Новини відділу освіти, молоді та спорту Близнюківської РДА

Прийміть сердечні вітання з Новим роком та Різдвом Христовим!

Дата створення: 15:57 29.12.2018

Шановні колеги! Прийміть сердечні вітання з Новим роком та Різдвом Христовим!Напередодні новорічних свят хочемо побажати, щоб у кожну Вашу оселю завітав Дід Мороз і виконав ваші найзаповітніші бажання. Нехай прекрасні зимові свята принесуть мир, спокій і злагоду, впевненість у майбутньому. Зичимо Вам міцного здоров’я, успіхів, родинного щастя, достатку і благополуччя! Бажаємо гарного настрою і любові, нехай у Вашому житті панують гармонія та вдача!

В Олексіївській ЗОШ І-ІІІ ступенів зібралися відзначили Новий 2019 рік

Дата створення: 14:43 27.12.2018

Новий рік ось уже стукає всім нам у двері. Воно є довгоочікуваним, найулюбленішим, з надією на дива чекають усі, дорослі і малі.

СВЯТО ЗА СВЯТОМ-ПОДАРУНКІВ БАГАТО

Дата створення: 23:05 26.12.2018

Здобувачі освіти Криштопівського ДНЗ (я-с) дійсно отримали багато подарунків на Миколая та Новий рік, а подарунки були і від сільського голови Линника О.О., і від районної державної адміністрації, і від  псп "Тернівка" під керівництвом Агаєва А.А. Діти отримали подарунки, а гості - море позитиву і заряд гарного настрою на цілий рік.

Новорічні свята у Верхньосамарській ЗОШ І-ІІІ ступенів

Дата створення: 21:14 23.12.2018

Дуже незвичайний день пройшов у нашій школі вчора -  21 грудня. Вже стало доброю традицією проводити новорічні свята у три тури. Перший тур «Новорічний калейдоскоп»    розпочали учні початкової школи - відповідальний вчитель класний керівник 4 класу - Мороз С.В. Другий тур  - Новорічний «Майданс» провели серед учнів 5-8 класів - відповідальний вчитель класний керівник 8 класу Топчій В.І. Третій тур "Новорічна феєрія" відбувся вже ввечері, серед учнів 9-11 класів відповідальний вчитель класний керівник 11 класу - Хрипченко С.П.  Веселі танці під запальні ритми, цікаві сценки, гарні пісеньки. А які костюми - це ж справжнісінькі витвори мистецтва. Кожен номер супроводжувався шаленими оплесками. Жоден із присутніх не залишився байдужим. Хочеться висловити слова подяки усім класним керівникам школи, вчителю фізичної культури , а також нашому талановитому, завжди енергійному   педагогу-організатору - Мороз Марині Вікторівні та всім батькам за дійсно неперевершене свято у рідній школі.

Сьогодні в Близнюківському ліцеї розпочалися святкові новорічні ранки

Дата створення: 14:16 21.12.2018

Сьогодні в Близнюківському ліцеї розпочалися святкові новорічні ранки. В залі майорять різнокольорові прикраси, все світиться вогниками, а лісова красуня нагадує всім, що Новий Рік вже на порозі. В хороводі біля ялинки кружляють "котики" і "зайчики", "пірати" і "принцеси". Діти отримали величезне задоволення від розваг, гарний, чудовий настрій та смачні подарунки від Близнюківської РДА та Близнюківської районної ради.

Свято Нового року в Добровільській ЗОШ І-ІІІ ст.

Дата створення: 18:19 20.12.2018

Новий рік — це те свято, коли душа кожної людини бажає чого-небудь особливого. В школі пройшов новорічний ранок, на якому були присутні багато гостей. Учні підготували фантастичний концерт: пісні, сценки, танці та різноманітні ігри.

Свято Миколая у Добровільській ЗОШ І-ІІІ ступенів

Дата створення: 18:15 20.12.2018

Свято лине Миколая – Серденько радіє. Йде святий до нас із раю Принесе надію.

У Криштопівському ліцеї почалися свята Новорічно-різдвяного циклу

Дата створення: 18:13 20.12.2018

У Криштопівському ліцеї почалися свята Новорічно-різдвяного циклу. 19 грудня ліцей відвідав старенький Миколай, який привіз гостинці слухняним діткам. Діти в свою чергу готували дідусеві пісні, танці та віршики. Упродовж новорічної теми відбувся виховний захід «Незабаром Різдво» для здобувачів освіти старших класів.

Святий Миколай завітав до Олексіївської школи

Дата створення: 18:11 20.12.2018

Насичений подіями рік добігає кінця, і наступає довгоочікувана казкова пора, коли дива стають реальністю. В ніч з 18 на 19 грудня Святий Миколай спускається із небес, щоб нагородити малюків за їх добрі вчинки. Найбільш щиро, з великим захопленням і радістю сприймають це свято діти, бо Святого Миколая завжди вважали покровителем і заступником дітей. Тож саме вони найбільше чекають на це свято. Адже малеча знає, що за її слухняність, старанність, працьовитість Святий принесе їм безліч подарунків.

Цікаво та весело 19 грудня пройшло свято Миколая в Уплатнівській ЗОШ І-ІІІ ступенів

Дата створення: 18:43 19.12.2018

День Святого Миколая – одне з найулюбленіших дитячих свят. Українці з давніх-давен вважають Миколая своїм заступником, захисником бідних і знедолених, який завжди несе добро.      Святий Миколай – таємничий, шляхетний, чуйний, добрий і правдивий Апостол любові. Щиро і таємно роздав свою велику спадщину бідним, бо поважав одне багатство – Милосердя. Цим заслужив нагороду у Бога: творити чудеса. Невидимою рукою Святий Миколай обдаровує нас і сьогодні.