Новини відділу освіти, молоді та спорту Близнюківської РДА

Свято Останнього дзвоника в Уплатнівській ЗОШ І-ІІІ ступенів

Дата створення: 21:38 27.05.2018

Канікули ура! Під таким гаслом пройшло свято Останнього дзвоника в Уплатнівській ЗОШ І-ІІІ ступенів. Свято пройшло весело та урочисто. Цей день завжди незабутній, особливо для випускників. Саме вони прикували до себе найбільше уваги. Одинадцятикласники дякували вчителям, танцювали прощальний вальс.

Свято Останнього дзвоника в Бурбулатівській філії Близнюківського ліцею

Дата створення: 19:56 25.05.2018

Уроки закінчилися, попереду тепле літечко, пора канікул. Сьогодні уся шкільна родина святкує День Останнього дзвоника. Дружба і злагода об'єднала всіх присутніх учнів, батьків, учителів і тих, хто завітав на свято. Останній дзвоник. Скільки в цьому спогадів і мрій, радості і смутку, сподівань, світлої печалі. Для одних цей день - початок веселих канікул, а для інших - бентежна мить...

Ура канікули!

Дата створення: 14:37 25.05.2018

Під таким гаслом пройшло свято Останнього дзвоника в Близнюківському ліцеї, на яке завітали почесні гості: голова Близнюківської районної державної адміністрації А. Ф. Калашник, Близнюківський селищний голова Г. С. Король, заступник голови Близнюківської районної ради Савченко М. І., начальник відділу освіти Близнюківської РДА Бондаренко Л. В.

Останній дзвоник у закладах загальної середньої освіти Близнюківського району

Дата створення: 13:27 25.05.2018

Сьогодні, 25 травня 2018 року, відбулося свято Останнього дзвоника в усіх закладах загальної середньої освіти Близнюківського району. З найкращими побажаннями до учнів, випускників, учителів та батьків завітали представники Близнюківської районної державної адміністрації. В кожному закладі освіти оголошено привітання голови Харківської обласної державної адміністрації Юлії Світличної.

Останній дзвоник у Криштопівському ліцеї

Дата створення: 13:14 25.05.2018

Ось і закінчилося шкільне життя для учнів 11 класу Криштопівського ліцею. Випускників чекає нова сторінка життєвої історії. У кожного з них вона буде своя і яким буде новий  шлях - ніхто не знає. Сподіваємось, що все те добре, чого так багато бажали сьогодні  директор, класний керівник наші гості, батьки та першокласники допоможе їм у майбутньому завжди бути  компетентними, мудрими та гідними дітьми своєї Батьківщини.

Свято «Останнього дзвоника» в Добровільській ЗОШ І-ІІІ ступенів

Дата створення: 11:11 25.05.2018

У травні, коли розквітають квіти, звідусіль лунає веселий пташиний спів. Теплий весняний вітерець приносить до нас яскраве свято Останнього дзвоника!

Свято Останнього дзвоника в Лукашівській школі

Дата створення: 10:45 25.05.2018

Промайнув  ще один навчальний рік. Настала хвилююча мить свята Останнього дзвоника. І для учнів, і для вчителів це чудова шкільна традиція, тепле родинне свято, яке не можна нічим замінити.

У Криштопівському ліцеї відбулося свято випускників

Дата створення: 15:33 24.05.2018

24 травня 2018 року у Криштопівському ліцеї відбулося свято випускників. Цей випускний - свято прощання з молодшою школою для учнів 4 класу. Згадали, як прийшли до першого класу  в 2014 році, про  смішні та несподівані пригоди, про веселі та безтурботні  дні початкової школи. Багато чому навчились завдяки «класній мамі» Суботі Олені Володимирівні, підготувались до більш відповідальних днів, що почнуться після літнього відпочинку. Четвертачків поздоровив директор ліцею Хурда Олександр Миколайович та соціальний педагог Корнієнко Галина Іванівна.

Свято «Прощавай, початкова школа!» в Добровільській ЗОШ І-ІІІ ступенів

Дата створення: 15:24 24.05.2018

Свято «Прощавай, початкова школа!» в Добровільській школі

Дата створення: 16:49 22.05.2018