День Збройних сил в Україні у Верхньосамарській ЗОШ І-ІІІ ступенів

6 грудня 2018 року у календарі позначено як День Збройних сил України. І вже стало доброю традицією вітати у цей день усіх чоловіків, хлопців. Напевне, цим жінки, дівчата хочуть зайвий раз підкреслити у чоловіках такі риси, як мужність, сміливість, щиросердя, шляхетність.

Сьогодні у нашій школі день був наповнений різноманітними заходами. У шкільній бібліотеці пройшла тематична виставка ""Є така професія - Батьківщину захищати", відбулося свято "Вірний син свого я роду - українського народу", яке провела Хрипченко В.С.", де учні 1-6 класів позмагались у силі, спритності, винахідливості. А учні 7-11 класів взяли участь у змаганнях з волейболу.

Тож, з нагоди свята, вітаємо всіх чоловіків, хлопців зі святом і бажаємо  миру, благополуччя, щастя.