу 20:

19 – мають вищу освіту, 1 — середню спеціальну

За кваліфікаційною категорією: 0 – «вищої категорії»,

11 – «І категорії»,  4 – «ІІ категорії», 5 – «спеціаліст».

Забезпечення харчуванням

У ЗНЗ організоване гаряче харчування для учнів і вчителів школи. 52 учні (61% від загальної кількості учнів) харчуються безкоштовно (38 учнів (91%) 1-4 класів, 14 учнів пільгового контингенту (діти-сироти)). Решта учнів (33 учнів) харчується за батьківські кошти та субвенції сільських рад. Вартість харчування для учнів шкільного підрозділу — 15 грн.

Творчий потенціал

Педагогічний колектив працює над реалізацією проблеми: «Удосконалення професійної компетентності педагогічних працівників школи в умовах упровадження Концепції нової української школи».

Підвіз учнів

Підвіз учнів і вчителів здійснюється за рахунок бюджетних коштів автотранспортом відділу освіти, молоді та спорту. До школи  підвозяться 55 учнів, 6 вчителів із 6 населених пунктів (с. Надеждине, Настасівка, Якимівка, Богданівка, Новотроїцьке, смт.Близнюки).

Матеріально-технічне забезпечення

У закладі налічується 2 комп’ютерні класи, 10 навчальних кабінетів, спортивна зала, 4 спортивні майданчики, майстерня, їдальня, бібліотека.

Бібліотечний фонд нараховує 5189 примірників художньої та навчальної літератури.

Досягнення учнів

10 учнів школи брали участь у районних предметних олімпіадах із 13 навчальних предметів та посіли 1 призове місце (І). Учениця 11 класу Татаренко Інна брала участь у ІІІ (обласному) етапі олімпіади з німецької мови.

Інтелектуальні конкурси й турніри стали невід’ємною частиною роботи з обдарованими дітьми в школі. Результатом її є залучення учнів до  конкурсу знавців української мови ім. П.Яцика, Міжнародного мовно – літературного конкурсу імені Т.Шевченка, конкурсу учнівської творчості, природничого конкурсу «Колосок осінній».

Татаренко Інна, учениця 11 класу, протягом навчального року отримувала стипендію Близнюківської районної ради. Школу закінчила із Золотою медаллю.

Учні 8 – 11 класів брали участь у  районних змаганнях з шахів та шашок «Біла тура» (учні 8 класу Шесталюк Валентина – ІІ місце з шахів, Бабич Володимир – ІІІ), футболу, волейболу, гандболу. Старшокласники посіли ІІІ командне місце у військово – патріотичній грі «Джура» («Сокіл»).