Відділ освіти, молоді та спорту Близнюківської Районної Державної Адміністрації

Новини відділу освіти, молоді та спорту Близнюківської РДА

У САМІЙЛІВСЬКОМУ ЛІЦЕЇ ПРОДОВЖУЮТЬСЯ ЗАХОДИ В РАМКАХ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ АКЦІЇ «16 ДНІВ ПРОТИ НАСИЛЬСТВА»

Дата створення: 15:18 07.12.2018

     У Самійлівському ліцеїв рамках акції«16 днів проти насильства» проведено ряд заходів, спрямованих на донесення до учнів інформації щодо проблем різних форм насильства, а саме: проблем домашнього насильства, торгівлі людьми, жорстокого поводження з дітьми,забезпечення гендерної рівності в суспільстві,  правової освіти населення тощо. Перейнявшись цією темою, лідери учнівського самоврядування Гряник Георгій та Чопенко Вікторія взяли ініціативу в свої руки, підготували матеріали та провели тренінг «Життя без насильства» для учнів 9-го класу. Тренінг пройшов під егідою синьої стрічки, яка символізує синці на тілі дітей, що зазнають фізичного насилля. Учні 9-го класу після тренінгу роздали всім учасникам навчального процесу сині стрічки - символ боротьби проти насилля.

Тиждень права у Верхньосамарській ЗОШ І-ІІІ ступенів

Дата створення: 13:05 07.12.2018

     Ми живемо в Україні, ми є громадянами України, маємо право знати закони та обов'язки і їх виконувати. Реалізовувати свої права не порушуючи при цьому прав та інтересів інших - це своєрідне мистецтво. Досягати такого балансу можливо не тільки завдяки правовій свідомості, а перш за все тоді, коли в своїх діях керуєшся совістю, порядністю, людяністю, добрими намірами, чесністю,повагою до оточуючих.

День Збройних Сил України в Олексіївській ЗОШ І-ІІІ ступенів

Дата створення: 12:48 07.12.2018

     6 грудня 2018 року у календарі позначено як День Збройних Сил України. І в Олексіївській ЗОШ І-ІІІ ступенів вже стало традицією вітати у цей день усіх чоловіків, хлопців. Цим жінки, дівчата хочуть зайвий раз підкреслити у чоловіках такі риси, як мужність, сміливість, щиросердя, шляхетність. Тому дівчатка нашої школи починаючи з 4 по 9 класи провели вітальну загальношкільну лінійку, а також тематичні години спілкування.

У 5 класі Добровільської ЗОШ І-ІІІ ст.відбулося свято до Дня Збройних Сил України

Дата створення: 18:03 06.12.2018

     У 5 класі Добровільської ЗОШ І-ІІІ ст. класний керівник провела свято до Дня Збройних Сил України. На свято завітали татусі, дідусі. Лунали пісні, читали вірші та були веселі танці. В кінці свята діти привітали своїх рідних вітальними листівки, які виготовили власноруч.

У Криштопівському ліцеї сьогодні вітали з Днем Збройних Сил України

Дата створення: 18:01 06.12.2018

     У Криштопівському ліцеї сьогодні вітали усіх чоловіків, юнаків, майбутніх захисників нашої держави з Днем Збройних Сил України. З метою посилення військово-патріотичного виховання учнівської молоді у ліцеї провели виховні години, уроки мужності та спортивні змагання.

День Збройних сил в Україні у Верхньосамарській ЗОШ І-ІІІ ступенів

Дата створення: 13:32 06.12.2018

     6 грудня 2018 року у календарі позначено як День Збройних сил України. І вже стало доброю традицією вітати у цей день усіх чоловіків, хлопців. Напевне, цим жінки, дівчата хочуть зайвий раз підкреслити у чоловіках такі риси, як мужність, сміливість, щиросердя, шляхетність.

В Уплатнівській ЗОШ І-ІІІ ступенів проходить Всеукраїнський тиждень права та продовжуються заходи Всесвітньої акції «16 днів проти насильства»

Дата створення: 21:12 05.12.2018

     З 3 по 9 грудня в Уплатнівській ЗОШ І-ІІІ ступенів проходить Всеукраїнський тиждень права та продовжуються заходи Всесвітньої акції «16 днів проти насильства». Організатори намагаються охопити участю щонайбільше школярів, щоби привернути увагу дітей до важливості правомірної поведінки у суспільстві, необхідності знання своїх прав та виконання всіляких обов’язків. 3 грудня учні 1- 11 класів стали учасниками загальношкільної акції «Ця долоня більше не вдарить дівчинку». Залишаючи відбиток своєї долоні на плакаті, діти, насамперед хлопчики, давали обіцянку більше не застосовувати сили у вирішенні конфліктів з дівчатами, не ображати і принижувати, а захищати представниць прекрасної статі.

У 4 класі Садовської ЗОШ проведено конкурс віршів «Співай, моя мово!»

Дата створення: 18:48 04.12.2018

У 4 класі Садовської ЗОШ проведено конкурс віршів «Співай, моя мово!» Жюрі визначили такі місця:

У 2 класі Садовської ЗОШ проведено свято «Осінній вернісаж»

Дата створення: 18:46 04.12.2018

     У 2 класі Садовської ЗОШ проведено свято «Осінній вернісаж». На свято завітали Осінь та пан Гарбуз із своєю родиною. Лунали пісні, читали вірші та були веселі танці. Осінь частувала всіх гостей караваєм.

В КЗ «Криштопівський ліцей» триває Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства»

Дата створення: 14:29 04.12.2018

     В КЗ «Криштопівський ліцей» триває Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства». З метою виховання  свідомого ставлення до власного здоров’я та здоров’я суспільства як найвищої соціальної цінності, формування гігієнічних навичок і засад здорового способу життя, збереження та зміцнення фізичного та психологічного стану учнів, психологом Щербак Н.Ф. 4 грудня проведено тренінг «Скажемо насильству-STOP!» Були використані вправи «Павутинка привітань», «Гора очікувань», «Асоціації», «Мізковий шторм», «Помічник», «Марафон». Проведено практикум «Аналіз ситуації» для того, щоб діти не стали жертвами насильника та самі не були агресорами. В ході заходу були використані психологічні притчі «Скільки  важить сніжинка», «Усе в твоїх руках».