Відділ освіти, молоді та спорту Близнюківської РДА

Новини відділу освіти, молоді та спорту Близнюківської РДА

День пам’яті  героїв Крут у Верхньосамарській ЗОШ І-ІІІ ступенів

Дата створення: 13:21 29.01.2018

29 січня 2018 року в день пам’яті героїв Крут у школі пройшов ряд заходів: лінійка-пам’яті «Нев’янучий вінок пам’яті героїв Крут», яку провела із учнями 11 класу педагог-організатор Мороз М.В., та тематична виставка у бібліотеці «Я славлю свою рідну Україну» яку організувала бібліотекар Кучерява Т.А.

Дата створення: 13:18 29.01.2018

Щоб навчити дітей діяти зібрано та рішуче, не розгубитися у випадку виникнення надзвичайних ситуацій 29 січня 2018 року Верхньосамарській  школі І-ІІІ ступенів відбувся День безпеки.

29 січня 2018 року в Криштопівській ЗОШ І-ІІІ проведено лінійку-реквієм

Дата створення: 10:36 29.01.2018

29 січня 2018 року в Криштопівській ЗОШ  І-ІІІ   проведено лінійку-реквієм присвячену 100-річчю бою під Крутами.

На базі Криштопівської ЗОШ І-ІІІ ступенів відбулася зустріч ветеранів волейбольного спорту сіл Криштопівка та Олексіївка

Дата створення: 17:08 28.01.2018

Яскравого сонячного дня 27 січня 2018 року на базі Криштопівської ЗОШ І-ІІІ ступенів відбулася зустріч ветеранів волейбольного спорту сіл Криштопівка та Олексіївка. Три партії, визначили переможця. 2:1 на користь команди села Олексіївка. Матч-реванш відбудеться у суботу 3 лютого в селі Олексіївка. Чудово, що активний відпочинок має своє місце у нашому житті, дозволяє змінити обстановку, отримати цілий спектр позитивних емоцій і незвичайних вражень.

Наша допомога птахам

Дата створення: 15:27 26.01.2018

Прийшла зима. Сніг вкрив землю білою ковдрою. На вулиці зимно, морозно. Чи задумувалися ми – як братам нашим меншим взимку живеться? У цей час, коли зима особливо люта, пташки не відмовляються від жодного частування.

Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту в Криштопівській ЗОШ

Дата створення: 15:23 26.01.2018

27 січня 2018 року в  Криштопівській ЗОШ відбувся відкритий виховний захід, присвячений Міжнародному дню пам’яті жертв Голокосту, який  приготували  і провели вчитель історії Щербак Н.Ф. та педагог-організатор Андрущенко Т.М. Також у шкільній бібліотеці організовано  тематичну виставку.

В перший клас в Нову українську школу

Дата створення: 20:53 25.01.2018

На етапі реформування загальної середньої освіти «Нова українська школа», з першого вересня 2018 року всі першокласники навчатимуться за новим стандартом, який побудовано на залученні дітей до активних самостійних дій.

«Ми єдині по духу, і по крові!»

Дата створення: 20:49 25.01.2018

«Ми єдині по духу, і по крові!» - під таким гаслом сьогодні відбувся концерт учнів 5 – 7 класів Близнюківської ЗОШ І-ІІІ ступенів, присвячений Дню Соборності України. У концерті прозвучали вірші та пісні про Україну. Окрасою концертної програми були українські народні танки та флешмоб «Україна – це ми!»

У Близнюківській ЗОШ І – ІІІ ступенів відбулися різноманітні цікаві заходи

Дата створення: 20:44 25.01.2018

До Дня Соборності України у Близнюківській ЗОШ І – ІІІ ст відбулися різноманітні цікаві заходи. На виховних годинах учні переглядали презентації, тематичні відеофільми, читали уривки із творів класиків української літератури, які писали про єдність, могутність, силу та красу рідної землі. Проведено лінійку «Україна – це ми!», у бібліотеці можна було переглянути виставку літератури «Україна Соборна моя!». Семикласники  взяли участь в інтелектуальній грі «Я люблю Україну». Відомий український поет, мандрівний філософ Григорій Сковорода закликав: «Пізнай свій край… Себе, свій рід, свій народ, свою землю, і ти побачиш свій шлях у життя». І щоб пізнати цей неповторний край, цю рідну землю, яка є чудодійним джерелом, що все життя живить душу людини, дві команди, «Жовтих» і «Синіх»,  поринули у віртуальний світ інтерактивних вправ і довели, що є справжніми патріотами, люблять свою мову, свою країну – чудову Україну, багато знають про неї і готові дізнатися ще більше. Перемогу у цій грі  отримала команда «Синіх» (7 – А клас).

Відзначення Дня Соборності в Добровільській ЗОШ І-ІІІ ст.

Дата створення: 15:13 23.01.2018

З нагоди відзначення Дня Соборності України 22 січня в нашій школі було проведено ряд заходів інформаційного, просвітницького та виховного характеру:   виховний захід за темою: «Історичне значення Акту Злуки українських земель» з учнями 6-11 класів провела педагог-організатор  Калашник Т.В.