Відділ освіти, молоді та спорту Близнюківської Районної Державної Адміністрації

Новини відділу освіти, молоді та спорту Близнюківської РДА

Акція "Ангели пам'яті" в Уплатнівській ЗОШ І-ІІІ ступенів

Дата створення: 19:43 19.02.2019

     19 лютого 2019 року в Уплатнівській ЗОШ І-ІІІ ступенів пройшла акція, у якій прийняли участь учні школи та вчителі. Учні 9 класу власноруч виготовили паперових янголів, як згадку про тих, хто віддав життя за мирну Україну, по закінченню заходу, всі присутні писали на ангелочках різноманітні побажання та прикріплювали їх на стенді.

Урок Мужності «Афганістан болить в моїй душі»

Дата створення: 19:19 19.02.2019

15 лютого 2019 року в 4 класі Садовської ЗОШ І-ІІІ ступенів відбувся урок Мужності «Афганістан болить в моїй душі». Діти читали вірші, слухали пісні. Гостями уроку були учні 2 класу.

Тиждень природничо-математичного циклу в Олексіївській ЗОШ

Дата створення: 14:48 19.02.2019

     З 18 лютого в Олексіївській ЗОШ І-ІІІ ступенів розпочався тиждень  природничо-математичного циклу, керівник Катюха Т.О. Члени ШМО спланували роботу так, щоб до  запланованих заходів були залучені усі діти школи від 1 до 10 класів.

Українознавча гра для 4 класу Олексіївської ЗОШ

Дата створення: 14:43 19.02.2019

     «Без усякої іншої науки ще можна обійтися, без знання рідної мови обійтися не можна». Олександр Олесь

Зустріч з воїном-інтернаціоналістом «Обпалені війною. Афганістан» Верхньосамарська ЗОШ І-ІІІ ступенів

Дата створення: 16:30 18.02.2019

     Саме пам’ять ті страшні події афганської війни зібрала всіх у актовому залі нашої школи на зустріч із воїном-інтернаціоналістом, нашим земляком, Ботузовим Віктором Вікторовичем. Зі щемом і сумом лунали в тиші залу слова про ту далеку війну з вуст учнів. Присутні переглянули цікаву відеопрезентацію «Ті спогади, то вічний серця біль». На екрані кадри бойових операцій змінювалися портретами молодих хлопців у військовій формі. Всі присутні на заході висловили глибоку шану воїнам-інтернаціоналістам, повагу до їх мужності. Побажали щоб життя їх було наповнене щастям, здоров’ям і впевненістю в завтрашньому дні.

Уплатнівській школі 90 років!

Дата створення: 20:48 16.02.2019

      От і школа моя, молода і красива, зустрічає гостей, що до неї сьогодні летять. Як в шкільному журналі, перегорнеш тихенько сторінку і повернешся знову на декілька років назад. В першу суботу лютого повернулися в дитинство, поринули в прекрасні спогади випускники Уплатнівської школи.      Перед зустріччю з колишніми однокласниками і учителями кожен перегорнув сторінки шкільного фотоальбому, побачив знайомі обличчя, полинув спогадами у дитинство і юність. Подвійне свято об’єднало учнів, учителів, випускників різних поколінь. Не зупинили їх ні крижані дороги, ні морози, бо рідній  школі виповнилося 90 років! Привітно зустріла вона своїх вихованців, яким дала путівку в життя.

Відлуння афганських гір

Дата створення: 20:42 16.02.2019

     Афганська війна. Довга за часом, жорстока за характером, а ще більше – несправедлива. Вона ніколи не згасне, вона ятрить душу і мозок.

У Близнюківському ЗДО (я-с) №2 «Сонечко» пройшла розвага, присвячена святу Стрітення

Дата створення: 16:07 16.02.2019

     15 лютого 2019 року у Близнюківському ЗДО (я-с) №2 «Сонечко» пройшла розвага, присвячена святу Стрітення. В гості до дітей приходили Зима і Весна, які змагалися між собою за право володарювання. Зима давала дітям різні завдання: заспівати весняну пісеньку,відгадати загадки, завести хоровод, розповісти вірші про весну,затанцювати танок, пограти у весняні народні ігри. Діти всі завдання виконали і Зимі довелось з дітьми попрощатися.

Вечір зустрічі випускників Добровільської ЗОШ

Дата створення: 16:04 16.02.2019

     15 лютого 2019 року Добровільська ЗОШ І-ІІІ ступенів за доброю традицією гостинно запросила своїх випускників на вечір зустрічі. На святі  були присутні почесні гості: очільник Близнюківської РДА Калашник А.Ф., який постійно опікується проблемами рідної школи,  генеральний директор СТОВ «Лан» Іщенко С.М., сільський голова Калашник Ю.М.

Афганістан – біль в душі моїй

Дата створення: 15:58 16.02.2019

     15 лютого 2019 року в Бурбулатівській філії пройшла патріотична година «Афганістан – біль в душі моїй», присвячена 30-ій річниці виведення радянських військ з території Афганістану. На заході був присутній воїн-інтернаціоналіст, житель нашого села, Холод Р.В. Виховну годину підготували вчитель історії Білик Т.М. та завідуюча сільською бібліотекою-філією Завгородня І.М. Вони ознайомили дітей з однією із трагічних сторінок історії, донесли до юних сердець, що будь-яка війна – це безумство, катастрофа для людства. Учитель української мови Петрова Н.П. написала і прочитала свій вірш, присвячений воїнам-афганцям.