Новорічні свята у Верхньосамрській ЗОШ

Дата: 02.01.2018 14:06

Зимові свята люблять  і діти, і дорослі. Усі ми чекаємо від них подарунків, веселого настрою, а головне — чудес.  29 грудня чарівне дійство завітало до учнів Верхньосамарської школи. Діти, одягнені у яскраві новорічні костюми, побували у справжній новорічній круговерті. Відомі  казкові персонажі - Скоморохи, Чорт , Алладін, Кай і Герда, Гидота -Кікіморівна, бабуся Ягуся, Снігова королева та Дід  Мороз , Снігуронька, та багато інших  завітали в гості до учнів, подарували море емоцій, гарного настрою, пісень і хороводів. Діти з великим запалом та задоволенням брали участь у веселих рухливих конкурсах. Кульмінацією свята було новорічне привітання від Діда Мороза.

28 грудня 2017 року для учнів 9-11 класів  школи був організований Новорічний вечір. Діти з задоволенням грали, співали, танцювали, розповідали вірші, показували новорічні сценки. Свято пройшло в добрій, дружній атмосфері.