Комунальний заклад "Новонадеждинський ліцей Близнюківської селищної ради Лозівського району Харківської області"

Адреса: вул. Шкільна, 24А, с.Новонадеждине, Лозівський район, Харківська область, 64814

телефон: (05754) 77-2-40

Профіль навчання – українська філологія

В.о. директора – Протоковило Аліна Миколаївна

Веб-сайт:  https://osv.org.ua

Електронна пошта: nnadejdynska@ukr.net

Рік заснування

Заклад засновано у 1930 році

Директор ЗНЗ

З 01.09.2022 року директором закладу працює Протоковило Аліна Миколаївна, яка має повну  вищу освіту за спеціальністю вчитель початкових класів, спеціаліст першої категорії, педагогічний стаж  25 років.

Контингент учнів

Всього учнів – 94, з них: 1 – 4  класи — 31 учень, 5 – 9 класи – 53  учнів, 10 клас — 10 учнів. Випускників 9 класу — 10 учнів, 11 класу – 5учнів.

Прогнозована кількість учнів 1 класу у 2024/2025 н.р. 5 чол.

Мова навчання

Профільне навчання

Учні 10 класу  – профіль українська філологія

Педагогічний колектив

Працює  20 педагогів (із них 3 асистента вчителя):

17 осіб мають повну вищу освіту, 3 –неповну вищу освіту. За кваліфікаційною категорією: 0 – вчителі «вищої категорії»,

17 – «першої категорії»,   3  – 11 тарифний розряд.

Забезпечення харчуванням

Відповідно до Постанови КМУ від 24 червня 2022 року №711 «Про початок навчального року під час дії правового режиму воєнного стану в Україні», з урахуванням ситуації, яка склалася у державі, з метою запобіганням ймовірним психологічним та безпековим ризикам організація гарячого харчування в КЗ «Новонадеждинський ліцей» у 2022/2023 н. р. не відбувалася.

Підвіз учнів

Відповідно до Постанови КМУ від 24 червня 2022 року №711 «Про початок навчального року під час дії правового режиму воєнного стану в Україні», з урахуванням ситуації, яка склалася у державі, з метою запобіганням ймовірним психологічним та безпековим ризикам організація підвозу учнів до КЗ «Новонадеждинський ліцей» у 2022/2023 н. р. не відбувалася..

Матеріально-технічне забезпечення

До послуг учнів 10 навчальних кабінетів, комп’ютерний клас на 10 ПК, спортивна зала, 4 спортивні майданчики, майстерня, їдальня, бібліотека.

Бібліотечний фонд нараховує  2919 примірників художньої та навчальної літератури.