Подяка від КВНЗ "ХАНО" Московченку Дмитру Васильовичу
КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти» висловлює подяку Московченку Дмитру Васильовичу, директору Самійлівського ліцею Близнюківської СГ за якісне виконання обов’язків тренера-педагога НУШ на курсах підвищення кваліфікації вчителів-предметників за освітньою субвенцією (Постанова КМУ від 19.09.2023 № 1023) та майстерність, педагогічний талант, творчий підхід, професіоналізм й андрагогічну компетентність.16:10 01.07.2024