У САМІЙЛІВСЬКОМУ ЛІЦЕЇ ВІДБУЛАСЯ ІНТЕЛЕКТУАЛЬНА ГРА «ЩО? ДЕ? КОЛИ?»

Дата: 25.03.2019 12:47

За ініціативою учнівського самоврядування 22 березня 2019 року в Самійлівському ліцеї відбулася інтелектуальна гра «Що? Де? Коли?», в якій взяла участь збірна команда вчителів та учнів. Учнівський омбудсмен Георгій Гряник, який був ведучим гри, нагадав учасникам правила: на обдумування запитання відводиться 1 хвилина, у разі неправильної відповіді це право переходить до глядачів. Знавці у ході гри показали добрі знання, кмітливість та інтелект. Організатори заходу підготували цікаві запитання, серед яких були досить курйозні та складні, але з ними учасники команди успішно впорались. За підрахунком лічильної комісії, з рахунком 11:1 перемогу здобули знавці. Переможці нагороджені дипломами за участь, медальками за перемогу та пам’ятними сувенірами.