День української вишиванки в Садовській загальноосвітній школі І-ІІІ ст.

Дата: 18.05.2018 10:14

Травень надзвичайно багатий на свята. Але є серед них чи не найдорожчі - День матері та День сім’ї. Поруч з ними крокує, нерозривно з ними пов’язане, свято День української вишиванки - покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого одягу.
     Мамина пiсня, отчий дiм, бабусина вишиванка, прозора криниця, з якої пили воду ще наші предки — це наша родовiдна пам’ять, нашi символи, наша історія, яку повинні пам’ятати всі, щоб бути сильними, непереможними.
На знак єдності і культурного відродження всього багатонаціонального українського народу, збереження споконвічних народних традицій створення і носіння вишитого одягу в Садовській загальноосвітній школі І-ІІІ ст. зібралися справжні цінителі української краси.