A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти, культури, молоді та спорту Близнюківської селищної ради

НОВИНИ ОСВІТИ

15 червня відбувся конкурс на заміщення посади директора КЗ «Верхньосамарський ліцей Близнюківської селищної ради Лозівського району Харківської області».

15 червня відбувся конкурс на заміщення посади директора КЗ «Верхньосамарський ліцей Близнюківської селищної ради Лозівського району Харківської області».

14:58 18.06.2021

18 травня КЗ «Олексіївський ліцей» разом з усім світом відзначає Міжнародний день музеїв.

18 травня КЗ «Олексіївський ліцей» разом з усім світом відзначає Міжнародний день музеїв. Це також гарна нагода натхненно провести час та визнати цінність музеїв в житті громади. Музеї — це ті місця, де можна зустрітися з минулим. Через музеї суспільство висловлює своє ставлення до історико-культурної спадщини збираючи і зберігаючи пам’ятки матеріальної і духовної культури свого народу. Саме тут ми знайомимося із важливими історичними подіями і постатями, дізнаємося більше про свій край, свій народ, гортаємо важливі сторінки історії.Сьогодні до історико-країзнавчого музею села Олексіївки , що знаходиться при навчальному закладі не вперше прийшли 1-4 класи, дітки вже вміють поводитися в публічних місцях, можуть самостійно роздивитися експонати та зясувати їх значення.У нашому музеї завжди багато відвідувачів. Цьому завдячуємо вчителю історії , керівнику історико- краєзнавчого музею Байдосовій Галині Валентинівні. Вона зробила великий внесок у розвиток музею села.

09:44 19.05.2021

Заходи до Дня вшанування жертв політичних репресій в КЗ "Олексіївський ліцей"

До Дня вшанування жертв політичних репресій 17 травня в КЗ "Олексіївський ліцей" вчитель історії Байдосова Г.В. ознайомила здобувачів освіти 11 класу з подіями зо-х років на території с.Олексіївка.В музеї ліцею зберігається копія особової справи Маник Ф.А., жителя с.Олексіївка Близнюківського району Харківської області, якого було репресовано у вересні 1937 року. Вчитель продемонструвала 11 класу ксерокопії справи репресованого односельчанина та пояснила зміст кожного документа.

10:32 17.05.2021

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень