Відділ освіти, молоді та спорту Близнюківської РДА
Харківської області

Новини відділу освіти, молоді та спорту Близнюківської РДА

У Добровільській ЗОШ І-ІІІ ст. проведено бесіди «Правила безпечної поведінки на воді та біля води»

Дата створення: 13:56 17.04.2018

Протягом свого життя кожна людина багато разів буває біля води, купаючись у години відпочинку, переправляючись через ріки та озера тощо. Адже свіже повітря, сонячні промені, купання і плавання зміцнюють здоров’я, роблять нас бадьорими, сильними і загартованими.

У Садовському ДНЗ (ясла-садок) "Веселка" пройшла розвага “Великдень, Великдень – веснянеє свято“

Дата створення: 13:17 16.04.2018

13 квітня 2018 року на честь свята Великодня у Садовському ДНЗ (ясла-садок) "Веселка"  пройшла розвага “Великдень, Великдень – веснянеє свято“. Метою розваги було створення в дошкільному закладі святкової та радісної атмосфери,  формування у дітей ціннісного ставлення до звичаїв та традицій. Під час розваги діти отримали позитивні емоції, радість, проявили свої артистичні вміння та навички. У садочку панували відчуття миру, щастя, злагоди та добра. Малят пригостили смачними пасочками.

Відеоролик з протидії торгівлі людьми

Дата створення: 08:47 16.04.2018

ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ БЛИЗНЮІВЩИНИ

Дата створення: 22:15 15.04.2018

13 квітня 2018 року у Самійлівській ЗОШ І-ІІІ ступенів відбулося святкування 95 - річного ювілею з дня створення Близнюківського району.

Акція "За чисте довкілля"

Дата створення: 16:31 14.04.2018

13 квітня 2018 року в Бурбулатівській філії пройшов суботник. Учні, вчителі та працівники філії взяли активну участь у проведенні щорічної акції "За чисте довкілля".

Урок-екскурсія «Люби і знай свій рідний край» у Бурбулатівській філії

Дата створення: 16:27 14.04.2018

13 квітня 2018 року в Бурбулатівській філії з нагоди 95-річчя створення Близнюківського району було проведено виховний захід у формі уроку-екскурсії під гаслом «Люби і знай свій рідний край!». Учитель історії Білик Т.М. та учні-екскурсоводи Андрєєва Карина і Левченко Карина ознайомили присутніх з історією створення Близнюківського району від найдавніших років до сучасності. Бібліотекар Завгородня І.М. розповіла про перших жінок-трактористок колгоспу « Червоний орач», про Бурбулатівський заповідник. А завершився захід власним віршем учителя української мови, поетеси Петрової Н.П. «Близнюківщині». Учні з інтересом розглядали експонати шкільного краєзнавчого куточку.

В Добровільській школі було проведено єдиний урок присвячений 95-й річниці створення Близнюківського району

Дата створення: 10:08 13.04.2018

11 квітня 2018 року в Добровільській школі було проведено єдиний урок з образотворчого мистецтва у 5-7 класах, присвячений 95 – річниці створення Близнюківського району на тему «Яка красива та квітуча, Близнюківщина моя!», який провела вчитель Курінна Олена Олександрівна. У своїх роботах учні зобразили всі мальовничі пейзажі нашого краю: «Безкраї поля пшениці», «Вишневий садок», «Приліт лелек», «Багаті врожаї», «Добрі люди» і багато ін. Дитячі малюнки наповнені яскравими фарбами, веселим настроєм та любов’ю до рідного краю. З найкращих робіт організовано виставку.

В Добровільській ЗОШ І-ІІІ ст. 10 квітня 2018 року проведено акцію «За чисте довкілля»

Дата створення: 11:01 12.04.2018

В Добровільській ЗОШ І-ІІІ ст. 10 квітня 2018 року проведено акцію «За чисте довкілля»

В Близнюківському ДНЗ (я-с) №2 "Сонечко" відбулася розвага "Великоднє свято"

Дата створення: 22:05 10.04.2018

В Близнюківському ДНЗ (я-с) №2 "Сонечко" напередодні свята була проведена Великодня виставка "Умілі рученята". 10 квітня 2018 року відбулася розвага "Великоднє свято", під час якої діти разом з вихователями згадали традиції українського народу (пісні, ігри, хороводи, приказки, народні звичаї і ін.).

В Близнюківському ДНЗ(я-с) №2 "Сонечко" відбулася педагогічна нарада

Дата створення: 22:33 07.04.2018

29 березня 2018 року в Близнюківському ДНЗ(я-с) №2 "Сонечко" відбулася педагогічна нарада, на якій були розглянуті питання: