Екологічна акція «За чисте селище, за чисте село»

Дата: 19.10.2018 13:15

Основна форма екологічної трудової діяльності – залучення учнів до практичних дій по оздоровленню навколишнього середовища, благоустрою шкільної та прилеглої території, розвиток почуття дбайливого господаря.

Сьогодні в Олексіївській ЗОШ І-ІІІ ступенів продовжилась, але вже як загальношкільна екологічна акція «За чисте селище, за чисте село». Діти згрібали та виносили листя з парку школи, збирали сміття та пластикові пляшки на прилеглій до школи території. Всі класи та вчителі взяли активну участь у цій важливій справі. Організаторами  цієї акції є адміністрація школи та шкільне самоврядування.

Заходи, які проводяться в школі, навчають дітей рости небайдужими, розумно задовольняти екологічні потреби, не зашкоджуючи довкіллю, розвивати бажання власноруч допомагати природі. Ця робота переконує  учнів у потребі діяти, дає задоволення  кінцевим результатом, готує до самостійного життя у злагоді з природою.