День української писемності у Садовській ЗОШ І-ІІІ ступенів

9 листопада 2017 року, в Україні відзначається День української писемності та мови.Традиційно у Садовській школі відбувається низка заходів, приурочених до святкування Дня української писемності та мови .

Перш за все, цього дня проходив І етап Всеукраїнського конкурсу знавців рідної мови імені Петра Яцика. Цей конкурс має на меті утвердження державного статусу української мови, піднесення її престижу серед молоді, виховання поваги до культури й традицій українського народу. . Учні нашої школи взяли у ньому дуже активну участь, тепер тільки залишається чекати результатів.

Також до Дня писемності та мови в школі було проведено вікторину для учнів 5-6 класу, мовні свята для учнів 7-9 та 10-11 класів.  Бібліотекар школи підготувала виставку книг  «Невичерпна духовна скарбниця».