Тиждень права у Верхньосамарській ЗОШ І-ІІІ ступенів

Дата: 07.12.2018 13:05

Ми живемо в Україні, ми є громадянами України, маємо право знати закони та обов'язки і їх виконувати. Реалізовувати свої права не порушуючи при цьому прав та інтересів інших - це своєрідне мистецтво. Досягати такого балансу можливо не тільки завдяки правовій свідомості, а перш за все тоді, коли в своїх діях керуєшся совістю, порядністю, людяністю, добрими намірами, чесністю,повагою до оточуючих.

Наша школа долучилася до проведення Всеукраїнського тижня права  (03.12.- 10.12). Відповідно до плану заходів було проведено: тематичну виставку "Закон і ми" в шкільній бібліотеці (бібліотекар КучеряваТ.А.) , правовий брейн-ринг " Діти та їхні права" між учнями 9-10 класів (вчитель правознавства Киркач Д.Ф), конкурс малюнків серед учнів 1-6 класів "Право на життя"(педагог-організатор Мороз М.В). Особливо цікаво пройшла година спілкування у 8 класі "Я - людина,а, отже маю права" (класний керівник Топчій В.І.)