Новини відділу освіти, молоді та спорту Близнюківської РДА

Діти старшої групи ДНЗ( я-с) №2 «Сонечко» відвідали виставку у Будинку дитячої та юнацької творчості

Дата створення: 14:56 20.09.2018

Напередодні Дня визволення Близнюківщини діти старшої групи з вихователями Малихіною О.В., Болюбас О.В. Близнюківського ДНЗ( я-с) №2 «Сонечко» відвідали виставку у Будинку творчості, присвячену цій події ,яку провела Тищенко О.М.

Поповнення спортивного арсеналу КЗ «Криштопівський ліцей»

Дата створення: 15:41 18.09.2018

Спортивний арсенал КЗ «Криштопівського ліцею» завдяки підтримці Голови облдержадміністрації Ю. Світличної цьогоріч суттєво поповнився новенькими тренажерами та легкоатлетичним інвентарем у вигляді тенісних столів, кульок та ракеток, гімнастичних, футбольних, волейбольних м’ячів та сітки, шахових та шашкових наборів,  гімнастичних знарядь для стрибків, стрибалок з лічильниками,  мініштангами, канатом, гімнастичними обручами,  стійками, м’ячиками для метання та іншим.

Перші Всеукраїнських змаганнях м. Запоріжжя на кубок ядрового герця серед школярів ДЮСШ, юнаків та дівчат

Дата створення: 15:30 18.09.2018

Здобувачі освіти Криштопівського ліцею 15-16 вересня 2018 року прийняли участь у перших Всеукраїнських змаганнях м. Запоріжжя на кубок ядрового герця серед школярів ДЮСШ, юнаків та дівчат.

В Добровільській ЗОШ І-ІІІ ступенів відбувся виховний захід «Вчи і поважай правила дорожнього руху»

Дата створення: 15:25 18.09.2018

Щодо реалізації  програми з безпеки дорожнього руху та профілактики дорожньо-транспортного травматизму та попередження дитячого травматизму в учнівському середовищі на 2018/2019 навчальний рік 18 вересня 2018 року в Добровільській ЗОШ І-ІІІ ступенів відбувся виховний захід «Вчи і поважай правила дорожнього руху».

У КЗ «Самійлівський ліцей» відбулися вибори мера  шкільного містечка «Самоцвіт»

Дата створення: 19:45 17.09.2018

14 вересня 2018 року у КЗ «Самійлівський ліцей» відбулися вибори мера  шкільного містечка «Самоцвіт». В актовому залі розмістилась виборча дільниця, яка працювала на кожній перерві, куди діти активно та з цікавістю йшли на голосування. В кінці навчального дня виборча комісія підрахувала голоси та виявила, що найбільша кількість учнів проголосували за Жирова Дмитра учня 9-го класу. А вже 17 вересня, на загальношкільній лінійці, новообраний мер склав присягу на якій пообіцяв бути прикладом для всіх учнів та наполегливо втілювати в життя свою предвиборчу програму.

ДЕНЬ ВИЗВОЛЕННЯ БЛИЗНЮКІВЩИНИ в Уплатнівській ЗОШ І-ІІІ ступенів

Дата створення: 19:42 17.09.2018

17 вересня 2018 року в Уплатнівській ЗОШ І-ІІІ ступенів відзначили День визволення Близнюківщини.

«Пам'ять вічна…» до дня 75-річниці визволення Близнюківщини від фашистських загарбників у Верхньосамарській ЗОШ І-ІІІ ступенів

Дата створення: 09:51 17.09.2018

У житті кожного з нас буває багато свят, як особистих, так і загальнодержавних, але є свята, які займають окреме місце в наших серцях та душах, і без сумніву, одним із таких - є День визволення нашого нашого району від фашистських загарбників.

У Криштопівському ліцеї  було організовано та проведено виставку осіннього букета, присвяченого Дню визволення Близнюківщини

Дата створення: 19:23 15.09.2018

12 і 13 вересня 2018 року у Криштопівському ліцеї  було організовано та проведено виставку осіннього букета, присвяченого Дню визволення Близнюківщини. 14 вересня відбувся мітинг та покладання квітів біля пам’ятника воїнам, які захищали Близнюківщину у роки Другої світової війни.

Волонтерська організація "Рука допомоги" Криштопівського ліцею передали допомогу своїм ровесникам з дитячих будинків

Дата створення: 19:19 15.09.2018

14 вересня 2018 року здобувачі освіти волонтерська організація "Рука допомоги" Криштопівського ліцею передали допомогу своїм ровесникам з  дитячих будинків. Наші дітки виявились чуйними та щирими по відношенню до своїх однолітків, які залишилися без батьків. Маємо щиру надію, що наша допомога дійде за адресою і друзі приймуть її з радістю.

ДЕНЬ ВИЗВОЛЕННЯ БЛИЗНЮКІВЩИНИ

Дата створення: 19:10 15.09.2018

14 вересня 2018 року у Олексіївській ЗОШ І-ІІІ ступенів відзначили День визволення Близнюківщини.