Відділ освіти, молоді та спорту Близнюківської РДА
Харківської області

Коли цвітуть вишні й сакура

2017 рік за ініціативою Президента України оголошено роком Японії в Україні. Не викликає сумніву, що це ще один крок на шляху до співдружності двох країн, зближення українського та японського народів, що може посприяти розвитку діалогу культур,   таких своєрідних і цікавих.

«Коли цвітуть вишні й сакура» – під такою назвою, 3 листопада, у 7 – А класі Близнюківської ЗОШ відбулося свято, присвячене року    Японії в Україні, який підготували вихованці шкільного гуртка «Лінгвісти».  Діти розповіли про символи, звичаї та традиції  українців,      познайомилися з історією, культурою, кухнею, звичаями і традиціями країни Вранішнього сонця.

Завершилося свято чайною церемонією зі смачним українським короваєм.

Діти прийшли до висновку, що багато чому люди з різних культур  могли б повчитися одне в одного – потрібно тільки мати бажання зрозуміти одне одного.