A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти, культури, молоді та спорту Близнюківської селищної ради

Новини відділу освіти, культури, молоді та спорту Близнюківської селищної ради

Школо, прощавай!

 31 травня в усіх ліцеях Близнюківської громади пройдуть онлайн-заходи з нагоди завершення освітнього процесу. З 1 червня у школярів розпочнуться шкільні канікули. Вручення документів про освіту заплановане на  7 та 8 червня. Через складну безпекову ситуацію в області, всі заходи пройдуть в дистанційному форматі. Додаткову інформацію про івенти можна знайти на сайтах закладів.

16:50 30.05.2024

Чому "молодшають"серцево-судинні захворювання?

  Серцево-судинні захворювання (ССЗ) залишаються основною причиною смерті населення. Останніми роками цей показник знижується несуттєво, незважаючи на зусилля наукової спільноти та закладів системи громадського здоров’я.

13:16 02.05.2024

Тиждень безпеки руху стартує

З 13 по 19 травня в Україні стартує Всеукраїнський тиждень безпеки дорожнього руху. План заходів включає різні івенти та доступний для всіх бажаючих.

13:26 01.05.2024

Чорнобиль-вічний біль

 26 квітня в закладах освіти Близнюківської громади пройшли заходи, присвячені черговим роковинам з Дня чорнобильської трагедії.Цей біль ще не стих в серцях українців, тому молодше покоління теж переживає цю трагедію, дивлячись фільми, слухаючи розповіді вчителів. Більше інформації можна переглянути на сайтах закладів (вкладка "Мережа закладів").

13:45 26.04.2024

Цивільний захист в закладах освіти Близнюківської громади

  Традиційно, у квітні,  в освітніх закладах Близнюківської громади проходять заходи, пов'язані з цивільним захистом, безпекою життєдіяльності, охороною праці. Навички, що учні отримують під час таких навчань, сьогодні актуальні, бо практично можуть врятувати життя кожного з нас. Ліцеї нашої громади поділились своїми досягненнями:

13:14 25.04.2024

Товариські зустрічі з волейболу

  Важливою формою підготовки до участі в чемпіонаті України та інших важливих турнірів, є товариські зустрічі. Під час таких змагань відбувається популяризація олімпійського виду спорту - волейболу, формуються дружні стосунки між молоддю різного віку, відпрацьовуються технічні елементи у волейболі. Тому  в КЗПО «ДЮСШ» БСРЛРХО постійно проводяться товариські зустрічі  з різними командами  Харківщини та сусідніх областей.   20 квітня в ФОК «Ангар»  м. Первомайський Харківської області відбулись товариські зустрічі з волейболу серед дівчат. Участь брали команди ДЮСШ м. Первомайський,  смт. Орілька і Близнюків. Близнюківську ДЮСШ представляли 4 команди. Діти отримали  досвід, впевненість в собі та нові навички,  які допоможуть їм в подальшому  спортивному житті.

08:44 24.04.2024

Проект «Spirit of Soccer» працює!

  Проект «Spirit of Soccer» в дії! Діти добре розуміють правила поведінки в небезпечних ситуаціях та небезпеку, пов`язану з вибухонебезпечними предметами.

08:23 22.04.2024

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень