Вручення документів про здобуття повної загальної середньої освіти

Дата: 28.06.2019 13:11

7 червня 2019 року в Близнюківському ліцеї відбулося урочисте вручення свідоцтв про здобуття повної  загальної середньої освіти випускникам.

У стінах ліцею лунала урочиста музика. Гучними оплесками присутні зустріли учнів 11 класу. Директор освітнього закладу Іваненко М. М. привітала присутніх і вручила випускникам свідоцтва про здобуття повної загальної середньої освіти. Випускників привітали почесні гості району: голова Близнюківської районної державної адміністрації А. Калашник,

Близнюківський селищний голова Г. Король, начальник відділу освіти, молоді та спорту Близнюківської районної державної адміністрації Л. Бондаренко.

Це незабутній урочистий день для дітей та їхніх батьків, які з хвилюванням і нетерпінням чекали цього моменту. Для кожного з випускників цей день – це ще одна сходинка освіти, 11 – річний підсумок прагнень, творчих пошуків, наполегливої праці. Бажаємо всім випускникам нових звершень!