Відділ освіти, молоді та спорту Близнюківської Районної Державної Адміністрації

Новини відділу освіти, молоді та спорту Близнюківської РДА

До Міжнародного дня Землі учні Уплатнівської ЗОШ І-ІІІ ступенів долучилися до акції «Посади рослину»

Дата створення: 12:09 20.04.2019

     Акція спрямована на озеленення території школи багаторічними рослинами. Головною метою акції є формування естетичного смаку та екологічної культури. Покращення стану повітря оточуючого середовища.

У Криштопівському ліцеї пройшов День цивільного захисту

Дата створення: 14:34 19.04.2019

    19 квітня 2019 року у Криштопівському ліцеї пройшов День цивільного захисту,  метою якого стало повторення основних принципів самозахисту та усвідомлення  своєї відповідальності під час надзвичайних ситуацій, практичне  закріплення та відпрацювання теоретичних  знань, отриманих здобувачами освіти при вивченні навчальних програм з основ здоров’я та цивільного захисту населення.       У Криштопівському ліцеї День цивільного захисту став  звичним явищем. І вчителі, і діти на практиці переконалися щодо великої користі підготовки до життя у бурхливому морі сучасного техногенного світу. Проведення цього заходу сприймається як невід’ємна частина навчально-виховного  процесу.

На території Берестівської школи було проведено генеральне прибирання території

Дата створення: 15:07 16.04.2019

     Нещодавно на території Берестівської школи було проведено генеральне прибирання території. Приведено до належного стану клумби, підбілено та підрізано навколошкільний парк, прибрано стадіон та поновлено розмітку на футбольному полі.

У Криштопівському ліцеї було проведено профілактичні заходи

Дата створення: 15:04 16.04.2019

     У Криштопівському ліцеї було проведено профілактичні заходи щодо профілактики наркоманії і незаконного обігу наркотичних засобів, психотропних речовин та прекурсорів.

На базі Будинку дитячої та юнацької творчості проведено навчання з питань охорони праці та безпеки життєдіяльності

Дата створення: 14:31 15.04.2019

     Відповідно до наказу відділу освіти, молоді та спорту Близнюківської райдержадміністрації від 09.04.2019 р. №93 «Про перевірку знань з питань охорони праці, безпеки життєдіяльності працівників освіти Близнюківського району» 15 квітня 2019 року на базі Будинку дитячої та юнацької творчості проведено відповідні навчання з залученням представника  КП «Близнюківська ЦРЛ» лікаря – хірурга, травматолога, анестезіолога Федора Літвінова та  представника Близнюківського районного сектору ГУ ДСНС України в Харківській області головного інспектора Онишка Віктора, які провели теоретичне та практичне навчання з працівниками відділу освіти, молоді та спорту.

Здобуваачі освіти Криштопівського ліцею вітали переможців районних конкурсі

Дата створення: 12:04 15.04.2019

     15 квітня 2019 року здобувачі освіти Криштопівського ліцею вітали переможницю районного вернісажу дитячої творчості, присвяченого 33 річниці Чорнобильської катастрофи Романькову Тетяну, та переможців у районній виставці-акції до Всесвітнього Дня Землі «SOS вернісаж, або Друге життя сміття» Гнатко Віталія, Скрипніченко Валерію, Коростій Єлизавету, Сердюк Єлизавету.

Відбувся ІІ тур фестивалю «Молоді таланти Харківщини»

Дата створення: 11:58 15.04.2019

     12 квітня 2019 року відбувся ІІ тур фестивалю «Молоді таланти Харківщини» учасником якого стала учениця 4 класу КЗ «Криштопівський ліцей» Скрипніченко Валерія з піснею Ніни Матвієнко «Квітка-душа». Виступ Валерії можно переглянути за посиланням https://youtu.be/UBh8nxKapUQ

ТИЖДЕНЬ ПРИРОДОЗНАВСТВА В САМІЙЛІВСЬКОМУ ЛІЦЕЇ

Дата створення: 11:56 15.04.2019

    З метою розвитку творчих здібностей школярів, спрямованих на вивчення навколишнього світу; навчання методів пізнання живої й не живої природи; ознайомлення з основами наук природничого циклу з 8 по 12 квітня було організовано й проведено тиждень природознавства.

На базі Близнюківського ліцею  відбулась нарада керівників закладів загальної середньої освіти

Дата створення: 20:05 12.04.2019

      12 квітня 2019 року на базі Близнюківського ліцею  відбулась нарада керівників закладів загальної середньої освіти за участю начальника відділу освіти Близнюківської РДА Бондаренка Л.В., головного спеціаліста Кузьменко Т.О., методиста Колінько С.П., інженера з охорони праці Горбар О.В., начальника управління Держспоживслужби у Близнюківському районі Харківської Олександри Уколової, провідного інспектора Близнюківського районного  сектора  Головного  управління ДСНС України у Харківській області, лейтенанта служби цивільного захисту Костянтина Клочко.

ДЛЯ УЧНІВ ДОБРОВІЛЬСЬКОЇ ШКОЛИ ПРОВЕДЕНО ПРОФЕСІОГРАФІЧНУ ЕКСКУРСІЮ

Дата створення: 19:21 11.04.2019

    10 квітня 2019 року фахівці відділу надання соціальних послуг у Близнюківському районі Лозівського МРЦЗ організували та провели для учнів 8-10 класів Добровільської ЗОШ І-ІІІ ст. професіографічну екскурсію. Долучилося 15 школярів. Відвідали молочну ферму підприємства СТОВ «Лан», яка налічує близько 200 голів великої рогатої худоби. Учні знайомилися з професіями зоотехнік, дояр та тваринник, цікавилися можливостями сучасного виробництва молока. Школярі побачили, в яких умовах утримуються тварини та як за ними доглядають, дізналися, як працюють доїльні апарати. Учні ділилися враженнями від екскурсії, спілкувалися з працівниками ферми та дійшли висновку, що робітничі професії надзвичайно важливі в наш час.У майбутньому школярі мріють побудувати модернізовані тваринницькі комплекси.