A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти, культури, молоді та спорту Близнюківської селищної ради

НОВИНИ ОСВІТИ

ЧЕРВЕНЬ — МІСЯЦЬ ОБІЗНАНОСТІ ПРО ПОСТТРАВМАТИЧНИЙ СТРЕСОВИЙ РОЗЛАД (ПТСР)

Посттравматичний стресовий розлад – це розлад психічного здоров’я, що виникає як реакція психіки на пережитий травматичний досвід. Це може бути насильство, війна, катування, геноцид чи будь-яка інша подія, що несе загрозу життю чи здоров’ю людини або її близьким. Не в усіх людей, що мають травматичний досвід виникне ПТСР, але декому достатньо однієї травматичної ситуації. Зовні люди з ПСТР можуть нічим не видавати свого стану, але невидимі душевні рани суттєво впливають на якість їх життя, а часто і на життя близьких їм людей.

13:16 14.06.2024

15 червня відбувся конкурс на заміщення посади директора КЗ «Верхньосамарський ліцей Близнюківської селищної ради Лозівського району Харківської області».

15 червня відбувся конкурс на заміщення посади директора КЗ «Верхньосамарський ліцей Близнюківської селищної ради Лозівського району Харківської області».

14:58 18.06.2021

18 травня КЗ «Олексіївський ліцей» разом з усім світом відзначає Міжнародний день музеїв.

18 травня КЗ «Олексіївський ліцей» разом з усім світом відзначає Міжнародний день музеїв. Це також гарна нагода натхненно провести час та визнати цінність музеїв в житті громади. Музеї — це ті місця, де можна зустрітися з минулим. Через музеї суспільство висловлює своє ставлення до історико-культурної спадщини збираючи і зберігаючи пам’ятки матеріальної і духовної культури свого народу. Саме тут ми знайомимося із важливими історичними подіями і постатями, дізнаємося більше про свій край, свій народ, гортаємо важливі сторінки історії.Сьогодні до історико-країзнавчого музею села Олексіївки , що знаходиться при навчальному закладі не вперше прийшли 1-4 класи, дітки вже вміють поводитися в публічних місцях, можуть самостійно роздивитися експонати та зясувати їх значення.У нашому музеї завжди багато відвідувачів. Цьому завдячуємо вчителю історії , керівнику історико- краєзнавчого музею Байдосовій Галині Валентинівні. Вона зробила великий внесок у розвиток музею села.

09:44 19.05.2021

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень