Дата: 17.09.2020 13:09

Середина вересня - найкраща пора для збирання врожаю зі своїх городів, а декому похизуватись вирощеним врожаєм іншим. З 16-18 вересня в Олексіївській ЗОШ І-ІІІ ступенів проходе виставка «Дари осені» серед учнів 1-4 класів.

Роботи свої учні виконували як самостійно так і з допомогою батьків вдома. Експонати цієї виставки вражають і милують око усім зацікавленим глядачам. Усі роботи, котрі були представлені на виставці заслуговують похвали. Подяка класним керівникам 1-4 класів : Батичко Ж.В., Кислиці С.І., Ткаченко Л.А., Окорешку А.К., педагогу-організатору Дурноколенко Н.В. та батькам за підготовку та проведення виставки.